Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látom fázik a nyaka az elsötelodnak
hali! mit tud ez a gép??? és a fogyasztás??
szerintem az olajszivattyúnak a tömítése szar és onnan csöpög az olaj! Az első telód ennyire kész van?
Na így néz ki a technika. Nem mintha dicsekedni szeretnék vele. Szerintetek az a pár liter olaj ami alatta van az mennyire aggasztó? Nagyon szét lehet hajtva?
még kevesebbért is van, de abból már tényleg sokminden hiányzik.
120ért még megvan minden csak egy trágyadomb.
dehogy szivatlak én,majd szivat téged a 120eFt motorod
Egyébként meg csak adom a tippeket hogy hogy szivassál
a hangról beszélünk
vazze az a wartburg kong mint állat(0.4lemez)rusnya,dölöngél na meg az a szabadonfutó
Alul van tzr 250
egy TZR 250-en mit javít+ront egy jolly moto rendszer az igaz hogy a teljes középsõ ford.tartomány leesik a béka segge alá? Mennyibe van egy ilyen?
Teljesen belefáradtam a keresésbe:
www.youtube.com/results?search...
Egy vadi új jolly moto 440000FT.
Amaerikában láttam 120ért de van angliában is de mint mondtam az lepusztult.
te hol vásárolsz álomországban ...120ért a kipufogot kapod meg www.mobile.de/sidlrueio.ia0iav...
Reméltem legalább valami normális oltással álsz elő pl wartburg
ha ez 1 feladvány lenne...............a:jawa b:cz c:p20 válasz:mindegyikböl 1 kicsi
sok sikert hozzá....
A piros tudom hogy nem gyári, de nekem a gyári is tetszik, csak megmutattam nektek.
Maga a moci nem drága, lepusztult akár már 120ér is van jobbak 3-4-5 körül, sajna a behozatal sok.
Alkatrész meg van hozzá bőven, ezt a blokkot én láttam már gokartban oldalkocsismotorban, croosmociban(ilyen hegyre mászós nem tudom mi a neve, aminek hosszú a hátsó lengőkarja), meg még sok helyen, amcsiknál láttam 20ért komplett blokkot(csak el kell érte menni ).
De nem a pénz a lényeg akkor nem mociznék.
Nekem kell egy ilyen és addig gyűjtök amig meg nem lesz rá a pénz.
na mennyibe is van??? átírás+forgalmi+súlyadó(nehéz mint a sár)+alkatrész stb.
ezt a piroskát mutogathatod jól néz ki, de max a blokk a gyári ...tudod mennyi idó+lové átfaragni.... még nem válaszoltál:na mennyibe kerül 1 kintröl
Hangot rakok fel mindjárt.
akko jo van akko. nekem sem tetszik az a gt. Az ráadásul MZ lekoppintotta kicsiben. De nekem sem tetszett a 250 2T amég nem vezettem egyet most nyáron.