Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annál kevesebbet kér a cimbora a vasért. Ha aktuális keress nyugodtan!
Köszönöm a választ. Érdekel, de sajnos csak 600 ezer körül van a keret. Sokmindent megcsinálok, műszaki ember vagyok úgyhogy az esztétikai dolgokban tudok kompromisszumot kötni, de motort/futóművet nem akarok javítani. Továbbá még addig el kell adnom a Yamaha Vino robogómat...
Rengeteg eladó Virago van. A választékot megtalálod, ha rákattintasz a fejlécen az "Apró"-ra és a Chopper, custom, cruiserek közé benézel. Ha van terved már a rászánt összeg tekintetében az én egyik motoros barátom most készül 535-ről 1100-ra, tehát van lehetőség. Akkor tudom ajánlani az 535-öst, ha leginkább utas nélkül motorozol és nem túl hosszúak a lábaid! A típus specifikus dolog elég húzós mert úgy sem tudod ellenőrizni. A neve szabadon futó. Ha az eladód hitelt érdemlően bizonyítja, hogy igen, tavaly szezon előtt cseréltettem, itt a számla, az sem jelent biztosat. Az említett barátom márkaszervizben vett és cseréltetett alkatrésze egy rakás szar volt, 2 idényt bírt ki. Normál esetben 30000 km. simán elvárható élettartam. A következőt az e-bayról vette, sufniban lett megcsinálva, semmi gond vele évek óta. Ha komolyan érdekel a dolog, nicknevemre kattintva előjönnek elérhetőségeim.
Sziasztok. Szeretnék újra motorozni, és az 535 Viragot néztem ki mint következő motor. Nyugodt kényelmes stílusomhoz passzol. Mit érdemes megnézni vétel előtt? Az alap dolgokon kívül gondolok típus specifikus dolgokra.
Ill. ha van esetleg itt eladó példány, az is érdekelhet. Köszönöm szépen!
Szia , ez nem lesz egyszerű ügylet ... Az e-bay oldalakon lehet horror áron beszerezni , vagy valami csoda folytán Magyarországon , ha szerencséd van . Első körben vedd fel a kapcsolatot Kaczkó Istvánnal ( bontós pityu ) rendkívül korrekt , segítőkész . Ő is fórumtársunk ... http://www.virago.ro/2011/07/2...
sziasztok 750 vagy 1100 virgo hoz keresek aksi takaró deknit
A3.14 csába! Csak most olvastam.
Vasárnap börze a lőrinci piacon , ha valakit érdekelne. Ha elfogadtató lesz az időjárás én kinézek.
Na valami hasonlót keresek.
Tisztelt Márkatársát ! Ha valakinek lenne eladó arany színű " 1100 " embléma, megvásárolnám . Egy darab kellene ...
Köszönöm , Tormy ! Mindenkinek szép napot !
Szia Gyuszi,

nem kell leszedni. Elöl sima ügy, hátul az ülést és a sallangokat kell leszedni.
Az iszogatós-beszélgetősre jelentkezem, csak ne most szombaton legyen.
Sziasztok ! Nagy XV első és hátsó sárvédő leszereléséhez ki kell venni a kerekeket is ? Köszönöm !
Köszönöm a tanácsokat!
Elöbb vagy utóbb lessz viragó.Az 535-ös is megfelel,abból ahogy nézem több is a választék.
Ha az eladás nem szegi kedvedet a Virago felé, akkor mondanám a saját tapasztalatot! Testalkat függő, hogy kinek milyen motor kényelmes. A Virago nem lesz magas felülésnél akkor sem, ha 165-170 cm magas vagy az biztos. Egy picit én mellényúltam amikor azt hittem kényelmes motor lesz nekem a Virago. 187 cm vagyok és bizony 110 kg. Nem tudom milyen a túra motorod, de a V2 motor rezgéseivel meg kell barátkozni,(különösen sor 4 mellett) mert van neki. Esetemben 20-30 km. után zsibbad a tenyerem de elmúlik. Egy seggel 80-100 km. amit én meg tudok tenni szenvedés nélkül. Volt persze, hogy többet mentem,de utána meg is fogadtam, hogy a hosszú túrákra a Katanával megyek a jövőben. Vele nem gond egy tank kimotorozása sem egy seggel. 21 liter és 4,6-5,2 közötti fogyasztás. Szóval vedd ezeket is figyelembe ha gondolod! Üdv. Török Tamás.
Köszönöm!
Már eladták.
tisztelt ATTI

ha tetszik a motor szerintem jo választás de nézesd meg egy szerelővel és kérj meg egy márkatársat hogy ő mit mond a fura zajra amit halottál
Bocsi! xv 750 94 évjárat,53 ezer km.Hibátlanul néz ki.Hidegen pöcre indult,semmi füst,menet közben kicsit zajosnak tünt,(csak 60ig húztam 3asban mert rövid útszakaszon próbáltam,meg elég vizes is volt az út néhány kanyarral),amúgy nem hangos,gyári kipurendszer van rajt.
Igazából nem tudom hogy ennyi idős gépet érdemes-e megvenni meg esetleg van alkatrész ha kell valami.A tulaj rendkívül megbízhatónak tartom.A motor kifogástalanul néz ki.Ő beszélt rá hogy próbáljam ki milyen.Azóta érdekel a dolog csak nem tudom hogy érdemess-e megválnom a 13 éves túra motoromtól amit van mikor magasnak tartom felülésnél meg hosszú távon nem olyan kényelmes.
tisztelt ATTI

nem irtad hogy melyik tipusu viragot probáltad meg
Kár,hogy olyan messze vagy . Hallanád az enyém hangját ..... Pusztaföldvár cityben készítették és mondhatom,hogy ritka jó és variálható,de ehhez nem kell nyúlni . Nem csattog ha fal mellett mész,kellemesen erős mély bu-bu-bu hang és hosszú távon is élvezettel hallgatod és a mögötted lévők sem méltatlankodnak. Megvan a gyári is de az lekvár. :)
Nincs mit.
Már én is nagyon várom a jó időt. viszont előtte még van egy kis dolgom. Mivel metszenem kell a fákat.
Nem nem nem ez a lényeg. Most van egy kis javítani valóm a mocimon. Tavaly nem sikerült 100%-osan letennem. Először is vennem kell két új gumit. Mivel mindkettő javított. Sőt az egyikben defekt javító is van már.
No meg felkéne végre hajtanom egy km spirál meghajtót. Tudod ami az első kerékről veszi át a meghajtást.
Tavaly nyárvégén sikerült beszereznem egyet. 750-esé. No hát az információk ellenére nem egyezik az 1100-aséval.
Tehát vennem kéne egyet az 1100-ashoz is. A 750-esét meg elkéne adnom.

A találkozó minket is érdelek.
Az építőipar most nagyon dübörög. :-) Pedig egy jó szerelő aranyat ér. Remélem nem sokszor lesz rá szükségem, de így az elején biztos kéne. Van egy ismerős, aki átnézte, mielőtt megvettem. Csakhogy ő is nagyon elfoglalt. Bár most hogy havaseső esik nem is akkora gond. :-)
Már nem ártana valahol összejönni! Mi lementünk Salgótarjánba évadot zárni, mostanában meg lehetne egy évadnyitó találkozást! Valami kajáldába elnézhetnénk és még ihatnánk is! A magam részéről benne vagyok.
Üdvözletem,sziasztok!
Viragót szertnék venni.Egy 94-est ki próbáltam,teljes hidegen pöcre indult,semmi füst,53 ezer van benn.Pár kilométert mentem vele,semmit nem vettem észre,jól húzot,kicsit zajosnak tünt.
Mit érdemes átnézni rajta?azon kívül hogy szép.
Látszik rajta hogy gondos a gazdája,állítása szerint rendszeresen szervizelte.
Érdemes megvenni szerintetek vagy inkább fiatalabbat próbáljak ?vagy esetleg 535-öst?
Nekem túra motorom van,de már magasnak érzem a felülésnél,néha ,akad a lábam a nyeregbe,ezért is gondolkodom alacsonyabb motorba..