Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RESen és ONon nem enged csak vákummal, legalábbis az én motorom.
Elvileg nemszabadna szerintem..de huzdle a csövet a karbirol és szivd/fujd meg hogy a jön e a benzin..
A pri állásban vákum nélkül is átenged...
Szia.Emlékeim szerint vákumos de nézdmeg ha megy a karbira a csaptol 1csö akkor az.
Hell!
ilyen pusztulás van itt,mondjuk gondoltam hogy nem sok embernek van Tzr 250 es gépe ,de azért valami élet lehetne:Damúgy egy kérdés aki ismeri az 1kt benzin csapját azon csak olyan zár állás van aminél ha be indítod a motort valami vákum nyitja vagy ez kamu és átenged a benzin csapom,mert én azt szoktam meg mociknál hogy oda off van írva ennél meg pri.. mos ez akkor az vagy nem az?
valami nem jó a maileddel, mert mindíg visszajön a levél
Ha kicsit igényesebbet akarsz ajánlom ezt:
http://cgi.ebay.co.uk/Yamaha-T...
Majosházán kérdezd ott csinál utángyártottat http://www.auto-tuning.hu/
Sziasztok!

Nem tudjátok hogy hol lehetne jó áron, akár utángyártott 3XV idomokat szerezni?

A válaszokat előre is köszi!
Hell!
van valakinek 1kt vagy 2ma hoz a fejidomoldalára való két gyáriszínben piros légterelő?amúgy mind1 milyen színű,csak így biztosabb az azonosítás.
Sajna az enyémről hiányzik a cucc valószínű susztak vele egyet és az egyik össze törhetett egyelmeg elég hülyén nézne ki,szóval ez sajnos hiányzik mindkét oldalról.
Szia.Nemkaptam emailt(ma még nemnéztem)hazajöttél,azthitem már odaköltöztél.Na majd emailozunk szia
Mi újság? Élsz még?
Nem válaszoltál a mail-emre! Azt hittem elvesztél
Elküldöm barátom számát vele beszéld le ide irj: gmchevy@freeemail.hu
Köszi, hétvégén magnézhetem?
Ha a dob szarul néz ki, az nem baj. Ami fontos lenne: végdob előtti részek ne legyenek lyukassak, repedtek(horpadás az nem nagy baj) kéne hozzá a furulya is.
Szia.Szép jó állapotut nemtudok csak ütött/kopottat(pontos állapotát nemtudom de van 1barátomnál) ha az jó neked..
az nem jó
tusz esetleg segíteni, hogy honnan lőhetnék ?
Szia.Nincsmár meg
Chevy! Neked meg van még a 1kt (2ma) kipufogód?
Sziasztok!
1kt / 2ma kipufogókra lenne szükségem, ha van valakinek eladó elboltolnám.
Ha valakit érdekel ez a 3XV akkor hivjon. Komoly szándékom nincs megválni töle csak ha esetleg valaki értékeli az állapotát. Most vettem bele két gyári dúgó szettet, hengereken tökéletes a NiCaSil, új Conti Sport Attack gumik, új lánckerekek, új Regina lánc, új fékbetétek, új kuplung lamellák. A fejidom és az oldalai nem gyáriak, de a hátulja igen. Esni biztos esett, de valaki elég gyáriasra fényezte vissza elöttem. Amugy minden más hibátlan, és gyári állapotu, 600km-t futott az új dugókkal. Többek közt ezért sem akarom el kotyavetyélni. 06203119993
vagyis a blokkszám alapján rz1-hez 3xc
Helló
szükségem lenne 2membránra és gumiházra soros tzr250-hez Atis nem tudsz Mitógeri?
Látom atis méc a 24h viszed BRC is?
szeva elkészült a tzr ha még érdekel hívj.0620 4627680
sziasztok!ha kell 3xv-hez motyó csörgess.06703916470
Heló itt van egy eladó 3xv meg is lehet nézni : http://www.kepesmotor.hu/yamah...