Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alsóbb rendű utakra matrica?!
aludjál csak nem kell korán indulni. Van egy tervem :bánki tó fele de nem főutakon hanem alsóbb rendű utakon. Pest megyei matricád van ?
Oké, holnap hívlak. Elvileg jó idő lesz.
Túl korán nem akarok indulni, jó lenne végre aludni 8 órát.
Szia Tormy ! Én benne lennék.
Sziasztok,

vasárnap lenne kedve gurulni egyet valakinek?
Szia e-ki. Guzzi Bara akit nyugodtan tudok ajánlani, dél-Pesten, de már nem a Kőér utcában van a műhelye. Ha érdekel, írj a mailemre.
Az autóimat is meg a motorjaimat is rábízom. Korrekt.
udv

aDID AJÁNLOT
Sziasztok! A korábban beharangozott vezérműlánc-cseréhez készülődnék. Előre beszerezném a láncokat (ha jól sejtem kettő darab kellene belőle), de találtam DID és Morse gyártmányút, illetve nyitott és zárt változatot is. Melyiket kell/érdemes?
Sajnos szakember is kell a dologhoz, Pesten jó és megfizethető áron dolgozó szerelővel tudnátok segíteni?
Én is sajnálom, hogy nem találkoztunk össze, rég dumáltunk egy jót.
Nem teljesen ide a fórumra tartozó, de áttételesen mégis: a benzines fűnyíróm sokéves használatot probléma mentesen szolgálva tegnap munkalassító sztrájkba kezdett. Húzgálhattam a berántóját, pár pöffenés és megáll. És megint, és megint. Eddig mindíg egy rántás és ameddig benzin van addig megy. 4 ütemű, strapabíró. Hát jó, biztos dugulás a karbiban. Talán 1 literes a tankja, leszereltem. A tetejére van szerkesztve a karburátor azt is lebontottam. A teli tankot kiöntöttem egy átlátszó palackba, és akkor jött a döbbenet, úgy az egy liter benzinben másfél dl. zavaros víz ült meg a palack alján. Hát ekkora arányú víztartalommal csoda, hogy eddig ment. Persze akkor, ha már szétszedtem kipucoltam mindent, kompresszorral átfúvattam a karbit is, tiszta benzinnel feltöltve remekül pöfög, ahogy kell. Ja, és ha nem is mindig, de többnyire finomszűrős tölcséren keresztül kapta a benzint.
Csak annyi a tanulság, néha érdemes kevés víz-semlegesítő adalékkal segíteni a karburátor öntiszulását. Ahogy a Viragom is kap néha tankoláskor.
Nem láttuk egymást, pedig figyeltelek benneteket, majdnem zárásig kint voltam. :(
Gyusza, Voltunk, kb. fél 11tájban. Nem esett, de igazán érdekes dolgot nem láttunk. Lehet, hogy a multkor igazad volt, korábban, 7-8 kor (de akkor tényleg még esett egy kisebb zivatar) a profik lecsapnak a hasznos cuccokra. Idén nem vettem zsírzóprést, már a meglévő hármat sem tudom kihasználni...
Részemről a börze törölve. Ebbe az esőbe nincs kedvem kimenni.
csörges meg ha kijönétek ,hogy megtaláljuk egymást. 20/9320 hét húsz.
Kalmihoz bevisszük a Magnát reggel és ha időben végzünk akkor visszafelé arra megyünk.
Holnap akkor megyünk délelött a bőrzére. Terv szerint fél 10 fele érünk ki. Laci a telód legyen nálad majd hívlak.
Tamás te is kinézel ?
Köszi! Én is azt hittem, hogy csak ki kell húzni, de nem jött. A csavart nem vettem észre. Nagyon köszönöm.
Aha. Kicsi csavar mellette fogja, csak azt kell kivenni. Utána kihúzható. Vigyazz hogy ha fogóval megfogod összelapulhat. Ha nagyon be van rohadva akkor picit megmelegítve a házat könyebben kijön.
Elvileg ezen a rajzon a 6. tétel - úgy néz ki, mintha simán kihúzható volna.
Hogy néz ki?
Sziasztok! A tűszelep házát hogy lehet kiszedni a karbiból? 250-es Virago.
Sehol. Örököltem.