Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem inkább együléses faridomot keress, versenyidomot. Üléspúpot nemnagyon fogsz találni.
Amúgy erről jut eszembe, valaki tud üléspúput V2-eshez?
Szép gép
Kié ez? csak nem akarsz újra egy tzr-t?
addel hibásan a mocid
Sajna már nincs, nekem is fogyóeszköz
Szia van hengerfejed V2es TZR 250 hez?
tudok egy felülcsöves(3ma) tzr250-est új dugókkal magyar papírokkal jó állapotban elég potom összegért.ha valakit érdekel keressen meg.elérhetőségek az adatlapomon.
:)
ezvan.sok energiát fektettem bele,szerettem azt a vasat.De utcán nem motorozom,pályára zxr,azt meg fenn kelll tartani akkor meg minek a tzr.
"vagyisnemis kicsit,de mennie kellet."
"Döntöttem, Dezsőnek meg kell halnia!:)"
Enyém is eladó... Bár nekem tetszik, fizetnem kell a részleteket... :S
eladtam a tzr-t,pályára viszik,kicsit azé sajnálom:( vagyisnemis kicsit,de mennie kellet.
600 F2t! :)
Helló! Nem MSN-ezek, mailcimem az adatlapomon Irj és kérdezz mi érdekel.
Kösz mindenkinek a dobhoz a hozzászólást. Amúgy igazatok van arra való, hogy megforgassa a levegőt, és az is igaz hogy kell is oda. Én abból indultam ki hogy a versenydobokon nincs ilyesmi csak a lamella, és a gáz szabadon áramlik ki. De ismerek valakit aki kivágta ezt a lemezt belöle és taccsra vágta a motor erejét. alig bírta visszalegózni. Szóval ha még nem késő, ne nyúljatok hozzá ti sem.
Navégre...600f et vettél?
"Szerintem az segíti a kiáramlást csak gondol arra hogy a pisztolyban is csavarva van a cső...szerintem ugy gyorsabban áramlik ki a levegő!"

Hogy stilszerű legyek, lópisztolyt!:)
A huzagolás a csőben(fegyver) arra való, hogy megpörgesse a lövedéket, ami így nem kóvályog, magyarul pontosabban talál célba
Sziasztok! Vki meg tudná adni a Soma msn-jét, szeretnék kérni tőle egy árajánlatot. Köszi előre is!
Sziasztok! Megvettem a cbr-t így sajna mégis el kell adnom a kedvencemet... :( Ha tudtok rá vevőt szóljatok, annyit tudok róla elmondani hogy nagyon ár alatt adom el ahhoz képest hogy szinte semmit nem mentem vele és tökéletesen működik. Irányár: 250.000 Ft de ha felhív valaki meg tudunk állapodni kevesebb összegben is, mert nagyon sürgős lenne nekem. Adatlapomon vannak képek róla! Meg tudok küldeni is e-mailbe.


Ja meg nemrég töltöttem fel egy videót a régi motoromról! :D Sasoljátok meg! Nem egy stuntshinestate de pálinkával elmegy! :)) 125ös Frecciával próbáltam amit bírt.
aham. szoval nem érdemes vele foglalkozni... rendben, kösz mindenkinek!
A puskacsőben azért van,hogy még pontosabb legyen a lövés,itt meg ahogy megperdíti az áramlást lassít kicsit rajta,így talán fojtásként is értelmezhető,de sztem ezen nem lehet sokat nyerni
Szerintem az segíti a kiáramlást csak gondol arra hogy a pisztolyban is csavarva van a cső...szerintem ugy gyorsabban áramlik ki a levegő!
A V2-es TZR-ben miért van egy spirálisan hajlított lemez a kipuff rendszer dobjában? elvileg nem csak csönek kellene lennie amin simán távozik a gáz? Lehet ennek köze a folytáshoz, és ha ezt kirobbantom onnan akkor sztetek hogyváltozik a motor teljesítménye?