Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy karbi szét össze,fúvókázás,esetleg szelep állítás nem lehet olyan tragikus. Ja meg a szinkron. Ha vállalkozó szellemű vagy meg lehet csinálni otthon is,blackiex leírta hogyan kell. Itt a keresőben megvan,csak írd be szinkron, vagy karbiszinkron mittudomén? Sajnos néha elfeledkezem róla,hogy nincs mindenkinek furgonja,vagy ufója. Ha gond az odaszállítás szerintem a Tibi elmegy érte Gyálon belül biztos nem probléma. Kell az elégedett ügyfél neki is.
Hát én csak reménykedni tudok hogy bejön.
Tehát remélem, hogy csak a téli állástól szűkült be a fúvóka. És nem az alapjárati membrán kezd megkeményedni, elöregedni. Ha az STP től, és a alapjárati csavar tekergetésétől sem javul meg, akkor nincs mese cserélni kell e membránokat.
Nem fogom így hagyni. Nem szeretném, ha később esetleg nagyobb problémát okozna.
Meg van a privát emailom gyere oda és megdumáljuk.
Sajna nekem nem jött be, kicseréltem, az bejött és tíz évig nincs gond vele.
Üdv. Engem érdekel. Meg kérlek légy szíves lebonyolítani az üzletet ha még nem jelentkezett más. Természetesen csak akkor ha van rá időd.
Lehet, hogy pénzkidobás. De szerintem megéri. Mivel ha bejön és segít rajta, akkor kész főnyeremény.
Nem szívesen bontom meg a motort, ha nem muszáj. Tudod még nincs benne gyakorlatom. S kicsit félek tőle, hogy valamit elbarmolnék.
Elég egy apró tömítésre nem elégé oda figyelni, és már meg is van a baj.
Tehát inkább végig zongorázom az összes alternatív gyógymódokat, és csak ha azok már nem hatásosak, csak akkor nyitom fel.
Yamaha Máténál adni kell estleg valamennyi előleget és a többit az átvételkor. Külföldi vásárlásnál előre kell utalni. De ajánlom vedd fel a kapcsolatot Bontós Pityuval és neki hátha van használt és postázza neked.
Itt a honlap címe csak kattints rá és megnyilik.
http://bontospityu.hupont.hu/

Telefonon hívd az gyorsabb mert az emailre ritkán válaszol.
Köszi a tippet.
Megnézem a Tecsót. Sajnos már van nálunk is. Csak én azóta utálom, és nem is voltam benne, mióta kijelentette, hogy magyar termékeket nem fog forgalmazni.
A Magyar termelő meg fű alatt árulja a krumpliját a parkolóban.
Az STP-ért azért be fogok menni holnap.
Már itthon vagyok. Most értem haza. S egyből kapcsoltam a gépet, és léptem be a Sportmotorra. A párom meg is jegyezte, hogy ez már függőség. De hát ki nem .... le.
Tiszaőrsön még most is legalább 10 cm hó van. Bár olvad napközben. A Mátrától éjszakra meg már semmi hó. Csak itt a házunknál az erdő karéjban. A Garázsba alig tudtam beállni a kopott nyári gumikkal.
Viszont nyáron jól jön, hogy ez a domboldal ilyen árnyékos.
Jót csúszkáltam haza felé a csúszós úton. Az öcsémék meg nem győzték cserélgetni a liberót. Nincs hozzászokva hogy a kilincs megy előre.
Köszi, Gyálon lakom, megnéztem melyik utca, szerencsére nincs vészes távolságra, úgyhogy nem kell utánfutót szereznem, szépen áttolom hozzájuk. Mondjuk életembe nem vittem még motort szervízbe, kiváncsi vagyok mibe fog fájni.
A Sprar felőli vasúti átjáró felől menj, Gyál-felső irányába, első sarok balra. Ha a sok állás miatt a gumijaid is szarok,azt is tudsz venni. Nem egy kaszapalkó.
Köszi. Minden esetre holnap felhivom őket. Ha tul drágák marad a német bolt. Csak keresnem kell egy németül ill angolul beszélő emberkét .
Apropó előre kell utalni ilyen helyre vagy után vételel csomag átvételkor kell fizetni?
Euroban vagy Ft-ben vagy hogyan müködik tudd valaki erről mondani valaki infót?
Valakit érdekel tarcsiba?
http://www.ebay.de/itm/Yamaha-...
Köszi szépen, holnap felhívom őket!
A Tesco-ból de szerintem sz@...rt se ér. Pénzkidobás.
Furcsállnám ha Tescoba nem lenne! Vagy egy sima autósbolt. Most jut eszembe,hogy vidéken vagy ott valószínű nincs tacskó. Holnap biztos kapsz ha hazamész.
Köszi a fotós útba igazítást.
De mielőtt szétszedném kipróbálom a fehér STP-t.
Én magam sem fekszek egyből kés alá, ha beteg vagyok. Előbb megpróbálom a gyógyszeres gyógyítást
No már ha kapok fehér STP.
Mol kúton néztem. S Nem volt. Azt mondták, hogy meg van rendelve, de már rég nincs. Pedig sokan keresik.
Más színű dobozos sok volt. Volt köztük injektor tisztító is. De abban nem vagyok biztos, hogy az jó a karbiba. Mivel az injektorban nyomás is van.
A Mol kúton kívül még honnan is lehet beszerezni?
üdv! katama nekem is ezt csinálta ,nem indult csak tolásra ,melegen nem volt semmi baja ,egy szeleoállitás megoldotta a problémát,
Esetleg márka szervíz Dabason, ahogy blackiex szokta volt mondani: Heroin áron.
Fekti művek. Munkácsy Mihály utca. Nem mondom,hogy a legolcsóbbak,de ők motorszereléssel foglalkoznak és értenek hozzá. Karbiszinkron is biztos fog kelleni. Megcsinálják. Fekti Tibor 06209311094. Modhatod neki,hogy tőlem van a száma. Török Tamás.
Én nem járok Yamaha Máté-hoz , rabló banda, de ha bemész és megmondod mi kell akkor megrendelik neked.
Ha eldugult akkor nem javítható adalékkal én is hiába tettem bele a fehér STP-t. A csere nem bonyolult én lazán megcsináltam és ha figyelsz a karbugumi alatt lévő O gyürű tömítésre akkor nem szivod meg az ujra indításnál mint én, nekem az begyűrődött és ott kapot féls levegőt és a szinkroncsonkokra sem tettem vissza a záró gumikupakokat, de miután ezt orvosoltam csodás lett a gép és még az én nyitott nem gyári kipufogommal sem durrog még néha sem.
Szétkell huzni a karbikat ugy lehet cserélni azokat a memmbránokat Nekem még az alapjárati segédfufóka is elvolt teljesen dugulva az eggyik karbiban , ehez nem kell szétválasztani a karbikat csak kivenni, a membránok és van ott egy kis vákum furat az is dugult volt ahoz viszont szét kell vállasztani a két karbit. Nem nagy ördöngésség.
Egyébként tud valaki egy jó motorszerelőt Gyálon?
A teljes pucolás alatt mit értesz? A karburátort kiszedtem 2 napja és teljesen átpucoltam tisztítóval. Vagy máshol is át kéne a motort tisztítani?
Ja csak hogy jobb legyen a napom letört az akksi sarum is, ugyhogy azt is vehetek holnap, bár hogy hogy cserélem ki, még ötletem sincs.
A spuri nem jó tisztításra? Mert én azt nyomatom tavaly nyár óta. Mondjuk nincs is bajom az ellátórendszerrel...
Esetleg erről valakinek tapasztalata, véleménye?
Üdv. Tanácsot szeretnék kérni. Az első kerékhez közelebb lévő hengerre rakott kipufogó könyök mitől színeződik el pár óra használat után? Ma mentem kb-20km-t. Mivel a városban ténferegtem, na meg a hideg miatt is nem lehetett gyorsan menni. Átlag sebesség 40-50km per óra volt,mégis elszíneződött.