Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van még csak ekte japán oldal aztat meg nemérteni
Jah. ez az egy tutiság van a tzr-ektöl aztán annyi is.
Itt van a tuttiság.....http://www.pure-2-stroke-spiri...
Sokra nem megyünk a tzr-50-es képekkel, de azért kösz Amúgy apriliához annyit hogy kivételt képez az új rsv-r mert az viszont nagyon jóra sikerült, szivem csücske. Úgyhogy katana cimborám remélem jösz a talira mert kölcsön kell majd kérnem a vasat
Robbantott rajzok! kattrá a kép mellé...
http://www.easyparts.nl/choose...
Kol mondtad az aprilia 1vicc (de akinek az jönbe hát éljen szeresse )izlések és pofonok...
Az Aprilia csak vicc volt nem kell rámszállni
Szerintem tök simán össze lehetne egy ilyet hozni, a legnagyobb buli lenne. Ez nem Aprilia hogy nem lehet vele elmenni hosszabb távra mert valami úgyis elromlik benne. 1 láncszakításon kivül nem volt az elmúlt 5 évben amióta motorozok semmi baja a technikának. Az is azért volt mert az elözö tulaj balfék volt és nem tudta melyik irányba kell rátenni az összefogógyürüt... Még szólunk egy két 2T-s cimbinek és gyia-gyia kamera, gép veszünk mindent és a legnagyobb 5-ös filmeket össze tudnánk hozni itt a vidi rovatban.
Akinek nincs még TZR250-e és megakarja mutatni mire képes(elpicsázni a népet )gyorsan szerezzen be 1-et.....pont tudok 1eladót
jaja,jólenne:D mindenki hanyagolja a tzr-eket de majd mi megmutatjuk,vagynem
A Hungaroringen SSP400-ban van a TZR találkozó, 2-en vagyunk Mitogerivel Lehet csatlakozni!
Kizárt hogy összehozható vagy táv/idöpont/motor rossz..stb miatt nemlehetne megszervezni.Ha csak aztnézem hétvégenként crossozni megyünk 10-12ember(ez még pénteki felállás)vasárnap 6-8ember jön el
Tuti hogy nincs ilyen klub. én kerestem ilyet régebben de ha van is akkor nagyon jól titkolják magukat, valami underground mozgalom lehet. A legnagyobb TZR-250 gyüjtöhely az országban talán ez a topic. Amúgy én egy pár napos összeröffenésben bennelennék a nyáron. Leszervezhetnénk valahol valami jó környéken egy spéci kis szállást, nappal gurulás/döntögetés este csajozás, éjjel meg piálás meg bulik. Ha 200-250 kilométeren belül lenne én tuti elmennék, nemtudom nektek mi a véleményetek egy ilyenröl. A lényeg hogy 250-es 2T-s cimbik jöjjenek, de ez nem kritérium, csak jobb. és jóarcok legyenek.
Tudom, de akkor is bejön
mvx250?ritka madár,alkatrész nincs hozzá ugye tudod
nekem is van egy rendszámos mvx 250-em,ha lenyugodtak a dolgok errefele,akkor megakarom szépre,jóra csinálni.
képet képet képet:)
merre laksz amúgy? én felülcsövesem is alakulgat,szépen apránként,de már belekéne húznom
Bocsi , hidd el ha most lenne pénzem, akkor 150ért láttam rd 250et az nagyon bejön
És a TZR-t miért hagytad ki a felsorólásbol
Jövőre már én is csatlakozok a klubbhoz (csak én nsr/rgv/ns/rd/rg majd elválik , mvx elég szimpatikus nekem)
Üdv.TZR klub szerintem nincs(99%)ááááááááá öreg szar 2t füstös/büdös nemmegjátszos elavult szerintem összesen vagy 20db lehet az országban(minden fajtábol..)ha NSR/RGV250et is belevesszük (50-60db lehet) talán ugy lenne értelme klubban gondolkodni valakinek.(lenne értelme akár talit is csinálni,a fele talán ott lenne )..na dobjál képet fel gyorsan
sziasztok 2t őrültek nekem is van egy tzr 250 es vasam, nagyon szeretem, már 2000 óta meg van. 89-es felső csöves, koráho képest jó állapotban van most épp folyik belölle az olaj majd meg kell nézzem. nem tudtok tzr 250-es klubbról?
Már megint elökerült..http://www.hasznaltauto.hu/ker...
ja kimaradt a TZ250 után
110ért vagy kaki vagy nem TZR250...lehet hogy TZ250 vagy ETZ