Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki kéne probálni másik elektronikával kompreszio hiány a szimering agyujtás felöl levegöt sziv nehezen esik visza a forgulat a kiss fogas kerék felöl a kor erösen füstöl
Nem kicsi a hőértéke katalógus szerint belevaló
üdv az a problémám hogy nem pörög ki a motor 5- 6 ba csak 7000 ig
mi lehet a probléma oka ?
dr 70 es henger van rajta 21 es karbival és arrow rendszer
Öööö ezt kicsit részletezd. Kicsi a gyertya hőértéke vagy mi?
de beindul a motor meg minden csak amikor utógyujtása van akkor köpi az olajat
Mindenesetre szimering csere. De akár mind a kettő. És át kellene nézni, mert amelyik motorról csak akkor derül ki, hogy szimeringes amikor már nem indul be az erősen elhanyagoltnak mondható.
Üdv lenne egy olyan problémám hogy a motor puffog mint egy vipera :D Gyertyát kicseréltem és még mindig puffog. De a fötengely szimeringnél kieresztette az olajat! Ha nem puffog akkor nem folyik az olaj ha puffog akkor viszont kilövi az olajat a blokkbol a fötengelyszimeringnél! Valaki valami tipp esetleg ?! Segítségetek előre is köszönöm .
Na ilyet én is :D
Sziasztok!

Kérdésem az volna, hogy 2007-es tzr-re új fékkart és kuplungkart hol találok?
már néztem a Nagyvas-t, meg motoroswebáruház-at, meg egyebet.
Új termék kellene, de nem vagyok benne biztos, melyik a jó.
Üdv valaki nem tud 1990 körüli yamaha tzr 50 re idomot? Első idomot mert esés közben ripinyomra tört! Előre is köszönöm
Kedvencem ez a 2000 környéke TZR, de az biztos, hogy a far idom az kurva szar konstrukció. Szép, de széthullik.
Sziasztok. Ilyen, vagy régebbi tipusú TZR ülést-faridomot keresek. Köszi.
Eladó egy komplett inditható állapotú Top tuning hengerrel szerelt Yamaha TZR 50 blokk kompletten indithatóan kipuffogó nélkül 65 000ft vagy külön is megvásárolható a henger szett 25 000ft Arrow kipuffogó rendszer 25 000ft.tel 06 70 459-6036
Tel:06 70 459-6036
Számodat vagy email címedet elküldenéd?
35w-os talán nem olvasztja meg. Amikor csere fejidomot vettem az volt az első, hogy megnéztem fémből van-e a foncsor.
Nekem vannak hozzá cuccok.hivj telefonon és megbeszéljük
Persze vannak idomok folyamatosan.Elérhetöségem az adatlapon a hirdetett cuccok között.Tel:06 70 459-6036.Hivj és megbeszéljük
Hello érdekelnének a tzr 50 oldalidomok, ha még megvannak. elérhetőségem redbikes28@gmail.com, vagy 308261030
Sziasztok!

Tud vki első tompított helyére vmilyen LEDes izzót vagy halogént?

http://www.robogoaruhaz.hu/408...

Ez jó lenne bele? Nem olvasztaná meg a lámpa testet?
Sziasztok
Bont valaki TZR-t? Szükségem lenne első tárcsára, hátsó munkahengerre betétekkel együtt, valamint egy faridomra!
Tibi
Ti hogy álltok a hátsó dobozzal? Illik az egy gyorsasági motorra? Van esetleg vki, akinek van a motorján?
Ha a tartály aljába csatlakozik be a túlfolyó cső akkor simán tud közlekedő edényként funkcionálni. Akkor is ha lentebb van.
köszönöm a választ. majd végigmegyek mindenen. egyébként a kiegyenlítő tartály lentebb van mint a hűtő . ezért nem értem de lehet hogy én vagyok hozzá amatőr
Ha a termosztát nem nyit ki akkor hideg marad a hűtő.