Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello vki megtudná mondani hogy egy 125 -ös tzr -t hogyan kell bejáratni?
Természetesen /db. A szett azt jelenti hogy hajtókar, alsó csap, hézagolók, alső tűgörgő, felső tűgörgő, illeteve dugattyú, 2db gyűrű, csapszeg, 2db zégergyűrű
Az /db lesz...
Csak a félreértések elkerülése végett, ez akkor azt jelenti, hogy a szett a két dugót, és a két hajtókart tartalmazza, vagy csak egyet?
Köszönöm a segítséget mindenkinek.
Sziasztok! Eladó a 250es TZRem ami teljesen gyári állapotban van, csak tankolni kell. Most lett teljesen felújítva, rendszámos papíros. CBR vásárlása miatt meg kell vállnom tőle. Irányár 250.000 Ftról indul az ára amiből alkudni lehet. Hívj bátran, vagy írj ide. Számom: 06-70-566-50-20
Hali! A hajtókar szett 16900.-, a dugó szett 18900.- nálam, ha kell majd keress meg.
Ha csak gyürüzés volt az 1 f..ság=0-val.... Sajna hiába találsz robbantot rajzot csapágyméret nemlesz benne.A lege1xüb ha motorkod alapján megkérdezed az árakat(legalább van viszonyitási alapod)yamaháéknál.Biztos ez a blokk az ami a tiedbe van?(az RD-k kulisszás váltosok de lehet hogy évjárat/motorkod függö...tudtommal)amugy keresd itt a forumon somaracét ő talán tud segiteni...
vegyél inkább egy egyben lévő felülcsöves tzr250-et, és nemkell szerelned
A gyűrű, meg a henger nemrég volt cserélve. Jó lenne valami robbantott rajz vagy legalább a csapágy méretek, hogy utánanézzek az áraknak. Nem titok, az ára:140Eft. Dobok egy linket a blokkról illusztrációnak
Kapsz hozzá hajtókar kb-20/db csapágyak (kiszeded elballagsz a csapágyboltba mert ott olcsobb kb-10-15e összes+f szimmeringeket is cseréld-kb 20e +2dugo kb 40e/2db)amugy tutti hogy az a baja?Amugy mennyi az a jó ár?(ha nem titok?)
Üdv,
Segítségre lenne szükségem és ide írok, mert talán itt van valakinek tapaszalata Yamaha Rd 350-ről.
Szeretnék venni egy Rd 350-t, de erősen csörög a blokkja és attól félek, hogy főtengelycspágy vagy hajtókar. Az eladó reális árat kér érte, de ha vagyonokba kerül felújítani, akkor nem ér annyit az egész. A gép nagyon veszi a lapot, amit egy 2hengeres 2 ütemütől el is vár az ember, de ott van az a csörgő hang a blokkban, amit meg kéne szüntetni. Mibe fájhat egy főtengelyfelújítás, egyátalán lehet még alkatrészt rendelni hozzá?

Szóval ha valakinek van valami tapasztalata Rd 350-ről, kérem jelezze.
Előre is köszi
Hali!Van msned?Atta mondta h tudnál segíteni nekem!Ha van megadnád?
Ha marad a TZRem akkor valami eszméletlen gépet csinálok belőle! Tökegyedit!
Szia.Nagy a csend a piacon +1re több 250/2t kerül elö....majd unalmas télinapokon kapsz rengeteg ajánlatott-ami ugye 1enlö a semmivel...
nemérdekel senkita felülcsövesem?legalább vmi ajánlat jönne rá,
Figyelgetek csendben amugy ez a tali tavalyis felmerült már(meg a 2t tali is mr2t szervezésében..abbol sem lett semmi)csak nehéz egyeztetni(idö-hely...stb..)
Él még
OKé! :) Egy Balaton-kör tökéletes lenne! Vagy Velencei-tó kör is egy kis megállóval. Chevyvel mi van? Rég láttam erre fele.
március közepén már simán motoros időszak van (12-15C). Én benne lennék 1 karikában. mondjuk ha te fehérvári vagy, én kaposvári, a többiek meg pestiek meg stb akkor lehetne 1 karika ott a vértesben vagy 1 balaton körbemotorozás, csakhogy ne vigyük túlzásba először. én benne lennék 1 ilyenben, sztem jó ötlet.
Szia!Esetleg van msn címed?MErt akkor megbeszélhetnénk ott.Ja és volt egy másik jelentkező is... Tőled is kérhetnék azért egy árajánlatot?Akkor kérlek te vegyél fel msn-re és akkor megbeszéljük, hogy 25-ér jó -e?MSN címem:delet14@freemail.hu
Üdv.:Ricsi
Ez adja a jelet a powermotornak ha jól tudom. Amikor még TZRem volt, megvetette velem a szerelő, pedig nem is ez volt a baja (50ezer volt). A feléért odaadom!
Üdv.És ezeket a gyújtásokat tudom használni TDR power szelepéhez?MErt ami nekem most van azzal az elektromos powert nem lehet rákötni...(nekem ezt mondták, mert ez nem gyári)szóval ezzel működne -e a powerem?És mennyiért adnátok?
nekem is van egy új cdi-m TZR125höz.
Na srácok ha marad a motorom (amit nem is bánnék ) akkor bizony rendezni kell egy TZR talit! Kezdésnek lőjjünk be valami időpntot, én olyan tavasz közepére gondolok vagy lehet az elején is, csak legyen tartósan 12 fok fölött a hőmérséklet és ne legyen kiszámíthatatlan időjárás. Szerintetek? Helyszínt meg össze kéne egyeztetnünk, és kéne egy létszám is hogy kb hányan lennénk, leszünk (ez persze tudom hogy még változik majd de úgy kbra kéne hogy kikre számíthatnánk). Természetesen ismerőseitekre is gondolok akiknek TZRjük van mindenkire, nem csak a sportmotor.hu-sokra. Szerintem lehetne Yamaha 125től-250es tali vagy ahogy gondoljátok mert akkor minél többen lennénk. Vagy esetleg jöhetnének mások is más motorral, mint bármely KLUB találkozóra, csak ugye TZRes DZSÁMÁHÁÁsok előnyben...
Írjatok helyszínre, időpontra ötleteket! Én székesfehérvári vagyok, és innen jönnénk egy jópáran. A végén összeegyeztetjük hogy kik hol laknak eetleg a távolabb lakók elszállásolását is megoldhatnánk.
Helló! Nekem van gyári eredeti, nem bontott, használt, hanem VADONATÚJ CDI-m. DT125R-é, de ugyanaz a DT-R, TZR, TDR.