Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Bridgestone-nal nem nyúlsz mellé, bár én a Continental abroncsok híve vagyok, ár-érték arány tekintetében.
Nagyon koszonom a valaszokat. Arra hajlanek, hogy Metzeller-t vegyek, viszont talaltam Bridgestone-t kb 17e Ft-al olcsobban, mint a Metz-t(párra szamolva). Minosegben is van ekkora kulonbseg? Bridgestonnal vettem a gepet anno, de nem tudom az elozo tulaj mennyit jarhatott vele, en pedig csak 1 szezont mehettem vele, mert kivagta valami egy vasuti atjaronal. Nagyon mozgatja a fantaziamat. Van esetleg talasztalat a Bridge gumikkal?
Koszonom ismet.
Jaso MA előírás kell, de ezt a javasolt Repsol tudja, illetve amivel többen befürödtek az a Castrol Actevo-ja

Amit még anno használtam az az Elf 20w-50-es olaja, nem volt vele gondom, de a Repsol nál a kapcsolási érzet jobb, illetve Az Elf-nél egy elég meredek dombon való elinduláskor megcsúszott a tengelykapcsolóm. Ez lehet az addigi lassú haladásnak, és a 45 fokos tűző napnak, illetve a déli melegnek is betudható.
A Repsolnál nem volt ilyen gondom.
Köszönöm szépen, ilyet keresek akkor hozzá!
akarom mondani:

... nem kevesen, előszeretettel használjuk ...
Kis infó a virgácsodhoz:

http://www.virago.ro/2009/02/1...

A 400/535 esetében nem előszeretettel használjuk a Repsol 15w-50-es, vagy a 20w-50-es olaját.
Jó reggelt!
Megyek ma vásárolok pár szerviz cuccot a kis Viragohoz, viszont nincs a gépkönyvébe pontosan hogy milyen olaj kell bele. Milyet vegyek?
Köszi
megértelek... a november 22-t egy darabig nem felejtem el...
Nem, szó sincs stílusváltásról
Ez örök szerelem
Akkor hogyan tovább? Mi az új cél? Stílusváltás?
A Caberg zajosságát megerősítem. Egyébként jó sisak. Mondjuk messze elmarad az előző Uvexemhez képest,de az 15évvel ez előtt volt 100rongy.
Sziasztok,
Tegnap elment a motor... Egyik szemem sír a másik nevet.
Nem volt jó látni ahogy felkerült az autóra
Sziasztok! Hétvégén a gyári lábtartót alakítottam át előretoltá , szerintem nem lett rossz.Nekem muszáj alakítani ,mert a gyáriak nem férnek el a kipufogótól. Ha valakit érdekel lefényképezhetem. Ja és szét kellett szednem a hátsó lengőkar csapágyazását , mert a rossz úton keményen kopogott.Hiba megállapítása tűgörgő, tengely kaput, csavar meg berohadva. Még szerencse hogy volt itthon. Szerintem a teló gumik is besegítettek ebben,és az a furcsa hogy nem is lógott a lengőkar.
Most van pár darab amin vacillálok, az egyik és furcsa mód legolcsóbb egy MT revenge ami a sharp teszten 5 csillagot kapott és 25 ezer körül van. Aztán van a Caberg V2 407, ami belső napszemüveges, de a felhasználók szerint zajos illetve nem lehet az első szellőzőket lezárni. Az utolsó pedig az agv k3-as bukó ami 52-ről van 38-ra leértékelve a Shox-ba, erről sok jó olvastam, de ebben pl. nincs napszemüveg.
nyitható... most 145 euro... csak nem nálunk...
http://www.louis.at/_10850f488...
kis infó:

http://www.motorinfo.hu/sporthirek/muhely/2012/05/16/a_sisak_
sulya_es_a_gravitacios_kozeppont/

- nagyon fontos, hogy ne a márka, illetve kinézet legyen az első szempont.
- próbálj fel minél többet, szánj rá néhány napot, és próbálgass párat... az eladó inkább ne zavarjon, sokan csak eladnak, nem értenek hozzá.
Nem szeretek ilyesmiben kockáztatni, úgyhogy bármennyire is vonzó egy jól szellőző nyitott bukó én maradok a zártnál. A születésnapomra kapom a feleségemtől, azt mondta olyan 50 ezerig nézzek valami jót. Én ez kicsit sokallom, ha 30 körül lenne már boldog lennék, így is visz elég pénzt el az átírás, műszaki, meg a nagyszervíz.
saját vélemény: Ahhoz, hogy sérüljön az arcunk akkorát kell esni egy choperrel, hogy már tök mindegy mi volt rajtunk... csak szép, és felismerhető hullák leszünk.
Nekem egy airoh jet 55-s sisakom van, és nagyon szeretem.
- legyen kivehető a belseje, szerintem jó a beépített napszemüveg, illetve a cserélhető arcpárna, ha komolyabb méretprobléma van...
a Lidl-ben szokott lenni egész vállalható darab is, de ha fontos a saját megnyugvásod, akkor kb 30.000-nél kezdődik egy jó sisak.

A Lidl sisakkal az volt a gondom, hogy a rostély és a sisak között rés volt, és nem illeszkedett a tömítés. Valójában a héjszerkezetük nem rossz...
Utolag lehet módosítani én is csináltam már ilyet és díjmentes.
Nem bízik a Magyarokban és eleve kizárt a licitálók közűl. Van ilyen nincs mit tenni.
ha azt válaszolja, hogy a terméket nem szállítják Mo.-ra, akkor nem enged licitálni. Beszéltem az eladóval, mondta, hogy 17 ájró a szállítás, de licitálni a fenti ok miatt nem lehetett. Szóltam neki, megint, hogy tegye be ,a válasza az volt, hogy már nem tudja módosítani az országot, mert nem engedi az Ebay. Na az ilyenre van valami trükköd?
Sziasztok

Most hogy megvan a motor,(bár még nem működik) szükségem lenne bukósisakra is. Mit ajánlotok, Ti milyet használtok? Mindenképp zárt sisakot szeretnék, a nyitottól félek.
Köszi!
Csak azt nem értem ha meghatároz egy minimál árat akkor miért 1 euro-ról indítja a licitet?
Ha ez oda van írva akkor azt jelenti,hogy a minimál árat nem érted el és azért nem fogadja el a licitedet.
Mindestpreis nicht erreicht
[ 0 Gebote ]
Én megkérdezem,hogy mennyi a szállítás és utánna szoktam licitálni, de ha érdekel teszek rá 10 eurot és kiprobálom.
Szia!
Ilyenkor hogy licitálsz, mert nem engedi, ha nem szállítják Mo-ra?