Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Nekem van rugostaggal együtt
Valakinek van eladó hátsó lengővillája?
Csak a tükörtartókmhianyoztak...
Igen, mert engem is nagy szeretettel szopatnak :\ Meg nincs semmire sem idő, nem,hogy még szenvedni napokat hogy a görbült szart össze vissza hajtogassam, így is már sokat szenvedtem vele.. nincs 1 biztos pont amihez lehetne mérni.. Az meg amit adtál volna , gondolom az is görbült lehetett
meg tudnád mondani a 4 fl nek a lánckeréknél és a váltotenegjnél a szimering mértetét?
jobban konzol kelne
dehogynem
4fl hez lábtartód nincs első?
Te csak ne röhögj....
yamaha tzr 125.blok alkatrészek
06703250214 /06304053450

ÉJEL NAPAL.HÉTVÉGÉNIS HIVHATÓ VAGYOK bontot.motorok ktm gs 250 motorblok alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gs 125 motorblok alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gxr 50 csk blok alkatzrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblok alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblok alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblok alkatrészek gilera rx125 csak motorblok alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblok alkatrészek derbi senda 50 csak notorblok alkatrészek cagiva freccia 125 öszes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 öszes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi öszes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblok alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150.tzr 125.yz 125. xt600.és egyéb motorok bontot alkatrészei


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengejek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ulések.lámpák.vázak.ele
ktronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden tipusun alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITET ÉS NEM EMLITET MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFŐLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM
..........ráfaragtál
Multkor postáért elküldtem volna
Most meg penteken mehtelepre ment........ egy kupac maradvanyal együtt
Szia 4fl re is ra lehet tenni barmilyen yamaha hengert
En pl dt 125 hengert tettem rá.... aa 6szögletőt 2rh tzr en is olyan van ....
Te kerestel faridomot? Mert akkor hivj
valaki nem akar bontani 4fl-t?
kelene két lábtarto olcsón
Keresek 4dl fejidom konzolt.. A lényeg,hogy ép legyen, nem görbült.
Sziasztok!
Nincs valakinek 4FL-hez hengere normál állapotban?
kell akkor vagy nemM?
Sziasztok.TZR 125 4DL csapjához kéne egy kis segítség,ha lennétek oly szivesek :)
Elsősorba,a csapon 2 az elsőkerék,egy lefelé álló benzincső csatlakozó van.Tank aljáról 2 cső jön.
A kérdésem.
Melyiket hová dugjam,hogy lesz a jó?Előre is köszönöm.Üdv.Károly.
vasárnap megyek karbit álitatni és ha azt mongy hogy kell akor elvisezm!
Helo
Nekem van 0,3 mm es karbon membranlapom 100×100mm
Es boltba 8000+posta
En 5 ert odadom
Polini cucc
De csak kp
én be tudom szerezni tel:06307316232
sziasztok, sürgősen kellene egy DL-es jobb oldalidom. van esetleg vkinek? cserébe vagy beszámításba lenne egy balos, kicsit törött, de javitható
Hello sürgősen kellene egy power fedél mert az enyémet sikerült elhagynom , nem a tárcsa felőli kell hanem csak simán a fedél a másik oldalról, ha van jelezzétek mert nagyon kellene
mijen vastag membránlapot tegyek a motorba? esetleg valkinek van bontotan tökéletes mebránja 4fl hez?
eladó 4fl gyári rezonárot. az ára 5e
van még 4 dl gyujtás dekni benne tekercsel és van hozá lendkerék is igy a gyujtás szet 10e
van még kuplung dekni olajpumpával 5e
tel:06307316232
e-mail:czegledizsolt@freemail.hu