Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van még a mociból? nekem papiros váz kellene ill blokk tömb 4fl hez de ha csak simán vázzal megoldható azis elég lenne
Yamaha tzr 125 4fl vagy 4dl vázat és blokk közepet papírokkal rendelkezőt keresek ha egyben a motor az se baj CSAK LEGYEN PAPÍR!
yamaha tzr 125 motor blok alkatrészek eladók

06304053450
Ez még az előzőhöz!
köszi skacok már megtaláltam

Am lenne még 1 kérdésem, hogy a váltó felőli oldalon a váltótengely előtt van egy kis jeladó (sztem üres jelző).
Az enyémen fekete színű, megy rá egy kábel, egy kis csavarral van ráerősítve, és az a része, ami a blokkon belül van, a végén van egy kis réz csúcs. Hogy ez mi lehet, és hogy hol lehet venni?

Remélem tudjátok hogy miről beszélek
Marha egyszerű.. Amelyik alatt szinesfém alátét van... Bal alsó sarokban van.
megvan a probléma! le volt törve az aksi sarok és nem kapott redesen áramot mostmár nagyon fasza
ha ilyen a deknid akkor itt a leeresztő!
külgy képet a tiedről és megmondom
de amugy minig az olajdekni alat vagy az ajába van beleépitve!
a legalacsonyabb ponton
Hali skacok !

Meg tudnátok nekem mondani, hogy a yamaha tzr 125 4DL-nek hol van az olajleeresztő csavarja? Vagy ha esetleg még képet is tudnátok küldeni, akkor megköszönném.
Sziasztok!
125-ös TZR-hez (89-es évjárat, 2RH) valaki tud-e alkatrészeket, lehetőleg pesti átvétellel, vagy Pest közelében?
Elsősorban ezek érdekelnének:
bal hátsó index búra, lábtartó gumik (2db), balos markolat védő gumi, távolsági fény (és egyben index) kapcsoló.
Ha tudtok segíteni, légy szíves ide írjatok: promotheusster@gmail.com köszi!
Sziasztok!
Szükségem lenne egy TZR 125 4FL vagy TZR 250 3XV jobbos farokidomra,ha törött vagy repedt nem baj csak ne hiányozzon belőle.
Nincs valakinek esetleg?
csinálni kell 1 kompreszió mérést legelsőnek
Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, van egy 4fl-esem és minimális zörgés jön a motortól főleg 4500 - 5000-es fordulatnál az alatt ill. fölött sima hangja van viszonylag! És pár napja elkezdte hogy melegen nagyon nehezen indul főleg csak tolásra! Ha kopott a henger akkor jó megoldás rá a nicasilozás? perpillanat wössner dugó van benne, válaszotokat előre köszönöm!
eladó yamaha tzr 125 4fl kipufogó rezonátor !
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu
kellene akkor még fuvokákat is szereznem haver ért a karbi beálitáshoz
Nekem nincs semmi féle zaja.. Szóval ez nem ,,természetes" zörgés,hogy lenne természetes.. Kopás jelenség
Karbit be kell állítani és jó lesz..
A bedadogás problémára pedig meg kell nézni a karburátort ( kap-e benzint a gép ) és a gyújtást , csak a blokktól kifelé ( gyertya , pipa , trafó ) .
Vidd el szerelőhöz . A helyesírással is ismerkedhetnél , mert ez , már nem vicces kategória .
van itt amúgy valaki aki jobban érte a tzr-hez?
mert néha jácik ojat hogy bedadog kisebb fordulaton denagyobbon és os ojankor hiába huzok neki géázt vagy akármi továb csinálja de van ojan elő sem jön neki 1 ideig
már leszedtem az olajdeknit is a lamelákat is mondom nincs e felazulva valami a gyujtást is leszedtem már
esetleg még ötletek?
az a gond jobban a rotax blokkokhoz értek ezt a fajtát még csak most tanulom ki
nem lehet hogy a olaj szar amit beletetem edig van volt nagyon még hangja sem mol-s olajat tetem bele
repsolt szoktam amugy hazsnálni
az a hang természetes nemtudsz vele mit tenni minden kuplungnak van egy alap zaja ami behúzva elhalkul..