Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki találkozott már olyan jelenséggel hogy mikor faszán jár a motor üresbe kb 1500-as fordulaton és valmi halacik a kuplungnál valmi zaj
és mikor behuzom a kulungkart elhalgat és nem csören meg sem a blokk!
mi leht ez?
olajat tegnap cseréltem
kész lett a tzr :D
Hamarosan lesz egy eladó
Tzr 125 4fl (japán)
Motorom eladó
Német papirokkal kb 70.000ft a forgalombahelyezèse(igèny esetèn válalom 1hét alatt meg van)
Ilyen fènyezèse lesz
Uj dugó frissen fúrt henger van rajta !
30 5129874
Eladó egy gyári állapotban lévő Yamaha TZR 125! Gumik, láncszett 90%, fékbetétek 60%, a motorja gyári, még bontatlan, nagyon szép hangja van (nem csörög nem zörög) minden működik rajta, új akksival, első rúgásra bármikor indul! Csak verseny olajat kapott! Apróbb szépséghibái vannak!
Csere vagy beszámítás is érdekel értelmes dologra!
Emailt naponta többször nézem! Érdeklődj bátran!
roni0116@citromail.hu
06306380851
ha az első kerék tengely tényleg 4DL-é akkor az biztos,hogy kell! hátsó fékből pedig a főfékhenger kell,amit maga a pedál nyom. A fékmunkahenger elvileg a féknyereg,ha jól tudom. mail cím?
10000?!annyiért inkább csinálok egyet,de azért kössz!
nincs, de hegeszthető és egy tizes az ára :)
Heló!megvan a letört darab?mennyire tartod?
Akkor így sajnos nem érdekel,de köszi h megnézted!
Hali van kerék tengelyem, hátsó fékmunkahengerem meg hátsó lábtartóm is.
Sajnos csak az egyik oldali van, megnéztem, de jól emlékeztem.
üdv!
Keresek 4dl alkatrészeket. Elsőkerék tengely,első féktárcsa,hátsó főfékhenger lábtartókkal,kormány csapágyat csapágy ággyal együtt. meg majd még biztos eszembe jut valami. ha valamelyik van a felsoroltakból,akkor válaszoljatok. thx.
Eladó 4DL csomagtérfedél kulccsal együtt, egy darab le van törve, könnyen javítható. Ha érdekel: e-mail: zdarlightk9@gmail.com
Most akkor mid van?!:-D
ja bocsi látom az nem nekem szólt úgyhogy a fele :)
van jobbos balos, a gyári indexre kellenek gondolom. egy ezres? :)
jobbos és balos kellene!
búra kellene 1db! mennyi lenne?
Hali, oldal idomra való légbeömlőm van, de csak 1 db, vagyis 2 van, de mind2 balos talán.
Yamaha TZR 125 4DL Brembo kerékszett eladó, hátsó (még egy veretés után leégetni való cserés) michelin gumival, elöl 60%os Michelin macadam gumival jó állapotban eladó. Ugyanitt Papiros TZR váz + hátsó villa.
búrám van :) mennyi kéne?
Heló!nincs valakinek véletlen eladó 4dl légbeömlő(2 kellene),vagy helyzetjelzőbúra?!
Üdv már eladtam :)
mi az ára? :)
Valakinek ?