Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lájkoli az angol like -ból lett, mostani szleng jelentése annyit tesz hogy tetszik valami. A facebook elterjedése óta használják sokan, a felfelé mutató hüvelykujj a jele. Ennél többet nem tudok róla, mert bojkottálom az egész facebook-ot meg amit magával hozott.
Tavaly az arc kiállításon volt egy ilyen szöveg: "Isten lájkold a magyart" ,na az sok(k) volt nekem.
Viragotechforum.com fórum, angolul tudok valamennyire,de hogy beszélek az túlzás.
Nem sértettél meg szerintem senki.
Mi nem tudjuk, hogy mit jelent. Pedig elég volna csak rákeresni.
Ezúton is szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől, akit esetleg megsértettem a kifejezéssel, ígérem többé nem teszem! RC51 nek köszi a választ, Kalminak köszi a remélem mindenkinek kielégítő választ a bűvös szó fórumbeli használatával kapcsolatban!
igen legyünk büszkék arra hogy magyarok vagyunk. Van olyan vélemény, hogy mi vagyunk európa ős lakosai. Honfoglaláskor csak hét törzs jött. De a szkíták, már évezredek óta itt voltak.

http://youtu.be/FP2eh7PCdxk

Nem változtat semmin, de azért elgondolkoztató.
Én naponta hallom, hogy lájkolni. De nem tudok rájönni, hogy pontosan mit jelenthet. A Hangzása elég cigányos.
Melyik külföldi fórumon? Milyen nyelvet beszélsz?
Igen
A másik pedig Dobos.
Én voltam a Vas-Dobos sofjor.
Szép a magyar nyelv és azt használjuk, ha már édesanyánk megtanította nekünk!
Én utálom ezt a nemzeti mindent ,de itt azért szeretem ha nem használunk idegen angol ,német szavakat. Magyarok vagyunk és írjunk magyarul! Írják oda ,hogy más téma , vagy nem ide kapcsolódik.... A magyar nyelv annyira változatos,mindenre van külön több szavunk is , nem úgy mint az angolban, használjuk is.
Ugy latszik most jo nagy hulyeseget irtam. Ebbol latszik is hogy mennyire nincs fogalmam errel a dologrol. Megy ugye eloszor tajekozodni a neten aztan irni. De tanulni mindig jo. Itt elek es nem tudtam rola. Basszus.
Köszönöm hálám üldözni fog
Offtopik hozzászólás: nem a fórum témájához kapcsolódó bejegyzés.
Ha valaki "offol", akkor nem a fő témához (virago) szól hozzá.
Mikor szidod orbánviktort, te is offolsz! Speciel engem ez nem zavar, mert én is utálom. Ettől függetlenül a politizálás egy motoros fórumon offolásnak számít!
Egy ideig harcoltam hogy ne hasznaljunk magyar forumon angol szavakat. Innen nezve nem vicces. Onnan se sokaknak. Sajnos ez van, lajkolom vagy nem.
Tenyleg nem tudom. Az biztos hogy itt remek a gyujtas mert folyton szikrazik. Es jo nagy tavolsagrol is atut. Azt mondjak itt a legtobb a vilagon. Szerintem a google tobbet tud errol. Azt hallottam hogy a tornadokat is keresik, kovetik.
Légyszi mond már meg mit jelent az offolnám mert nem ismerem ezt a magyar szót, olvasom és nem értem a hozzászólásod. Magyarra fordítva az kikapcsolnámot jelent?
Bizony.. Én pl. kormányt cseréltem. Ehhez le kellett venni a tankot. A tankhoz a benzin gyors-csatlakozóval megy. Ebben viszont sz idő vas foga megette a gumikarikát.. De ugye emiatt nem cseréltem komplett gyors-csatlakozót, ezt a gumikarikát viszont kicserélni... Kiszedni sem volt egyszerű, belevaló méretet találni meg meg lehetetlen. Aztán találtunk egy majdnem jó méretet, csak az anyaga volt vastag. Befogtunk egy csavart a fúrógépbe, amire felhúztuk a gumikarikát, és addig smirgliztük, míg jó lett.
(Persze közben 50x belepróbáltuk. Minden próbánál folyt a benzin, takarítgathattam a krómot...)
Kellemes emlék, na... És HD...
KI
Szia!
A gyári index csavarmérete: M12x1.25
Üdv
Arra gondoltam, hogy ha már szétkapom a tankot akkor átmosom azt is. Mivel érdemes? Vegyek brigiciolt vagy van valami speckó művelet?
Kicsit offolnám a fórumot ha nem baj!
Tisztelt RC 51!
Egyik ismerősömet érdekelné ez az óceán parti villámvadászat ez a fulgurit gyűjtés.
Tudnál esetleg erről valami tájékoztatást adni?Nagyon megköszönném...
ok, hívlak majd
Kalmi!

A kiemelők, már a csomagtartómban vannak, még nem tudom mikor végzek, remélem fél kettőkor, de legkésőbb du négykor. Dél után bármikor csöröghetsz, megbeszéljük a továbbiakat
Bizony jó ötlet!
Kaptam tippet a külföldi virago fórumon, azt írták hogy a tank aljában van 2db szűrő, ezeket is takarítsam ki. Kíváncsi vagyok lesz-e eredménye...
Ki volt az alesd? Esetleg Vass Jenő?