Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kitartás, én is onnan jövök :D
Oké.
Most egyelőre még mezőgazdasági munka 🙂
NEm hülyeség. Az úszóház éle alatt kell legyen a benzinszint 1.5-2mm-rel.
Ilyeténformán.
Anti!
Szerintem mielőtt beszereled a mociba, csinálj egy vipolán csöves mérést az asztalon.
Ugy van. Papiron 24 +-1mm, de az etanolos benzinbol icipicit tobb kell, a 23mm-rel pont jo
Ha jól értettelek, a 23 mm az úszó terheletlen állapota, amikor még nem nyomja a rugót
Tudsz telószámot priviben ?
Ráadásul az úszó így már koppan az öntvénynek felső állásban, lehet, el sem zár így a tűszelep
Ejj, elég ferdén áll. Kis fogóval óvatosan tudsz rajta "lapítani"? Nagy benne a "lépcső", én lapítanék rajta.
Arra vigyázz, hogy amikor hajlítod, a fém nyelvecske ne feszüljön a műanyag ellen. Ha nagyon erőlteti az ember, az a két rögzítő pötty, ahol a plasztik a fém nyelvet tartja eltörhet.
......vagy így is jól áll a nyelv ?
Mit szólsz Blacki ?
Tartok tőle, hogy nem jó, ha nem teljesen merőlegesen fentről nyomja
Még csak majdnem párhuzamos, de az úszóknál lévö fémnyelv már csak a sarkával érinti a tűszelep rugós tüskéjét
Ok.
Ezt mar elkapja a szuro. Ne aggodd tul.
Ami maradt , az kapirgálásra könnyen feljön, ahol elérem. Az meg nem jó, mert megint tiszta dzsuva lesz az alja.
Az alján még mindig látszik valami, ami tapad is meg nem is.
Párszor átráztam, öblítettem, de nem tökéletes.
Sav meg elfogyott
Legtöbbször meg csak alattomasan túlfolyik az úszóház, magasabb a benszinszint...ugye ez addig még felette jól zár a csap, vagy a pumpa ritkán derül ki.
...de lehet felbarmolták a gyári fúvokákat, akkor azt szabadszemmel senki meg nem mondja..."régen" ez kedvelt olcsó "tuning" volt.
Gondoltam ra en is, de a 750-esen 122.5-os mindket fofuvoka es negyvenesek az alapjaratik.
Nem követem a témát, de nem lehet, hogy csak fel vannak cserélve a fúvókák az elsö és hátsó porlasztó között? (persze csak akkor érvényes, ha eltérö fúvókázásu az elsö és hátsó henger elrendezése miatt.)
Köszönöm
Nem feltetlen muszaj, mehet bele az E5-os szazas is.
Ha nem akar kijonni az uccso ket deci citromos viz borogasd meg a tankot hogy a tanksapka alatt uljon meg a nagyja, dugj be egy rongyot es itasd fel.
Ne hagyj benne tobbet, mint muszaj.
Szia, Blacki !
Citromsav kiöntés után átöblítsem vízzel is ?
Etanolos benyó fontos ?
Csak omv 100 van otthon és a környéken nem adnak kannába támogatott áras 95 -öst.
Valóban, itt komoly különbségek vannak. A hátsó nagyon szép, az elsőnél viszont valami nem kerek. Látszik, hogy gyújt, mert fekete. Ezek szerint a lendkerék/jeladó kombó rendben van, mert konkrétan szikra sem lenne ott, ha nem lenne. (csak mivel legó motor, nem ártott ellenőrizni)

A Mikuni porlasztón az alapjárati keverékállító másfél fordulatra kell nyitva legyen mindkét porlasztón. Ezt érdemes lehet ellenőrizni.

Az elektromos tünetek, amiket leírtál (sztender és üresállás) igen, lehet a dióda. Mivel a váz és a blokk eltérő évjáratú és nem tudom, melyik verzió a villamos rendszer (vagy hogy mit kendácsoltak rajta), csuklóból nem tudom megmondani, mi lehet a baj. De azt nézném meg először, az fix.