Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi köszi
A tank alatt jobb első oldalon a vázhoz egy gumival felfogva.
Sziasztok!
Van egy 97"-es évjáratú tzr-em, most esett át egy teljes generálon és valamiért összeszerelés után nem indul be. Folyamatosan Megszívja magát, állítottam a benzin szinten, súberen durván gyári szintre de nem tud beindulni viszont ha túlszívja magát akkor nehezen de beindul viszont nagyon füstöl. Gyújtás elvileg jó, karbi tiszta, és fúrva volt a henger most 41.50es dugó van benne. Már szinte mindent próbáltam de sehogy sem tudom belőni.
Előre is köszönöm a segítséget.
Köszi ;)
Elég lesz,be fog az indulni.
Szia!
Én csak annyit kérdeznék, hogy ha teszek 70es hengert a motorra, akkor az önindító elég a 70eshez is, vagy nem indul be vele?
Sziasztok! Hol találom a motoron az indexrelét? (2008as TZR50) Köszönöm ha segít valaki.
Eladó egy full malossi tuning szett Yamaha TZR 50.-röl.kompletten 60 000ft
Szia

Köszi a képeket. Hogy működik a kijelzés? Tévesztés? Vagy pontos? Mennyire volt egyszerű beszerelni, és pontos típus azonos, vagy univerzális típust vettél.
Itt a jó idő, végre lehet bütykölni. A kötelezőkön már túl vagyok, olaj csere, lánc ellenőrzés, kenés. A kormánycsapágy sem volt az igazi, előző gazdinak volt egy követési távolsága, ezért ideje volt cserélni.. szépen hullottak a golyók szerelés közben, szóval mindenképpen jó ötlet volt a nagyvasról megrendelni az új kormánycsapágy szettet. Télről még egy dologgal maradtam adós :) ez pedig az ebayról beszerzett fokozat kijelző installálása.
Ezt a mai naptól kezdem beépíteni, további 2-3 napot csúsztatva a nyugodt szezon kezdésig, amikortól végre a slozira is motorral járhatok.
XD
Képek a linken azaz a galériámban láthatóak.
http://www.sportmotor.hu/motor...
Íme a beszerelés folyamata. Nem kapkodok, remélem két nap és készen lehet a dolog.
Egy dolgot tudok elképzelni, hogy a tengely egyensúlyozása el van rontva. Vagyis üt. Nincs jobb ötletem.
Csapágyas boltban veszem. C3 a csapágy. Főtengelynél van hézagolás? Főtengely felujított. Kiegyenlítő a pontok szerint beállítva.
Hézagolás, beépítés. Kiegyenlítő tengely szinkronja... főtengely is üthet, bár akkor az is széthullana. Látatlanba több ötletem nincs. Hol veszed a csapágyakat? C hányasok?
Sziasztok
kilométeróra jeladót keresek akár hibás is lehet ha van valakinek írjon
Szia. Volt már koyo és kbs is. KB 500km megy el. Mit ronthatok el?
Miket teszel bele? Mennyit megy el egy csapággyal? Koyo SKF NTN világmárkák.
XD tudom lógok vele, most van időm, illetve kedv. A héten meglesz a dolog. Teljes sztorival jelentkezem hamarost.
A fokozatkijelzést már nagyon várom... Résszletesen
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy milyen csapagyat ajánlotok a tzr be? 70ccm henger van rajta de szinte eszi a csapagyat.
Tavaszi karbantartás, kormánycsapágy csere. Következő a fokozatkijelző lesz végre...
Sziasztok! 2007 es tzr 50/70 em van! 10-20 km és forr a víz de van amikor elalszik a vissajelő lámpa és minden ok de később kezdődik újra! A hőgomba jó a termosztát nyit és a vízpumpa is dolgozik! Kitisztítottam a rendszert és lelégtelenítettem!Annyit vettem észre hogy légbuborékok keletkeznek a kiegyenlítőtartályba amikor még nem forr! Hengerfejes lenne esetleg?
Szia! Laci vagyok és érdekelne a lánctakaró és az önindító ára! Előre is köszi
Sziasztok,
Olyan kérdés lenne, hogy rieju am6 blokk, melegen nehezen indul ha önindítózod, tolásra azonnal. Eladó a verda tehát előélet nem ismert sajnos... Valakinek valami ötlet?
uj facebook csoport nyilot az 50-80 cc sport motoroknak gyertek csatlakozatok


https://m.facebook.com/groups/...