Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg kell keresni a légtelenítőt, én az 1999-2005-ös RS50-es típust ismerem annál át kell dönteni a jobb oldalára a motort, hogy a betöltő nyílás a lehető legmagasabban legyen és ahogy melegszik a motor és kinyit a termosztát akkor utána kell tölteni. Ha hengerfejes akkor bugyborékol a víz. Ha kiegyenlítő tartály van a motoron akkor szintig kell tölteni, kell rajta jelzésnek lenni, nem lehet üres. Ha üres akkor lehet, hogy csak kevés benne a víz. Amúgy tiszta vízzel próbálgasd a motort, de télire lassan fagyállóról kell gondoskodni.
föl van töltve a rendszer , az lehet hogy levegős ,ha henger fejes volna akkor gőzölne a kipufogó vagy nem?lehet hogy a termosztát nem nyit ki mindig egyébként hol van benne a termosztát?rossz vízpumpánál meg mindig forrna vagy nem ?hogyan lehet légteleníteni a rendszert? köszönöm a segítséget. ja és azt vettem észre hogy kinyomja a vizet a hűtőből a tartályba.
Esetleg ellenőrízni kellene a hűtőrendszert. Lehet levegős, hengerfejes, rossz a termosztát rossz a vízpumpa, kevés a víz benne etc..
A hűtővíz visszajelző van hogy 5 km után van hogy 10 km után de nem mindenkor néha igen néha nem jelezz hogy felforr a víz.
Mitől van ?
Mi a teendő ?
Köszönöm a segítséget! :)
Igen! Esetleg a nagyobb hengerhez kellhet nagyobb főfúvóka is.
nekem is 70es hengerem van,a 9es nekem jó bele :)) próbálj ki egy 10es hőértékűt :)
Nagyobb a hőértéke?!
BR10ES?
Igen jól látod 2011-es a hírdetés úgyhogy nem aktuális az új blokk téma, de bontott használt blokkjaim vannak. keress telefonon vagy mailen.
Sziasztok.Egy kis segítség elkelne.
TZR50 70 ccm DR henger.
A gyertyát eszi.Most NGK BR9ES gyertya van benne.
Valami nagyobb hőértékű kéne,mert 50esként semmi bajuk.
Valaki tud ajánlani valamit?
Köszönöm!
Valakinek nincs eladó lendkerék és gyújtás alaplap ? fontos lenne nagyon !
Eladó alkatrészek:
-kevlár kuplunglamella szett rugókkal
-dellorto olajpumpa
-feszültségszabályzó
-elektronikus indexrelé
-tuning membránház polini carbon lapokkal,szívócsonkal
Érdeklődni az alex_94@citromail.hu címen lehet.
hello azt szeretném kérdezni h menyi lenne a blok és h mien állapotban van ? :D
Valaki tud arról valamit nekem mondani ,hogy egy 125 ös blokkot bele lehet e tenni egyből az 50-es blokk helyére?!
Én Szerintem eladom! Hivj fel és megbeszéljük! 0631 327 4808 Tescos Sim...
Nekem lehet lessz egy eladó gyári kipuffom TZR-re... :) Ha érdekel csörögj rám 0631 327 4808 Tescos sim...
hali nincs valakinek gyári kipuja 2008 as évjárat hoz?
Sajnos törött az nekem is van,szval majd megcsináltatom az enyémet is inkább,azthittem,hogy egyben van,és működőképes..azért köszi a választ:)
Bár vízbe állítva és co-val heftelve összerakható.
Roilgold megcsináltatta az övét. Mondjuk szakember kellett hozzá, mert gyárilag nem szétszerelhető. Ha meg olajjal a belsejében kívánod meghegeszteni az tud meglepetést okozni.
De az, azért lett lefényképezve. Meg lehet cisnálni vagy szétbontani
Te csávó az nem törött véletlenül
Nem tudom. Még nincs szét bontva de küldök képet róla hogy mi a hibája :)