Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van hozzá elsö kerekem hátsó már nincs meg kormány csutkám is van meg sokminden más.tel:06 70 459-6036
Hellósztok !

TZR 50/80 hoz keresnék első és hátsó felnit valamint kormánykiflit.
Segítségeket előre is köszönöm : Zsoller

zsoller74@hotmail.com
Sziasztok!

2006-os tzr-em van és a bal első teleszkóp engedi elég keményen az olajat. Milyen szimering jár bele,illetve honnan tudok venni bele?Köszi
Komplett fékrendszer 15 000ft
menyi az ara?
Itt lesznek a képek a fékrendszerröl a fék kar már nincs meg
Üress blokkfelem nekem is van kinai is ami tiszta új párban 4000.valamint van eredeti olasz 8000ft/pár.
új kerékszett, gumikkal , tárcsákkal, lánckerékkel 40ezer ft

orozoli2002@yahoo.com

30-435-1769
Semmi gond!
szívesen vennék tőled, de nekem nincs 20.000 ftom rá sajna 13.000ftot bírtam eddig rá gyűjteni tőled venném meg ha bírnám de ahhoz még kellene és eztis aligbírtam összeszedni
Rendben vegyél kinait!Csak az a gond hogy köszönö viszonyban sincs az eredeti olasz blokkal akármilyen új de tetudod!
Tisztelt Kukoda Attila láttam van am6 blokkod bontva ami szinte újj.. két üres blokkfelet mennyiért adnál?
üdv' MALOSSI 80cc am-6-ra makulátlan állapotban,0 mm-es gyűrűhézaggal 38000ft 06304906559
igazából nekem cska a 2 üres blokkfélre van szükségem és esetleg még a léptetővillákra. ez kb 4 ezer ft nála . és még újjíttatnom kellene top hajtókarral a főtengelyem,hogy elbírja a 80 hengert sok pénzbe van már így is de majdcsak kész lesz
20 ért szerintem olasz is van neki:)
ismerem Oroszi Zolit tudom vannak generic blokkjai is bontva jah lehet ink. nála maradok me hibás főtengely van emebbe azt 20.é lehet téll sok itt zoli meg személyesen ad olyat amilyet akarok.
így találod meg őt egy oldallal visszább: zz4
Orszi Zolinak van 30-ért használt blokkja, új pedig 45-ért. (ebbe benne van a henger, dugattyú, új hőgomba, az indítómotor (új indító motor egyébként kb 30000 Ft-lenne robogóstól), a gyertya is. 8csak hogy az árakkal tisztába legyél.
45-ért minden új a blokkhoz. dobozza is meg van neki. postán tudja küldeni, vagy személyesbe átveszed tőle, ha Kecskemétre kimész.
Olvass vissza a fórumban, és megtalálod őt hirdetni.
oké várom a fotókat :)
majd ha lesz idöm lefotózom és rakok fel képet!A fötengely miatt úgyis szét kell húzni akkor már érdemes bele új csapágyat tenni!
tudnál nekem képet küldeni az emailemre ? a blokkról. amúgy a csapágyazás hogy áll benne, jó?
hibás főtengely van benne 20 000ft.-ért igy is nagyon jó ár ha szét szedem a váltó sort elviszik belöle 20 000ft.-ért adok hozzá kuplumg deknit is
de a blokk beszerélesre alkalmas? már ha ennyi minden nincs rajta. hogy akkor a főtengely jóbenne? ja és a kuplungdeknit azt adod hozzá? vagy képet küldenél hogy mitartozik hozzá és mégis képet cska lássak ha nembaj .
henger gyujtás és kuplung nélkül!Magyarul a két blokkfél benne a komplett váltó főtengely stb.
és ennek amit 20ért adsz.. semmi baja nincs..semmi sérülés cska a főtengely rossz? blokk nemtörött minden megvan hozzá? vagy mi nemjár hozzá.