Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom jó lesz-e az enyém 94-es 750 , de KÖSZÖNÖM. gurítom a sört az egészségedre :)
Szia !

Ez a 81-83 é de hátha jó.
Tisztelt Pityu Úr!
A kapcsolási rajz egy ismerősömnek kell ,hogy megnézzen valami bekötést ezért kértem az itt székelő fórumtársaktól elektronikus úton ,de még sajnos nem kaptam meg a linket ,pedig akik itt vannak azok nem linkek. Ettől függetlenül megihatunk egy sört Pusztaföldvár cityben ha arra fúj legközelebb a szél. :) Üdv.
Salgóbányai találkozó július 7-9.
Jelentkezés a szállás és kaja miatt július 3-ig kizárólag a smbt.st@gmail.com címen lehet.
Minden jelentkezést vissza fogok igazolni.
"blackiex
Fojtás töb helyen is van: a szívótorok, ami a hengert a karbikkal köti össze, annak a belső átmérője jóval szűkebb. Ezen kívül a karburátor fúvókái, a gáztolattyú és annak a rugója sem teljesen ugyanaz."
Innen a fórumról idéztem, ha visszakerestek, szinte mindenre meg van a válasz :)
Sziasztok! Ha jól emlékszem a légszűrő is fojtott, meg a fúvókák is kisebbek mint az 535-ben.
tisztelt tuco

gyere át érte és majd én iszom meg a sort amit igértél
Sziasztok !
XV 750 /94-es / - kapcsolási rajzra lenne szükségem ,ha valaki tud ebben segíteni akkor kérem linkelje be és megiszom egy sört az egészségére azonnal. KÖSZÖNÖM SZÉPEN előre is :)
Sziasztok.Tavaly óta egy Yamaha XV 500\L Virago boldog tulajdonosa vagyok.Ez az osztrák piacra gyártott 500-as,aminek a teljesítménye le van fojtva 20 KW-ra.Tudna valaki segíteni abban ,hogy hol van a fojtás a motorban? Mennyire bonyolult a megszüntetése? A válaszokat előre is köszönöm.
Tisztelt Janó
Először is köszi a rendezvény ajánlót, de mi abban a ráció, hogy ismét rászerveztétek a Harley alsóörsire, Bár az utóbbi években mondhatnám telt házzal és sikeresen zajlott a három napos gerjeni is, sokan inkább a Balaton felé veszik az irányt. De nem baj a lényeg: sör bőven, semmi szúnyog, színvonalas rock előadók. ahogy megszoktuk. Jövök!
Üdv az uraknak!Egy kis programajánló!
https://www.sportmotor.hu/esem...
UDV
A HAVER SZÉTMÉR EGY 535 ŐST HA VALAKINEK KELL VALAMI BELŐLE 06304275378 TELO SZÁMON ELÉRHETŐ
Sziasztok !
Szükségem volna yamaha xv 750 Se műszerfal burkolata !
Elég volna csak a fordulatszám mérő órára.
Ha valaki tud ilyenből eladót, akkor kérem jelezze!

Előre is köszönöm.
Dávid
Sziasztok!!
A motoromra(Virago xv250 /3lw) keresek nyeregtáska tartó konzolt.Ha esetleg tudja valaki ,hogy hol szerezhető be (használt,de akár új is ha nem a csillagos ég az ára)
azt kérem irja meg.Javaslatokat előre is köszönöm.
Köszi az infót.
Gondolom elég a keresőbe beírni, hogy Sima team.
udv zsoccca

pesten sima béla

sima team néven találod meg
Sziasztok
Most fedesztem fel, a jobb oldali bukòcsövön ezt a repedést. Mikén, kivel, lehetne ezt szépen és jól javítani?
Javaslatokat előre is kõszönöm.
Szívesen. Ma is írtam némi kiegészítést.
Kedeves Tamás
Köszönöm a privátban küldött részletes tájékoztatást. Mindenben sokat segít.
Szia Gyula!

Eltüntettem a számodat. Délben jó, ha találkozunk a cinkotai úti omv kúton?
Megnéztem hol van az a tó, pecás ember lévén kedvet kaptam megnézni, nem is tudtam, hogy van ott Nőtincs felett is egy tó.
Gondolom az M2-n akartál menni, de azt ki tudjuk kerülni az M31-Őrbottyán-Alsópetény felé is.
Akkor m2 rész kimarad.
Arra nem.Annyira nem vagyok tibi de lett volna egy kis m2 is.
Nincs matricám és nem is akarok venni, de felőlem mehetünk bármerre.