Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod, kicsim, ami a lendkereket takarja...
baloldalona gyujtás dekni van és abból meg van 1-2 ,,ne okoskodjál tökmag
Nehogy eladd. Úgyis elfogsz esni, akkor meg kelleni fog. VAgyha nem, akkor majd én kilöklek
nekem van:D
Nálam is volt érdeklödö (35-40éves faszi)kiprobálta és mondta nemhitte volna hogy ennyire megy...gsxr600 van..
Nincs valakinek eladó bal oldali deknije? Kéne nagyon
hétvégén ringen odajött egy faszi hozzám,gsxr600a volt,hogy nem hiszi el hogy motor tud így szólni,és megkért hogy had cibálja meg kicsit a gázkart,mert tetszett neki ahogy veszi a lapot
Akkor megyek és készülődök álmomban a világvégére
Elöször én is felpofoztam magamat hogy nem e álmodok de nem megtörtént ébren voltam....
Ez lehetetlen, hazudsz
Vazze teljesen meglepödtem hivott ma 1ember és tudta milyen motort árulok(nem kérdezte hány ütem,mondta akkor ez a forditott hengeres volt is neki+V2 is....stb)tudta miröl van szó nem öninditozott bla...bla....van még ilyen
Ok kösz! Mondjuk elég hülyén nézne ki a tzr-ed kormánytelóval + nagy karbikkal, pályaidomokkal stb stb + egy gyári rendszerrel de én azért azt mondom megérné külön eladnod!
Ez nem 3MA (2mavagy1kt)a lámpája biztos,de a fejidom az is kétséges ...szerintem....
Nyomathatnád a trophyn ahelyett hogy eladod. Ha eccer sok pénzem lesz veszek is egyet kizárólag pályára...
Na itt a fejidom. A hibája látható, de ezt sztem bárki orvosolni tudja. Hella lámpa. együtt 10 e péz
Igen valoszinü a tiedre a maximalisták is...(márcsak a kinézete miatt is )....
Semmi gond Chevy, örülnék ha végre el tudnád adni a vasadat! Az én motoromra szerintem úgyis más vevőkör érdeklődne mint a tiedre...
Egyenlőre nem adom el a csöveket külön, de majd meglátjuk hogy alakul...Ha eladó lesz neked fogok szólni legelőször!
Már kertben megnéztem, sőt már a suliban is megnéztem ma, mind az összes 1 órán amin bent voltam , sok volt az az egy is
Gyorsan keresd
Figy, ha találok egy táskányi pénzt, akkor megveszem és még engedned se kell belőle
BOcsi Somarace!Nem rontom a boltodat de az enyém is eladó,igaz felülcsöves nem szép de az ára is a fele(+még1 kicsit engedek) http://www.motor.hu/hasznaltmotor/megnez/50569/