Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valakit nem érdekel 1 metzeler 160/70/71 olyan 4mm mély mintával!
az ára 15e
üzlet is érdeklehet rá
tel:06307316232
radirtam mar face-n
vagy agy 1 számot esetleg 06307316232
esetleg ad meg a számod!
vagy keres rám facebokon! zsolti czeglédi ez a kép van kint!
akár holnap bebizniszelhetjük!
érdkene! irj mailt! : czegledizsolt@freemail.hu
e-mailbe megbeszéljük! e-mail: czegledizsolt@freemail.hu
+a vaz meg minden ami meg megvan a fekek mar elmentek talan a hatso fekpumpaja meg megvan
en meg nagyvaradtol a hatar fele 7 km-re lakom
35000ft-ert vihetsz mindent kabelkoteg elektronikak blokk minden es tartozekaval
blokot menyibe adnád? üzlet érdkel rá? én nagyváradtol 35km-re lakok kb
szerintem rájötem mi a probléma!
a gyári légszürőháznak kicsi a légbeömlő a tetején! a nagy karbihoz! és megtágitotam és mostmár faszább!
de amugy légszürő nélkül megy a legfaszábban még mindig fogja
Utoljára hirdetve a vaterán:
http://hasznalt-konyv.vatera.h...
plexi megvan konzol megvan a guminyavajak fogalmam sincs leginkabb ami v komplett blokk gyujtassal hengerrel karbival szoval hasznalhato is csak a henger le lett szedve mert ugy volt h kell valakinek a vegen nem volt ra zsetonja.... a vaz... elso telok es kerekek hijjan... fejidom plexivel es konzolal kepet kesobb v holnapra csinalok
Fejidomtartó konzolod van esetleg? Na meg visszapillantóhoz az illesztéshez a 1-1 gumitakaró?Plexi milyen állapotban van? Meg van esetleg a plexihez körbe a gumi? Csomagtérfedél? Első féklámpa kapcsoló?
Ha valamelyik is van kérlek küldj fényképet , vagy írd le,hogy milyen állapotban van.. Fontos.

Üdv, István
csak plexi kell? valami blokkalkatresz nem erdekel meg henger karbi szivocsonk fotengej vagy valami? en a hatar menten lakom a roman oldalon es innen nem tom postazni most csak egy plexiert nemigazan erne meg nekem csak azee atmennyek h feladjam egyebkent mennyit szannal ra?
Hello a plexi meg van még ha igen milyen állapotban és milyen árban?
köszi majd meg nézem
nincs azal semmi gond! be van álitva a nagy teljesitményre nem a gazdaságoságra !nagy karbi van rajta gondolom és nagy fuvóka
kisebb fuvóka kel bele vagy kisebb karbi!
egy epp ilyen tzr bontodik elso telo es hasidom meg kerekek elkeltek de a tobi resze megvan az arak megegyezes szerint
Egy kis segítséget kérek. Az hogy lehet hogy teli tankkal 90km mentem vele és én nem tudom mi lehet vele a baj
Sajna csak ekkoraban van
de ez nem szivacs
megjötek a cucok! minden fasza lett csak a légszürő majnem kicsi lett csak kersztbe futota ki a szivacs!
ezzel a szivacsal mostmár menie kéne mint az álat?
gyula5@hotmail.com erre tudnál képet és árajánlatot küldeni nekem? köszi
Ugyen az mint a 4dl nek