Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálam is voltmár aki beszopta +nekem van speedlámpám 80km/h nál pirosan világit páran beszopták már ............többség nemtudja mirölvan szó csak ennyi pénze van és motorra telefonál.....(megügye karcmentes és szalonállapotu akar ennyiért )
tőlem multkor megkérdezték egy mitonál,hogy üresben miért nincs megfelelő olajnyomása,ugyanis a müszerfalon ég a lámpa.és ha berakja sebességbe csak akkor alszik el,
utána jött a kérdés hogy ebbe miért kell olajat is tenni..
Azt hittem ilyenre azért csak az utazik aki ért is hozzá valamennyire
Ebből nem látni semmit :(
Menj el pl. lomexbe és mutasd meg nekik adnak neked...
Na megint 1érdeklödö(aki nemtudja mitakar venni )kérdése:mennyit fogyaszt,mondom 8körül...olyan sokat mondja...te 250-2t-63le mennyit fogyasszon....ja ez 2t...Ezzel semmibaj nincs de, miért nem nézz utánna mitszeretne venni
Na itt a baj. Megtudná valaki nézni/mondani, hogy a t20-al jelölt alkatrész mi lehet és milyen értékű? Sztem IC vagy ellenálláshíd lehet...
Az szállt el, és cseréhez tudnom kellene a típusát/értékét
Nem zár tökéletesen hogy a kurva anyjába elmegy
Ha csak egy ellenállsá akkor az 10-200Ft kb
amugy nekem a minap,nemtudom hogy elfolyt az összes benya a gépből,majdnem felrobbantam az idegtől meg a benzingőztől,szétkaptam a benzincsapom,gumitömítés elvolt benne öregedve,átereszett,de akkor se értem hogy,úszószint,minden oké volt.
melyik elektronika?hát újat szerintem nemszeretnéd kifizetni:D
használt meg nemigazán van magyarországon sajna:S
75-80fok,az már rég meleg.
60on járna akkor lenne igazán fasza,nemis kopik,és akkor van ereje teljében.
amugy: ha elzárod a benzincsapod akkor nem folyik belőle,csak ha olyan állásba kapcsolod,ami magát a vákuumszivattyút iktatja ki
szóval ha elzárt állapotában maga alá csinál a géped tőled,akkor ott vmi nemjo.
Mennyibe kerül mostanság egy új elektronika? mert kisült egy ellenálláshíd
Detto ugyanez volt nálam is csak nálam hol elfolyt hol nem......
ááháhááhháh jó.
Hát hagyd nyitva, nekem nem folyik ha elzárom, csak ha nyitva hagyom
Túlmelegedni nem szokott. most a jó idöben is alig érte el a 75-80 fokot a hütövíz. Amúgy csak elmondom nektek is, lehet hogy csak nekem volt új, de a benzincsapot nem kell elzárogatni amikor lerakod a mocit, hanem mindig nyitva kell hagyni, mert vákumos elven müködik. Ha elzárod akkor engedheti a benzint. Szerintem nálam ezér folyhatott. Na a végén még kiderül hogy tök zsír tzr-em van
De ha sok benyát kap az még midnig jobb mintha keveset kapna, így legalább nem sül be
Hát igen az a fránya légszürő sokat számit....
Ehhh... asszem megvan miért érzem lassúnak a picikét. Valami trutyivá volt átalakulva a légszüröm és csak alig kapott levegöt a motor. Bár még nem teszteltem új szürövel, de sztem az lesz a gyengeség oka..
Soma: tényleg igazad volt hogy nem megy 210-el a vas, a hétvégén 3x értem el a 170-et és 10400-as fordulatnál van ott 6.-ban. Talán 180 fölé tudna menni egy kicsit, de nem nagyon, csak nem volt szivem eröltetni meg az út is vészesen fogyott. Szal beiratkoztam 3 szemészetre, meg természetgyógyászhoz, hogy kúrálják ki a szemem, mert az nem lehetett hogy 170-nél 9000-et forogjon, amit montam. bocsi-bocsi.
u.i: fennt vannak a pilot power papucsok a gépen, nagyon dúrván néz ki, tavasszal lesz majd az erotikus fotozásom a moci mellett, majd küldök képeket
Most képet nem tolok fel, mert festeném, amúgy meg nemigen válnék meg tőle.
"Add el inkább a gépet "Mivan begyüjtést csinálsz
Van +berugokarod azt is adtam.........
Add el inkább a gépet vagy tolj fel róla képet:D
nekem van hozzá végülis berugóm,de nemtudom ki akarom-e vennia pótblokkból
próbálj meggyőzni:D
Nincs rajta semmi, betolós... Nekem elég lenne egy berugó is csak ne kelljen tologatni, ha itthon akarok motorozni.
Most a tied öninditós vagy megszeretnéd csinálni arra mert az tök felesleges rá...szerintem(vagy szivatsz. ..mert állitolag létezik öninditos is..)