Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Porfestett a fekete... a kék az gyári eloxált kék festés, króm végekkel...
Bocsi, csa telefonon írtam, és nem sikerült szerkeszteni...
Itt vannak a képek róla, egyformák, zsír újjak, csak fotózásra lett kibontva a kék, a fekete az porsedtett hőálló festékkel.
Menni kéne egy kicsit vele, kivenni és megmutatni szakinak, hogy sok vagy kevés egyebek. Ezért és ilyen képet kérnék.
A gyertya új benne, az nem lehet.
Ez így nem működik, mert a henger kopottságához nem tud alkalmazkodni az új dugattyú. Sose lesz olyan erős mint az eredeti dugóval. A dadogás? Egymillió más baja is lehet mint elektronika. Gyertyáról képet legalább!
Csak új dugó, mert a gyűrűk beálltak a régin. A hengert nem kellett fúrni az jó. Az elektronikával vagyok megakadva. Nincs tippek mi lehet a baja?
Amennyiben az értéke kb. 150K akkor érdemes lehet az új plexi. Alatta már csak ráfizetés. Plexi elméletileg szépen ragasztható kloroformmal. Csak új dugó vagy felfúrással.
A motor üzemképes, most kapott új festést, új dugattyút. Az elektronikával vagyok megakadva egy kicsit. A gyújtás 6-7000 fordulat után akadozik (ledadog). Illetve nincs fékvilágítás, pedig kipucoltam, és nincs első világításom pedig azt is megpucoltam.
Nagyon ritka madár. A motor állapotától függően még meg is érheti a külföldről beszerzés.
Sziasztok. Van egy '96-os TZR-R 80 motorom. Felújítás alatt sajnos eltörött a légterelő plexi. Nem tudja valaki hol vehetnék egy másikat? Jó a bontott is, csak ne legyen eltörve. Külföldről drága a behozatala. (35.000+posta) Előre is köszi a válaszokat.
Vagy rezonátor és ráfizetek, vagy KP... Zsír új, motoron nem volt, a terv szerint két pufóval lett volna a rezó után, a két oldalon de nagyon bénán engedi a csövezést, nem lenne jó, így rgy véggel lesz csak... Nekem 22 ezerbe fájt a hangtompító... Krómozort eleje és vége van, a közepe meg eloxált kék... Még nincs kép, de csinálok a napokban... Mit ajánlasz érte? :-)
Kép van? Mit kérnél érte?
keresnék rezonátort, esetleg komplett kipufogót 50/ 80as hengerhez.
( Hangtompítóm van, Shark ... 2 darab is, akit érdekel 1 biztos eladó )
Sziasztok
Van egy 2008as Tzr 50esem és néztem rá új kuplung és fékkarokat az eBay-en, univerzális 22mm-hez való, az szerintetek jó a Tzr-hez vagy nem passzolna?
ilyesmi: http://www.ebay.com/itm/7-8-22...
Sziasztok érdekel valakit egy bontott hátsó féktárcsa? 220 as .
Eladó TZR 50 cuccok. (idomok nem igazán vannak.. nézd át a listát!)

Pontos lista. (Ezen kívül vannak még hozzá blokkcuccok más típusokból, amit megtalálsz a további hirdetéseim között. Pl. RS 50...)

Érd: 0620/482-2625 - honda4022@gmail.com
Sziasztok!

Autó vásárlás miatt, eladóvá vált szeretett motorom. Új dugóval, gyűrűvel, pöccre indul, szép, megkímélt állapotban.
Érdeklődni itt vagy telefonon: +36703322341-es számon.
Az ár alkuképes.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_tzr_50-7528
646
Őő a hengerhez kellhet: égéstér tömítés, víztér tömítések, hengertalp tömítés és kipufogó tömítés. A hengertalp tömítés könnyen gyorsan otthon is elkészíthető, az égéstér tömítés valami jó minőségű szilikon avagy teflonos cucc ilyet jobb venni, de víztér tömítés kutya közönséges "O" gyűrűből kialakítható. Kipufogó tömítést passzolom miből van. Szóval kéne az égéstér ( ez van közel a henger furatához) tömítés mérete, mert az megegyezhet a gyárival.
ilyen a henger de 50 cc ben
hopp ez a link nem az a link :D
hmm köszi de a méreteket hiába mondom mert ez a gyárival ellentétben szögletes henged nem kerek malossihoz hasonló inkább mint a gyárihoz https://fbcdn-sphotos-h-a.akam... mint pl ez is de ez nem konkrétan metrakithoz való és nem tudom jo e hozzá
Nagyjából AM6 blokkhoz, hengerhez való tömítés. Ha mást nem legalább méreteket mondj, hogy hasonlítható legyen a gyárihoz képest.
sziasztok valaki tudja hol lehetne metrakit 50cc hengerhez tömitést rendelni?köszi aki tud segitsen