Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Huuu gec tied ez a motor?kibaott jó néz ki hallod
Csinálok képet hengerről abba is van okosság persze én nemtudok róla:Dvéletlenül 125 ből 50 lett
250 essel az lesz hogy akarok egy olyat.Kéne egy négyütemű azért az tartósabb ,meg én nembirom enenk a gyomrát fenntartani.Jo azé a 250-es is eszeget.Eddig csak ezért nem vettem mert nincs jogsi rá
Azért most akanék egy A-korlt.
Mennyibe fájhat akkor ha már van A1 em?30 körül?
Jah télleg az átirás ha esetleg valaki megmondaná mennyibe van összesen?
Nem semmi.................művészi munka!!!!
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...

Sztem nem rossz!
(Mielött még okirathamisítás meg stb.-vel riogatnátok, természetesen az "előző valamelyik tulaj csinálhatta oda, nekem közöm nincs hozzá" )
Megfordult a fejemben nekem is, de motorosok mondták, hogy óvatosan, mert...
Na mind1, nem szidom tovább, kopjon be azt kiderül. Jövőhéten lemegyek balcsira, azzal be kell kopjon...
persze szidja mert nem töle veszed az a baj kurva okosok ám nemfogják fel nem tanácsot/okositást kérek-SZERELÉST!!(nekem is mondta miért nem vettem töle..elsö+hátso 60e-na azért)......kenda az nekem nemjött be csuszot mint állat(elsökeréken volt)
Hát remélem bekopik, de egyelőre irreális...
Kb olyasmi, mint mikor egy szeptember-októberi kora reggelen elindul az ember, és nyálkás az aszfalt.
Amúgy a gumis szidta rögtön mikor odavittem neki...és sorolta, hogy heidenau,kenda,continentalt felejtsem el...
De pl. bringámon aszfaltra kendát szerelek, és semmi gondom vele(kifejezettem az agyaga nagyon ász), pedálig döntök, és még be is hajolok, és csikorog a kerék már 30nál Segg hülyének néznek néha, hogy kiülök cangán. De 1-2 robogóst még avval is bealázok.
(((Senki robogóst nem akarok most megsérteni. De itt nálunk a nagy robogós fanok, minden este bandáznak. Ha éppen akkor arra járok motorral, akkor néznek, mint aki még nem látott olyat, ha meg bringával, akkor beszólnak, és még gyorsulni is akarnak. (motoron nem ismernek fel, mert bukó van rajtam...) Szerintem ez a szánalmas, és nem az hogy robógója van és nem 1000es GSX-Rje... Képzelem amint este összejönnek, és az a téma, hogy "bazze gec legyorsultam egy nagymamát a zebránál!! Pedig sz@rrátuningolt könnyűfém járókerete volt ám!!" Na mind1, a lényeg, hogy biciklivel is lehet alázni a kanyarban. )))
250ccm...mi lesz?
tudod be kell kopnia mint minden uj guminak...1-200km...vagy csiszvászont neki...boritásrol-lábtartoig (+még )boritom a motoromat....
pirelli mt 75öm van a cagiva supermotomon és kurva jó! tuti jó a tdr-re is vagy a pirelli dragon slick!
Nemá én is olyan gumit akarok(akartam) rárakni
Sztem a 2T meg a 4T isjó csak mástípusú embereknek.Komprumisszumot kell kötni.Legyen szép hangja ne nagyon gyorsuljo és keveset egyen,Vagy legyen 2T hangja pörögjön mint állat és egyen is
Aki nem hobbibol motorozik gondolom cbr ,mert gazdaságosabb,aki meg hobbibol az maradjon 2T nél.
De én má szeretnék egy 250 est csak a picsába megin fizethetek mindent a jogsira ,meg az átirás
jahhhhhhjjjjj
Bazzeg! heidenau... Ez a gumi egyszerűen szar.
Milyen mocin használod ezt a gumit? Babettára sem tenném!
Inkább kotont kéne gyártaniuk, úgy csúszik!
Na jó félretéve a fikázást a gondom: Az előző tükörradiál túragumival elsőkerékre állt a moci. Most megyek tök lazán ahogy szoktam szépen fékezek a bukkanó elött 60-ról...és elszáll az eleje! Szerencsére nem ment ki oldalra, és meg lehetett simán fogni, utána néztem hátra az aszfaltra, hogy min csúsztam meg(gondoltam olajfolt vagy vmit nem vettem észre), de nincs ott semmi csak a száraz, érdes 60fokos napsütötte aszfalt, és rajta egy gumicsík.

Aztán a másik legszebb!!!! Hihetetlen!! Kedzett bemelegedni a motor, hútam egy nyélgázt 10ig 1esben, és úszik a segge!!!! Az én kis huszonX lóerős szar mocim alatt...ilyen nincs

Összegezve, ezzel a gumival átbasztak.

Heidenau gumik(100/80-R16 és 100/90-R18) eladóak, 99%osak Na jó, nem merném odadni senkinek, még agyonvernek.
kedves barátom megfözte a dugoit(szén feketére )pont nincs léje gondoltam odaadom kölcsönbe a tartalék hengereimet(szezon van ne álljon a moci).Hát vazze 1hetet birt ki megfözte azokat is én hülye na megfogattam mostantol 1csavart se senkinek!
erre annyit hogy volt a 125ös rxem,vadi új hengert kapott,150(!!!!!!!!!!) ezer magyar pénzért és a srác aki megvette nem vigyázott rá és most írja h megragadt neki....hát be kell hogy valljam nem sajnálom,mert aki nem vigyáz a motorjára és állandóan nyélen megy(piros tartományban)....
álltalában senkit nem érdekel mennyit költöttél rá.(ugyis alku lesz a vége)Az a lényeg olcson(ö zsebéhez mérten ad)aztán rájön hogy olcson 1szart vett(olcso husnak...)majd kezdödik a ráköltés.....ez a mai gondolkodás...
A 4T az 13Le körül van(CBR)! A TZR gyárilag 27 paci, az RS 30 ló feletti................no comment!!!
Hát én biztos nem ülnék át 1 CBR-re! Állitsd egymás mellé 1 CBR és egy TZR-t, vagy akár 1 RS-t! Ja, én már mentem ilyen trágyával és 120-nál többet nem ment! Amikor még megjelent a kisCBR akkor még én is nézegettem, de az egyik ismerősöm aki a HONDA-nal dolgozik, lebeszélt róla! Szerencsére.........
ezt nem értem...
ha 4t veszek kb. 20LE az alacson ford.on zabál 2-3 litert
de ha 2t veszek 20LE az magasabb ford.on zabál 2-3 litert vagy fordítva?????????
na mindjárt "háboru"lesz valaki ugyis elkezdi szidni/dicsérni a 2v4t-t.....
mondjuk a cbr vagy a hyo gtr 125nek 130-140 körül van a vége és 3-4 litert esznek,de annyival meg 1 20-25 lovas 2tvel is eljásrsz.(ami jobban megy!)
a 4ütem az 2 litert eszik 125ccm-be? és 90 a vége?
Hát ha csak 90nel akarsz menni akkor vegyél 4t! Az megeszik 2 lityót! Amúgy az enyémnél 12000nél kezdődik a "red line"!
Ja és egy "94-es moci jó vagy nagyon szervízigényes?
Én azért szeretnék motort venni jövőre, mert úgy tudom, hogy kevesebbet fogyaszt mint 1 autó. Napi 30km-t azért nem szertnék 8ezres ford. menni. De szerintem ebből az ötletből, hogy gyorsulásit vegyek már csak 4 ütemű (naked) lesz.