Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért is írtál ilyet nekem is van véleményem róla megirod nekem ,hogy mivel bosszantott fel ennyire szilagyi.70@citromail.hu-ra
sziasztok!
kb 130-as 17colos komplett hátsó kereket keresek fékkel lánckerékkel
lehetőleg dobfékeset de a tárcsás se gond
válaszokat itt vagy a ferrarif430c@freemail.hu címre irjatok!
köszi!
Roligold egy kokány geci, ha jot akartok semmit se vegyetek töle, egy idiota okostojás, csodálom h még életben van... pont arra jo h vele is csak többen vagyunk a bolygon! nem hülyeségböl irom...
Köszi szépen
Budapest.
tudom postázni is. (előre utalás után: idom ára + posta költség)
részletek emailban.

Ha az idom neked ami kék az valahol karcos, akkor érdemes a kéket átfújni inkább feketére az eredetivel megegyezőre. Mert ezen nincsenek horzsolások. motor szűz az idom.
na meg a felfogatásuk is nem a legjobb ugye az üvegszálasnak...
még nem láttam olyan üvegszálas gyártást ami pont úgy néz ki mint az eredetinél az idom felfogatások.. a füleik... az illesztések..
Másfelől 2 darabban az idom dekoratívabb mint egybe a motoron.

3D lézer scannerrel a formát be lehet digitalizálni mérethelyesen. és már csak softwaresen kell a scannelési hibát kijavítani, aztán lehet CNC maróra küldeni ahol az érzékeny területen a gép elvégezze a szükséges marásokat az üvegszálból..
hello ez érdekelne de annyi a baj hogy az enyém kék de a festést el tudom intézni
Merre laksz ?
Igen
Az új fajta tzr-eket 2003-tól gyártották, amit 2012-ben legyártottak idomot az az első legyártott 2003-as motorra is felrakható. Felfogatásuk megegyezik.
nézd meg itt:
RoilGold (felhasználó profil)
Eladó holmik
Nincs olyan, hogy bal, vagy jobb fejidom

Fejidom az csak egy van ami a műszerfalat is tartó konzol tartja, illetve erre van felfogatva a tükör is.

oldalsó idomból van sok, oldalanként 4(5) db.
-első nagy idom 1 db /oldal
-alsó (kiseb idomok 1 db / oldal
-hátsó idomok az ülés alatt 1 db / oldal
-háromszög idomok (tank alatt) / oldal

továbbá ami eltér mert már csak "egy" oldalon van illetve középen.
-a bal első idomhoz gyertya szerelő ablak takaró idom (1 db) (ebből érdemes egyedül felkeresni a Yamahát mert ez az ami megfizethető náluk)
-fejidom 1 db
-tank burkolat idom
-első kerék sárvédő
-hátsó kerék sárvédő
-Farok idom, ami egyben az olajtartály, az akkumulátor, a hátsó lámpa tartó, és rendszámtábla tartó.

Az idom attól még nem Rossi, azt a cimkék (tertkók ) teszik azzá.
ezek a címkék nagyon drágák a YAMAHA-nál, illetve az alap címkék is.

A képen látható idom 1 db eladó 60 000 Ft / gyári szín, gyári eredeti elem)
Ragasztva van az átlátszó búra és a fekete egymáshoz... A billenő foncsor meg pattintós, csak mivel a korábbiak ugye ragasztottak, így az befelé fog "ki" pattanni és vissza.
nem ide bocsi
:(
csak az ideg miatt már gondolkodni se tudok
Hello azt szeretném kérdezni hogy valakinek van a rossi-s bal fej idomja
És hogy a sima tzr-est azt fel lehet a rakni a rossi-s helyére
baj van elírtam balos kell
És ha a Rossi-s helyett másikat akarok sima tzr-est akkor rá tudom tenni felfogatás az?
Megnézem a "raktárban" lehet hogy egy db jobbos felső lesz,de az nem 100 viszont van még egy üvegszálból csináltatott egészoldalas idomom (egybe alsó felső) csak azzal az a baj hogy még nincsen festve :/ de ha érdekelne tudok róla képet feltenni.az üvegszálas előnye hogy nagyon olcsón és könnyen javítható de persze a másik mégiscsak eredeti Yamaha.
Hello nem tudtok rossi-s jobb oldali fej idomot ?
Sziasztok!Tzr-nek az első lámpáját,hogy lehet szétszedni mert belefolyt a víz is meg egykis kosz és nagyon csúnya..Illetve főfúvókát honnan és hanyast kellene bele? Gyári henger egy polini rendszerrel. Egyébként nagyon jólmegy a rendszerrel a motor érdemes venni rá egyett a gyárival 95 körül ment a rendszerrel 110 körül.Köszi előre is
Üdv ! Esetleg felső idomok nincsenek eladók ? :) Az kellene , de lehet ,hogy érdekelnek az alsó idomok ! :)
Hello!
Eladó idomok!
Van két piros (teljesen gyári,motoron még nem volt) alsóidomom 20 000 Ft-ért darabja. A jobb alsó fel van matricázva a bal alsó még nincs.Teljesen használat és karc mentes mind a kettő. Továbbá van egy kék tankom is 20 000 forintért,bár ez használt (kis polírt és tisztogatást igényel de nem vészes,nincsenek mély sebei ) eladó még egy pár index és fejidom tartó vas is.
Nagyon szépen köszönöm a sok számomra értékes információt :)!
1-Red Baron - Yamaha Győr
Mécs László utca 1.
9026
GYőr
Telefon 06-96-517-258
Web oldal: http://www.redbaron.hu

2-Yamaha Top Tata
Május 1 út 21
2890
Tata
Telefon 34 / 589 - 989
Web oldal: http://www.yamahatop.hu

3-Németh Motorcenter
Veszprémi út 31
8100
Várpalota
Telefon 88 / 371 - 131
Web oldal: http://www.yamahanemeth.hu

4-Yamaha Salamon
Győri út 42
9400
Sopron
Telefon 99 / 524-208
Web oldal: http://www.salamonmotor.hu

5-Yamaha Magyar
Zanati út 27/a
9700
Szombathely
Telefon 94 / 513-057
Web oldal: http://www.bonuskft.com
Ebay nem merek rendelni, Gy-M-S megyében van Yamaha márkabolt:)?
esetleg egy másik mód az ebay, ha meg lehet bízni benne