Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap lesz a Rally a városban ,ott meg rallyszag lesz az sem rossz
NEm nem Van a full szintetikus meg a motorcsónak
ez egy lépcsővel még le van maradva,de amugy nem mindedjiknek jó az i lata a szintetikusok között sem.Látod nekem csak az illat kell a minőség mellet
Ohh, mostmár értem milyen az a motorcsónak illat!!
Minden full szintetikus olajnak ilyen az illata!!
Jó döntés volt az R2
Nah elszántam magam és vettem olajat
De nem olyat mint amit terveztem.Én agip racinget akartam de azt rendelgeti meg a rák mire ideértovolna má késő ugyhogy én is castrol r2 vettem,ennek is jó illata van:D
Inkább kaparok gyorsan lóvét, hátha meglessz még két hét múlva a gép.
több az vedd+tölem a 250-es ét(kiflikkel)faragd bele
Nincs most 60 ropim.
átiratás még vagy 15
Vazz pedig nem rossz ötlet, lenne még rencccááámom is...
nem jó! www.motorpiac.hu jelöld be-yamaha-ár:100eFt----ott van 60e ft-blokk nélkül rendszámos
tessék....http://www.motorpiac.hu/index.php?pageid=24&kategor ia=0&megye=0&gyartmany=Yamaha&ido=0&ar=1&kulcsszo=&offset=20
Eddig is így csináltam, de akkor még két kezem volt.
De végülis sikerül félkézzel is odaszerencsétlenkedni.
A helyzet viszon elkeserítő:
- A másik telóba is van egy icipici ív...
- Az alsó kormánykifliben is van egy csavar
- A vázból ki van törve a kormányvégállás pöcke, de lemezestül
- A kormánycsutka is görbe
- A tengely is mintha egy rohadtpicit nem lenne egyenes.

Kéne találni egy TZR-t amit bontásra adnak ocsójért...
oldalsztender ki,jobb oldalt váznál kiskrokodil emelövel megemeled(vagy bak) álá
Félkézzel nem tom feltámasztani a mocit semmire, hogy fent legyen az eleje.
Van valami kétujjas megoldásotok centrálemelő helyett?
ja, és amennyire a képről meg tudom itélni a tengely is oda lehet, amikor veszed ki, figyeld meg, hogy pattan-e akkor amikor kihúzod a baloldali szárból
nyugodtan hidd el, hogy simán elmehet, nem biztos, de ha már kint van a teló, akkor a kifliket is vidd el, aztán majd meglátja a Bandi bá
nem jó ez 39mm
A kifli elmegy???
A becsúszószár falvastagsága 1mm a kifli meg egy batár öntvény. Az inkább törik mint görbül...De végülis azt már nem olyan vészes cipelni.
az alsó-felső kiflit is vidd el mert valszeg az is elment!!!!!!
Szia, a Petró Bandi bácsi javít ilyeneket 2773452, hangosan és lassan beszélj, mert nagyot hall.
Üdv.Rece
33mm a becsúszószár átmérője, a rugóút 13cm koppanásig, ha ez egyezik, akkor nézzük a többit
250-esé van csak nem tom jó-e a 125-be?
Épp javítom a vasat:

Egy 10 fokot görbült villával lehet valamit csinálni?
Nincs valakinek eladó villája???
Az enyémen meg nincs tábla, mert 50-es papírikkal ciki, ha oda van írva a 125ccm
Még x tulajjal ezelött valszeg lekapták, a helyét meg én takartam el a biztosítás matricájával.
Az enyémen fém a tábla!
Az enyém meg 2RJ
Na erre nyeljetek, ha tudtok.
(Amúgy semmi extra, csak 2RJ=őskövület, csak TZR125)
van sok motorkodos elviekben a motorszám/alvázszám/tábla egyezik googlen keres rá motorkod alapján.(szerintem sok különbség nem lesz-max service manuálnál 1-2apro alkatrészt jelez..new!)