Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dani, értem, az 5 motor hagyján, de 5db! van ez zacsiba, egy dugóhoz meg ugye 2 kell Szóval 2.5 motorhoz elég
Ne sajnáld, van még! Ha meg megyek a Hringre, fel is tudom vinni, akkor nem lesz postaktg se
Én is kivittem ma a TZR-t kicsit megcibálni a szarvát jó meg minden...de már másnál is lehetne jó Remélem holnap jóidőlesz mennék sarazni 1kicsit (persze lightosan mert uj a kormányom )
Egyszerű, itt is 5 darab motorot kell tartani, akinek yamahája van legyen egyből neki 5 db
Huuu már most érzem balhé lesz ha vennem kell még1et ugyanis nemszeretnék(akarják)visszavenni,de szerintük sem normális ez a felállás.......
Na de hagyjuk is ezt a ténát. A lényeg: király a TZR250, főleg a 3XV7, de főleg az enyééééééééém!
Jah, meg a Yamahánál a csúcs! Gyári zégergyűrű a dugóhoz, szintén 5 van 1 csomagba... Mindenképp megmarad 1 Ki az a barom aki ezt kitalálja, én komolyan nem éééértem
Hát mindenki egyszerre 5 motort csinál
Figyu, ezeknél ne keress logikát! A szett nekem is 1 fékre való. De ezeknél... Bezzeg mikor valami biztositó alátétet kell (lánckerék, kupl.kosár...), akkor 1 et nem lehet venni bazz, 5 van 1 zacskóba
TZR 250 1KT-nak más a cikkszáma, 1KT-W0047-00. Bár ettől még lehet u.a. Szemre biztosan detto., fékbetét is u.a...
De megnéztem több tipust is, egyre valószinűbb h 2 szett kell 1 fékhez
Szerinted a szett mit takar(nálam 4 dugattyura 4+4)mert olyan nincs hogy félre elég....nálam legalábbis
Akkor jól emlékeztem... Hú de jó h nem én hoztam meg Neked! Most engem csesztetnél
Nehogymár szétszedje 2szettbe ami tök uaz ez olyan mintha autóba 2db fékbetét lenne 1 dobozban
Jövőhéten felhivnak és mondom mi van,tök uaz a TDR 250 4dugo+a TZR-1kt is(az 100%) még szinre/szagra is
Azért majd számolj be hogy mi lesz! Nekem olyan már volt, h fényezett elem, origi csomagolás, cikkszám szinkód szerint passzolt, aztán kék helyett piros volt benne... Itt is kiderült, hollandoknál csomagolták rosszul. De kb. 1 hónap volt mire meglett a másik Engem meg b.tatott addig a kuncsaft persze
Néztem a rajzot, persze. Figyi, tudod mi lesz sztem? Ez csak 1 pár dugóhoz való, ahogy a rajzon van, és ebből kell 2 szett, csak elcseszték a listán és 1et irtak belőle... Tuti ez lesz.
Ja, ennek ugye egyforma mind a 4 dugója elvileg, ha jól emlékszem... TZR-e egyik kisebb másik nagyobb, de ennél asszam u.a. mind2
Na ez az mert a yamahában is vakarták a fejüket rendesen miután elmagyaráztam hogy a szett nálam az összes de mondták jogos szerintük is igy van....(én még arra gondolok a kicsiét-125 csomagolták tévedésböl mondjuk cikkszámot nemtudok de az is TDR ,remélem ez vagy valami hasonlo lesz..)Mondjuk nézted a rajzot nemegyértelmü....
Chevy, erre én is kiváncsi leszek, az én gépemben is 1 szettet ir A cikkszáma 1NL-W0047-00. És az ÖSSZES TDR 240-250 ben ilyen van elvileg...
Bré: Az első verseny márc.31-ápr.1. Hungaroring
Köszi
Drukkolok hogy csak ez legyen a baj
Remélem csak valami szerelmes álmodozo Holland melos elnézte/csomagolta
Ez vicc, azért aki ilyennel foglalkozik az értsen már hozzá
Úgy útálom ezt, amikor nem értenek hozzá, de azért ott ülnek, nem szeretem amikor kérek valamit és csak néznek rám hogy az meg mi, én meg mutogathatok hogy az ottan a polcan bazdmeg
Üdv.Na szivok a fékkarmantyuval megkaptam nagyboldogan kiveszem(nembontottam fel)gyanusan kevés, 4 dugatyusfékhez=4karmantyu+4porvédö kellet volna nálam ez 1szett.Na vanbenne 2dugattyuhoz persze visszamentem reklamálni(biztos nem a saját féke van rajta.....mondtam ha idejövünk 5ilyen motorral elhiszi )ugyhogy most a csomagoloüzemben rákérdeznek(Hollandia)Vazze igy szopni és a legszebb nem itthon hülyék ugynézki a manualban is csak 2dugattyut mutat,de látszik a 4helye......hogy ebböl milesz
sziasztok lovasok! én is benne lennék egy nyári összezördülésben, de akár csak egy egyszerű találkozóban is. a ringen mikor van az a ssp400 találkozó?