Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

több az csak 63....de nem sértésként ez a GT750 kinézetre mint 1 JAWA350 bukocsövel(csak 1+kipufja van..)nem tom nekem nemgyerebe...
ja és a mekibe nem igazán járok! nem szeretem a sablon kaját!!!!
Nem gsxr-em lesz, hanem R6 kb. (jövő őszre)! Azért ne hasonlítsunk össze Ford Mustangot egy ilyen "istenkirály motorral"! A mustang az egy zsír gép, ennyi! De az elején a teljesítményről volt szó és hát nézd meg a teljesítményét! Forza 2T
Ha neki ez kell, engem annyira nem érdekel...csak a véleményemet mondtam el....
TZRrr: te aztán nem vagy semmi. Az drogos sztítrécer autósok szoktak igy beszélni egymással péntek este a meki parkolójában. Nekik kell minenböl a legújabb + leggyorsabb + legtucctuccosabb.
Ha már témánál vagyunk Nézz meg egy 69-es Ford Mustangot te csak azt látod rajta hogy egy rakás ócskavas. De aki ért hozzá az észreveszi hogy milyen varacskosdisznó hangja van, hogyan megy, mit jelent vele menni.
Bazze téged csak a 180 lovas gixxer 1000 érdekel és az hogy mikor lesz már olyanod, remélem minél elöbb, de lehet hogy vdani666nak több élményt fog nyújtani az a cafe racer mint neked a GSXR
1 darabot nem találtam egyik keresőben sem gt-t, pedig elterjedt 1 gép....
ez a fos 67Le! kevesebb mint a tzr-ed chevy!
te most tényleg ha tudsz venni mennyibe fog fájni lepapirozva napi használatra veszed...
Ez a legjobb hozzáállás.
Én meg a véleményedre.
szarok a hangjára........
oltogassál csak de akkor is kurva jó halgass meg egyet nagyon durva hangja van.
ez a gt 750 mekkora egy elavult szar! szerintem annyi erő sincs benne mint 1 250esben! Meg úhy néz ki mint 1 Jawa......
épitesz...két mz blokk és kész (meg+zártszelvény a vázhoz ) P20-at már láttam összeépitve 4henger komoly volt
NEm sértődtem meg de nem érdekel mit mondotok róla nekem olyanom lesz és kész.
Azért nem írtam mert egy af1 kaptunk szét, elég komolyan nézett ki a dugó benne.
Majd csinálok róla képet, simán ment vele a moci, de ha letezsem a heengert és beleejtem a dugattyút akkor nemhogy simán beleesik hanem még pattog is
Elég rég nem írt. Lehet hogy hirtelen oylan dühös lehh hogy adott egy bal egyenest a monitornak, és össze vissza tört mindent körülötte. Most meg nem tud hogyan válaszolni.
Kiváncsi lennék azért milyen amikor az 500-asnak nyitnak a powerjei...
Na jó majd egyszer építek egyet aztán majd meglesem
na kiváncsi vagyok mennyire kapja fel a vizet .........
Nemtudom. Most nem sértésnek akarom mondani de a gt 750 az öreg is, elavult is, nem is megy ahogy manapság elvárhatnánk egy ehhez hasonlótól. Olyan öregpapás moci. egy nagy MZ
Már mondtam nemigazán érdekel az elavultság, egyébként meg nem speedre gondoltam .
Ott lenne mondjuk az rg 500, de magyarországra nem kell.
A gt 750 meg angliába pl annyi van mint a szemét, csak el kell menni érte .
Ha 500as akkor az sm lenne.
félif off...TZR125árak kicsit elszáltak...(mondjuk a többi 125tipus ára se normális.)Pl:duen.hu 94évj 420eFt..de a motor.hu is hasonlo...kicsit(nagyon)tulzás...Mi lesz tavasszal??? SZERINTEM......
cimbimé RD500....nem valoszinü hogy mehetsz vele kurvára félti+nem nagyon használja+csak benfektesek mehetnek/tek vele abszolut hobbi motornak tartja....
chevy: milyen 500-as bervával mentél? és hol? milyen volt? kölcsönkérhetem?
de tudod ezek jó motorok+ritkák de sajna elavultak is....utcára kihozták de keveset csináltak ezért is kuriózum..összerakás,RD500-ban a 350-es váltoja van(ami nemigazán birja a cincállást)+200kg...csak hobbyra venném+befektettésnek sem rossz ....jó néha menni vele de ott van a kisördög mivan ha elromlik/összetöröm...stb
Létezik ilyen? jujjj én nem is ismertem a gt 750-et most néztem utánna. Jujj milyen durva lehet. Hát sok sikert a kereséshez, remélem találsz egy jót!
500-as 2 ütemü sportmotort sose gyártottak a gyárak eladni(az RD-t meg RZ-t nem veszem ide) csak a MotoGP-re. Épp azért mert a versenyzök közül is sokan voltak akik alig birták megülni. Gondolj bele 130 kiló + 180LE, V4, 4 powerrel. Elvétve van 1-2 500-as de azokat úgy rakták össze 2db 250-es blokkból. Épp ez a jó az egészben sztem hogy ekkora kuriózum. 25-ös kategóriában nem, de eggyel (kettövel) feljebb azért elég jó érzést tud adni + ráadásul (sajnos) nem is jön veled szembe ilyen minden héten.
ne érts félre nem a régiséggel van baj...ha hobbyra veszed jó,mindennapira nem...ha csak nem vagy milliomos ugyanis ha találsz 1 jó állapotut drága...ha szar állapotu inged/gatyád rámegy(gt750szerinted mennyi...az alkatrész árakat megtipelni sem tudod+sok mindent már nem is gyártanak hozzá )tudod ezek a motorok ritkák,ezért is drágák....hidd el tudom mit beszélek....de nem gyözködlek majd rájösz.
Egyébként meg a következő motor ha kibírom addig váltás nélkül egy gt 750 lesz 2év mulva.
És tudom hogy régi meg blabla de nem érdekel