Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kinti telefonszám: 561-997-4929 Salamon Andrea, Kovács József.
Naná, hogy csinálok! De először kérni szeretnék valamit! Barátaim most vannak kint(Lake Worth) Floridában és a szintén Józsi barátom szeretne Vance&Hines side pipe-ot az trudira! 2003, Suzuki Intruder 1,4. Ha adok telószámot felhívod? Te adsz telószámot és hívjon ő? Tudsz ilyesmire időt szakítani? A barátom 500$ért talált és ha lehet szeretne kedvezőbb áron venni! Van lehetőség? Köszi!
Pont egy héttel előtte lesz Salgóbányán az évi LS-buli: http://forum.index.hu/Article/...
Szia!
Na ugy nez ki hogy megyunk haza Juli 11 es augusztus 8 kozott. Szeretnek egy hasonlo (csak jobb) talalkozot szervezni veletek. A hetvegek Juli: 15, 22, 29 szombatok. Nem tudom melyik szombat lenne jo ugy hogy tobbeknek megfeleljen. Csinalnal egy kis velemenykutatast ha megkernelek? Remeljuk az eso nem lesz akadaly.
Sziasztok! Xv 750 SE olajszivattyú láncot cserélnék. Tudnátok tippet adni, hol vehetnék, vagy rendelhetnék? Előre is köszönöm.
RC51 Józsi is írta erről a témáról, hogy óvatosan!
Köszönöm .
Értem már , én az hittem így tárolják tartósan. Köszi.
Nem tárolás alatt szokták megfeszíteni a kuplungot, hanem hosszú tárolás után, a tervezett beindítás előtt egy fél-egy nappal. Van aki esküszik rá, nekem még nem volt gondom a lamellák leragadásával 2 hónapos tárolás alatt sem, így nem csinálok ilyesmit.
Szia. Igen.
De szerintem a kuplungrugóknak sokat árt ,én nem csinálnám.
Üdv Urak !
Kuplung témában beszéltétek az összetapadó lamellákat hosszabb álláskor . Szerintetek 1:32 mp-nél a kuplungkaron lévő kötegelő is ezért lenne ráhúzva? Kössz.
http://youtu.be/Z165Gde8k6Q
Szia!Ha olyan kell mint a képen látható akkor nekem van.De csak párban eladó.Így egy 20as.Van hozzá fékbetét is az 4 ért viheted.Én 7500 ért vettem.
Akkor Gyál a futottak még kategória neked. Mi a probléma? Hátha valaki tud segíteni!
Sziasztok
700-750-hez keresek bal oldali féknyerget csavarokkal együtt. Ha lenne valakinek akkor szivesen venném. Előre is köszönöm
13, 7, 9, 14, 10 lenne a legszerencsésebb. Számítok rá, hogy a szerelőnél kell hagyni pár napra a vasat és a haza-visszaút macerája miatt Buda és 16,17,18,19... kevéssé szerencsés az eddigi tapasztalatok szerint.
Előre is köszönöm!
Yamaha Virago XV535-1100 1981-1994 Service Manual Pdf Download Ezt írd be a keresőbe, mert nem tudom idebiggyeszteni úgy hogy működjön. 20.oldal
Sziasztok!

A 750-es (1993. évj.) úszószint értéke valahol megtalálható a neten? Sehol nem találom. Esetleg valaki tudja?
Privátban leírnád nekem az egész szétszedés műveletét az elejétől? Megköszönném. Nekem is koszos belül a 750es órája.
Kerület?
Sziasztok!
535-ös Viragomat vinném egy kevéssé hideg napon szerelőhöz, tudnátok segíteni, hogy Bp-n hová/kihez lenne érdemes vinni? Márkakereskedésbe nem szívesen...
Az időjárás engedelmével egyből!
Mehetnék!!!!!
Alig várom!!!!
Apropó! Mikor kezditek a tavaszt?
Mi is csatlakoznánk!!!!!
Szia Tamás ! Majd referálj, szerintem simán indul majd.
Elfelejtettem én is a spurizást, majd referálok, hogy volt e köhögés miatta(mármint, hogy nem volta benzinbe öntve).
Helló ! Hát ez nehéz kérdés. Én 2015 öszén , telén és tavaszán használtam de megmondom őszintén nem nagyon vettem észre változást. Most nem kapott semmit mégis jól indult, jól ment ma. Ettől függetlenűl lehet nálad ért valamit.