Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldtem mailt,ha feladtad szolj(irhatod ide is)elektronikát elég gáz lesz itthon találni mivel elég ritka tipus.Probáld meg a www.racsidepo.com.www.burmi.hu vagy a majosházi bontokat.Szám alapján keresd hátha valamelyik bontoban ott hever.Vagy van 1tag japánbol hord crossmotorokat(www.usedmotor.hu)hivd fel hátha tud segiteni .Esetleg a redbaronéknál is megprobálhatod(igaz már nembontanak) de kitudja lehet hogy tudnak segiteni
Nem találtam még elektronikát. Doboz kellene meg fesszabályzó. Szóval akinek van, az szólhatna. Egy meghibásodott alkatrész húzta maga után az egészet. A boltokban Ducati gyújtást akartak adni
A postaköltség asszem 20 kg-ig 850 Ft körül van. Címem: felhasználónevemhez adj hozzá egy @freemail.hu-t.
Üdv.És találtál elektronikát Ha eltudod küldeni postán utánvéttel (mert 250km oda-vissza....mondjuk kellene tudni mennyiért hozza a posta )jol bedobozolva érdekel a fejidom+lámpa+konzol=10eFt+posta?.Ha müködik a dolog adj email cimet küldöm a cimemet.Köszi
Bocs, csak azért tűntem el mert szenvedek az újravezetékeléssel, meg a kiégett elektronikával, ami a fesszabályzót is húzta magával . Szolnok mellett, Besenyszögön lakom.
miskafirst!ELTÜNTÉL!érdekel a fejidom+konzol+lámpa merre laksz
jó nekem a mostani,már kezdünk összeszokni,hónap végére remélem meg lesz a beállítás is meg az új első gumi is...meg a lánc feszítő csavarral kell vmit kezdeni amit az előző gazdi beletört
Nemtudod mi a jó pedig jó kis papagáj alap lenne
nem kell nekem szeméttelep
Ez amire azt hitted az enyém.http://www.hasznaltauto.hu/ker...
micsoda van 300ért?
Add el azt a játékmotort és ottvan az Érdi 300ért......
hát a megy az túlzás,tanulgatom pályán egyenesben úgyis elmész,többit majd meglátjuk amúgy nem csúnya kis motor az a tdr de nekem jó a kis rxem
Hali.Szerelés alatt van mert ha nem az nekem kelllll (de szerintem az 1haveré lesz széthajtotta az állat ) ............látom megy a supermotyozás
szeva Fehéréknél áll egy tdr 250,sárga fekete,csak a tank meg az ülés van rajta
Az jó kis motor emlékeim szerint itt senkinek nincs 1Kt.Nekem volt sajna fejidom+konzol nemvolt rajta én bontásra vettem,(TDR-hez)utángyártott idomot(ha kell)majosházán csinálnak hozzá.
Sziasztok!

Mostanában vettem "89es TZR-t... (1kt)
Motorikussan egész jó állapotú, "csak" az idomok sérültek.
Szegény motor mindenkitől csak kapott, előző gazdái nem csinálták meg igényessen.
Segítséget kérek alkatrész ügyben:elsősorban fejidomtartó vas kellene valamint egy pár részletes fénykép a fejidomról , h megtudjam, h néz ki pontossan, ugyanis az enyémről kis darabok le vannak törve...
Köszi mindenki: Burkuss
contact:mhubina@hotmail.com
mutassámán képet arról a gépről mer kifordulok mán magamból:D
tiéd full széria?kipuff,kuplung,hengerfejed se osztott,igaz?
Hát nem tudom sajna... Nem volt bekötve, érzésre váltok mindig. Hangjából ítélve 12 körül...
akkor tied is régifajta mint az enyém,óraszerint mennyiket forog neked a gép?
3MA-01
071000-0130 QCA08
Oksy
3 ezres.
elektronikaproblémád megoldódott? milyen számú az alaktronikád amúgy?3ma01 qca 08?
Most volt itt az Asszony szóval már minden ok. Mennyi lenne a cucc?
Látom jol elvagytok
cicavirágocskám van eladó ha kell
Szevasztok Nem tud valaki karbikat 34-est vagy 36-ost?(mikunit v. keihint)