Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ekkora "böszmeséget" nem csinálok vele!
idom le,cross gumi+kormány fel,aztán hadd szoljon (nekem majdnem ez lett a sorsa a TZR-nek....
mutasd azt az sx....1-2-X et
Ja és utána R6 fog következni!
erre felénk nincs pálya a közelben ahol motorozhatnék a tzr-rel, viszont krosszpálya van bőven, valamint a haveroknak is krossz van! Ja meg sok a "köcsög" az utakon...
TZRrr: hogy sikerült TZR rõl SX-re váltani? tök ellentétes dolgok. SX után meg jön a Harley? csak poénkodok ám
simsonba vagy robogóba jó lesz...
én mentem kocsival a tzr után, és amikor meg lett ugrasztva elég jól füstölt mielõtt eltûnt volna a horizonton . Csak az a baj hogy van egy üveg tts-em és nemtdom hogy jobban járnék-e ha ahelyett vennék egy R2-t és azt önteném bele.
ööö nem kell valakinek bontatlan castrol tts?
Engem annyira nem érdekel, de egy jobb olaj nem füstöl 1:30ba sem(annyira .)
Kapjátok be ! Majd az SX 1:30 keverékkeé füstölni fog!!! Ja meg kurvára nem kipuff függő
jah a cbr 600 és a simson star meg a pannónia ! bár akkor nemigen van utcai motorja
Hát nem tudom.
Az én mocijaim eddig csak akkor füstöltek ha hidegek voltak, bemelegedés után alapjáraton nagyon kicsit, fordulaton meg ugyen nem látszik mert megyek , üresbe meg nem forgatom.
Na meg persze ha kiégetem a kipuffot(nyélgáz ahogy már írták(ez sem üresben)).
fogalmam sincsen, pár éve volt amikor utoljára láttam akkor még csak az a 40 éves szimója volt, még a városban is azzal közlekedett + még jogsija sem volt se M se B De most fellépéseken van neki vamilyen 600-as naked bikeja. de hogy mivel mászkál nemtudom.
és utcára milyen gépe van??? ugy értem mivel szokott utcán "rendesen" motorzni???
még pár éve amikor nem volt annyira híres a mi utcánkban szokott gyakorolni, mert itt laknak a haverjai. akkora ingyenbulik voltak mindig
Látom Kaposvári vagy ott lakik tudtommal Mókus is (a trogerfighter)
Szegény TZRrr mindig próbál segíteni mi meg bedaráljuk
1kipufbol nevárj sok füstöt
még egy kérdés. mentél valamivel a motorod után és láttad hogy nagy fordulaton nem füstöl vagy csak gondolod?
jah, azt vágom hogy nagyobb fordulaton több olaj kell neki. én csak azt kérdeztem hogy az R2-vel elmúlik a fordulattartomány végén jelentkezõ füstölés? mert ezt írják az olajhoz: -Láthatóan csökken a motor füstölése.
Mert a mostanival 8000-tõl láthatóan füstöl a kipuff
ha a 4T füstöl akkor az eszi az olajat, ott már gondok vannak. Nállam csak akkor füstöl amikor még hideg.
minél jobban forgatod annál több olajat kap...4t ha füstöl(föleg ha kéken)az már baj ..enyémek is füstölnek(hidegen nagyon)de ha bemelegszik jó, ha tartossan nyelezem majd lassittok elkezd füstölni,mert ugye kezd begyulladni/izzani a kipufban a lerakodott olaj
hogyan kaphat több olajat? olajszivattyú a hibás? De szerintem nincs baj + nagy fordulaton a 4T is füstöl...
azért ködösít mert több olajat kap!