Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy tizes van benne és még közelébe sincs a csereérett állapotnak.
Sajnos meg nem ertem el Felvidekre, de iden lehet, hogy osszejon. Tolunk is voltak mar a KMB Motors-tol, iden viszont ossze szeretnenk kotni, hogy egy uttal menjunk a Cobra-hoz is Vajdasagba. Remelem sikerul is.
Iden mar nem lesz kulon Rebel Wolves party augusztusba. Kozosen probalunk egy nagyot alakitani. Ha erre jartok, meg is ihatunk par sort Ezuttal is szeretnek ertesiteni es meghivni minden erdeklodot Junius 27-29-re. Ha erdekel valakit akkor majd irok tobbet is.
Jó a memóriád! Én arra sem szoktam emlékezni két hete kivel miről beszéltem
Koszonom. Egy probalok egyet
Vissza bizony, azon dolgozom. A vételárból végtörlesztettem az egyik hitelem, szabad a pálya
Hát, Peti, ez a motor (1100-as Virago) gyönyörű darab. Nem csodálom, hogy nehéz a válás.
Majdcsak visszajön....
Akkor veled értekeztem egy nagyon keveset futott nagyvirgácsról karácsony tájékán?
Nem titok, nemsokára ismét egy ezereggyes Virgács nyergében szándékozom koptatni az aszfaltot. 9 évi együttélés után is rá vágyom, úgy tűnik ez gyógyíthatatlan.
Nekem megér ennyit + még néhány sört, ha valaki megveszi nekem .
5W lednek elég jó fénye lehet.
Csak a stílusról nyilatkoztál tegnap,hogy örök. De mi a váltó típus? Ha nem titok persze!
a spinning olyan, mint a szobakerékpár, csak komolyabb edzéseket lehet rajta nyomni. De így van, ahogy olvastad.

A tegnapi esőben viszont kellemes meglepetést okozott a nagy plexi, mert a kabátomat egész jól megvédte, így csak a bakancsom, meg a lábam lett csuromvíz.
Mondjuk a nyári hőségben pont jól jönne egy kis menetszél.....
Nekem Cabergem van/volt Downtown. Nyitott, vizoros. Eccerű a kivitele mint a faék de szeretem. Igaz a vizor nem megy a héj alá ezért bogaras, meg eső után csavartam a bélésből a vizet De mivel alapvetően nyitott sisakkal szeretek járni, de hosszabb túrákon jól jöhet az állvédő, egy Nolan N43E-t vettem. Ez variálható így mindent tud ami nekem kell.
Jól tetted!
Szia Örvény,
Látom Csíkszeredai vagy. Augusztusban el szoktunk menni a haverommal felétek. Székelyudvarhely, Csíkszereda, Gyimesek... Voltunk a csíkszépvizi találkozón is Hátha összefutunk az idén. Felvidékre szoktál jönni a Farkasokhoz? A Rebel Wolves-os és a Daimleres fiuk közül szoktak jönni páran.
Remélem letiltották mert beköptem a moderátornak.
Ha így van akkor már csak olvasni tud írni nem csak uj nick néven.
Igazából elfogadható a Caberg. Nem fogsz halláskárosodást szenvedni,főleg a kisvirgács tempójával. Nekem csak azért volt feltűnő,mert a régi sokkal csendesebb.
Sziasztok
Ma eredményes napot zártam ami a mocit illeti. Sikerült vennem gyertyákat, szivatóbowdent, levegőszűrőt, olajszűrőt, olajat,szóval mindent amit megterveztem. Voltam egy régi barátom motoros boltjában is bukót nézegetni. Sajnos M-es méretben nem sok volt, de rendelni lehet. Most a caberg v2rr amivel szimpatizálok, de van leértékel e nolan n103 is ami még szóba jöhet, bár ez már felnyitható állú.
Otthon nem tudtam sokat haladni szerelés ügyben, sajnos a karburátoron lévő csavarok úgy meg voltak szorulva hogy jobbnak láttam ha profihoz viszem, mitsem szétfarigcsáljam a fejét. Végül estére lejött a teteje, most befújtam karb tisztítóval, holnap délután ha lesz rá lehetőségem áttisztítom az egészet. Ja igen, Bárdiban csak 15w50 volt a repsolból, olyat vettem.
Gugol barétom megmondta. Kardioedzés,zsírégetés,állóképesség. Ja és 2nn-el. Már egész jól keresgélek a hálón. Mégis maradok. A trollunk mekkora sötét. Nem tudja,hogy Orpheus leszállt, nem fel.
Nehogy má öreg! 70es én is. Egyébként lehet,hogy tényleg nem a 21. századba való vagyok. A szertornát meg a fitneszt még vágom. De mi a gyász az a s(z)pining? Gondolom sz.-nek ejtendő.
úgy látom ez a lámpa dolog nem villanyozott fel senkit...
Szappanos alapú fazékcsiszoló és sok türelem. Minden háztartási boltban kapható.
Szertornázom, de már csak light-osan, öreg vagyok...

De most hét végén egy fitnesznapot szervezett a nejem, azon segédkezem. Meg spinningoktatás, hátha kedvet kap az eltunyult népség...

Robág tanácsát megfogadom, tényleg lehet, hogy hidegen jobban lejön a trutyi. Úgyis fagyos hétvége lesz.
Lehet hogy inkább fagyasztani kéne valamivel hogy rideggé váljon.
Ha műanyag valami, nagyobb az esély hogy jól lehűtve szikével óvatosan leszedheted.
Mit sportolsz?
A Kipuval nem tudom, mit és hogyan kéne csinálni. Nekem még nem ragadt rá semmi.