Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! TDR elektronikád meg van még esetleg?
Sziasztok! Yamaha TDR 125 R-hez keresen CDI elektronikát. Jelen pillanatban van nekem is, de a gyárilag leszabályzott így a végsebességem 105 km/h. Olyat keresek amivel a végsebesség eléri a 130-at.
És hány wattos izzók vannak a gépedben...? ha tudod, írd meg légyszives...köszönöm. én nagyon nem szeretem azt, h alapjáraton csak pislákol a lámpám...
Helló!
Hol tudok láncszettet venni 94-es tdr-re?
Nekem is akkor világít a lámpa ha jár a motor, de én megvagyok vele elégedve.
Hello TDResek! :) Kéne egy kis segítség... az öcsém TDRje elég gyengén világít, tehát éjszaka elég szar vele menni, mert nem világít el elég messzire... Tettem bele erősebb izzókat, meg a fényszórón is állítottam, de nem történt nagy változás...:( Nem tudom, hogy ennél a motornál gyárilag így van e bekötve a lámpa, hogy csak akkor világít, ha jár a motor...tehát az akkumulátorról egyáltalán nem világít...ez nekem nem tetszik! Szeretném átkötni, hogy világítson az aksiról is...csinált már valaki ilyet..? Előre is kösz a segítséget! :) üdv. Tomi :)
Hello , nincs véletlen valakinek egy listája a Tdr hez való csapágyak és szimeringek fajtáiról cikkszámmal ? ha vkinek van ilyen lécci dobja fel nagyon sokat segítene. Thx
Repsol comtetition full szintetikus
TDR 125 MOTORIKUS CUCCOK ELADÓK
-hengerfej 2000ft
-hőgomba 2000ft
-membránok 2000ft/db
-vákumdobozok 1500ft/db
-2rh régi tzr henger dugó nélkül 57.00mm es 5000ft
-4dl motorblokk ( csak a motorfelek benne váltó és főtengely ) 13000ft
-4dl motorblokk rossz főtengellyel 8000 ft
- gyújtás dekli 2000ft
-kuplung dekli olaj és vízpumpával 3500ft
-termosztátok 1500/db
-fesz-szabájozók 3000ft
-FŐTENGELY 6000FT
-power tengelyek 32 és 35 mm es is van 6000ft /db
-trafó 3000ft
TZR 125 4DL KERÉKSZETT SZUPERMOTÓ ÉPÍTÉSHEZ 16000FT
ÉRDEKLŐDNI TELEFONON 30 512 9874
Valaki segítsen légyszi! Yamaha TDR-hez keresek első sárvédőt. Pont ilyet mint ami ezen van.
Sziasztok.kérdesem lenne hogy valakinek esetleg nincs eladó PAPIROS TDR VÁZA?Szűkségem lenne még láncfogaskerékre amivel növelni lehet a sebességet
SÜRGŐS !
Sziasztok !
1992-es TDR-em nehezen indúl , gyakran csak tolásra. Alapjárati csavar teljesen becsavarva és így van 1500-2000-es alapjáratom és így is leáll . Kompresszió tökéletes 3500 Km-es dugóval . Én az alapjárati fuvókára tippelek . De nem tudom a karbi pontos paramétereit így utána se tudok nézni . Ha valaki tudna segíteni esetleg a méretekben és hogy mi lehet a baja az ha lehet jelezzen mert nagyon nagy szarba vagyok miatta .
előre is Köszönöm .
Sziasztok!
Sürgősen keresek deltaboxos tdr 125-höz középső fejidomot.
Ha valakinek van eladó írjon.
gondor.z@freemail.hu
Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy van e valakinek eladó hátsó kereke?Vagy esetleg bontott küllői?E-mail cím adat lapon ha valakinek van kérlek oda írjatok!
én a DT-be tettem 150/70-eset, küllős TDR kerekem van. szóval el kell férjen. csak nekem a láncvédő épp beleér kicsit a gumi szélébe és ott megette kicsit a láncévédő műanyagot
Én az enyémbe 3 dl-t öntöttem
ez egy jó kérdés.
Sziasztok, olyan kérdésem lenne,hogy a Brembo felnis TDR-re alá megy a 150/70-es ( hátsó ) gumi? Nekem 120/70-van hátul és azt szeretném előre rakni. Ha tudtok ebben segíteni akkor ne tartsátok magatokban! Respect nektek!
Nekem lenne egy tdr 125 henger ami ELADÓ! de jó dt-re is
Sziasztok.
Segitség kellene nekem az elsö lengés csillapitóba menyi olajat kell tenni.
Tippek nem jok pontos adat kellene
Én anno Castrol 2t valamit raktam bele.... 1x.... aztán már csak Lukoil olajat és semmivel nem füstölt jobban vagy bármi, és fele annyiba volt-van
Ti milyen 2t olajat használtok a benzinhez?
Keresek csővázas TDR-hez papirozható vázat reális áron!
TDR -hez keresek olaj mennyiség mérő műszert. Az olajtartály " érzékelője " kellene ami igazából egy úszó , na de mind1. Akinek van MŰKÖDŐKÉPES na az ne tartsa magában !
Persze ki fogják fizetni a kárt, még az a szerencsém, hogy normális felfogásúak a szülei havernak és tudják h nem én vagyok a hibás azért mert odaadtam a motort hanem ő hogy elesett vele. kb olyan 50ropi a kár +25 ropi helyszini birságot kaptam :/