Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem bejött a felnyitható.Az asszonynak Shiro van én meg most vettem egy gyárilag koponyás Workert.A Shiro 60,a Worker 40 körül mozgott. Mindegyik kiváló minőség!A Crivit egyébként a Shiro sh803 sisakom koppintása teljes mértékben,úgyhogy nagyon nem lehet rossz.
Igen, van napszemüvege belül. A sisak bal oldalán a plexi tövénél van egy kis kar amit fel-le lehet mozgatni, ennek megfelelően húzodik a napszemüveg. Amit én olvastam róla hogy elég zajos, illetve hosszú távon nyomja a fejet, de biztos hogy ebben az árban verhetetlen. Egy márkásabb sisakhoz annyibe kerül egy plexi mint ez az egész sisak. :)
Egyébként sokan megvannak győzödve róla, hogy valamilyen viper néven tesztelték a sharpon ezt a sisakot és 3 csillagot kapott.
Én ideiglenesen vettem ilyen lidl gazdaságos sisakot a nyitottak helyett, aztán megmaradtam nála.
Szezon végén vettem tartalékba még egyet 4000 Ft-ért (kisöprés).
Zajosnak zajos, de működik. Nyilván nem kell elvárni a schubert minőséget.
Akartam venni jobbat, de nem igazán passzoltak a fejemre, pedig most voltak jó akciók márkás bukókból a shoxban.
Nekem van már egy nyitott Caberg sisakom, de ilyenkor szezon elején és végén jól jöhet a zárt sisak. Amúgy is tetszenek az ilyen felnyitható típusúak.
Holnap meglesem.
Szia!
Napszemüveg van ezen a sisakon? Nem látszik rajta. Amúgy utánagugliztam, nem szapulják túlzottan. Én is filózok rajta...
Szia
Én épp most állok sisak vásárlás előtt, tegnap voltunk a lidlben a motortakaró miatt és megnéztem a sisakot is. Fel van tüntetve a dobozán az E szabvány, szóval biztonságosnak elméletileg biztonságos. Ami furcsa volt, hogy az m-es be alig tudtam belebújni, miután sikerült a fejemen már nem volt szűk. Minden működött rajta, a napszemüveg kicsit jöhetne lejjebb de amugy nem volt vele gond. Tetszett hogy az állrésze felnyitható, eddig csak zárt sisakjaim voltak. Összességében a 15 ezert ft-t simán megéri, de a tesztek meg egyebek hiánya miatt nem vettem. A feleségem legagyizta, azt mondta ezen ne spóroljak, úgyhogy most valami nevesebb gyártó sisakjait nézem.
Zsoccca !
Ejnye, ejnye.
Figyeld a környezetedet és a FÓRUMOT is ,lehet,hogy megváltozik a véleményed.
Inkáb MOTOROZZUNK./Szervezd a TALIT.
Üdv. NEKED.
Ezt a sisakot lehet a Lidl-ben most kapni. Szerintetek megéri?
Az újság végén vannak a motoros kiegészítők.
Írtam emailt ,nézd meg!
Igaz, igaz mintha magam mondtam volna... Ványadt Ványatovics Vinyov..... Alfonzó után szabadon.
Igen, ott nem a politika kábítja az emberfélét...
Hú,, az nagyon jó hely!
Ha érdekel a válaszom akkor írj és leírom az engem személy szerint ért lopásokat a dicső kormánynak nem nevezhető csürhéről.
Én biztos nem, én a kocsmában voltam akkor......
Aztán kedves Jogó barátom ha visszaolvasol szerinted ki hozakodott elő megint azzal a csúnya politikával?
Az hogy egy politikus hazudik. Az teljességgel természetes. Nem tudnak mást. Még ha nincs is mit takargatniuk. Vagy nem tehetnek róla. Akkor is zsigerből hazudoznak.

Honnan tudod, hogy egy politikus hazudik?
Hát onnan, hogy mozog a szája!
Köszi.
Beválhatott volna, csak ez akkoriban volt, amikor az elektronikám időszakos hibái voltak, így nem a dugulás volt a hiba oka
Valahogy nem akarod meghallani, hogy a hazudozásról beszélek, de tényleg hagyjuk, nem erre való a fórum. Ha nem jelennének meg a "politikai" beszólások, nem reagálnék rá én se, meg más se.
És javult? Bevált?
Sajnos nem mindenben értek egyet.
Nekem akkor hihetsz. Mivel csütörtök éjszaka én is ott ültem a hóviharba. Ráadásul olyan helyen ahol az út egy magas töltésen van, és a szalag korlát mindkét oldalán víz volt. A Tisza. Poroszló, és Tiszafüred között.
Senkit nem hibáztattam. Én indultam el, a figyelmeztetés ellenére.
A mostani kormánynak ugyan mit, és hogyan kellet volna másképpen csinálni. Talán úgy ahogy az elődei tették a 2006-os augusztus 20. tűzijátékkor. Akkor egy páran meg is haltak. S előtte fél szóval sem mondták az embereknek, hogy jönni fog a szélvihar. Pedig a Dunántúlon már délután tombolt a szél.
Én úgy látom, hogy ebből az időjárási viszmajorból, csak az ellenzék próbál mindnél nagyobb politikai tőkét kovácsolni. És ez is csak egy lehetőség számukra, hogy az embereket a kormány ellen hangolják.
Csak azt felejtik el, hogy azzal ha azt mondják, hogy a kormány hülye, becstelen. Attól még azt nem állítják, hogy az ellenzék nem ugyan ilyen.
Attól még, hogy már nincs Virágód, attól még nyugodtan hozzá szólhatsz. Sőt a Virágós guruláson is örömmel látnánk. Nem vagyunk egy elvakult márka fanok. Aki motoros az mind barát, aki csak volt, az is mint barát, aki csak lesz majd motoros az is barát. Aki meg még biciglizni sem tud, az meg azért barát:
Nem állnak közénk, csak elmondjuk a véleményünket, hamár egyszer a lelkünket nyomja....
Én a felét beleöntöttem, és kijártam két nap alatt a tankot.
No megint jól ki politizáltuk magunkat.
A fenébe is! Nem kéne hagyni, hogy a szarjankó politikusok közénk álljanak, és megosszanak minket.
Inkább térjünk vissza a motorokhoz!
Ma vettem STP-t. De nem volt fehér flakonos. Csak fekete. Az van rá írva, hogy injektor, és karburátor tisztító.
No meg az, hogy " Új, Továbbfejlesztett formula és csomagolás"
Lehet, hogy ez ugyan az, ami fehérben volt?
No meg az adagolás: 40-50 Literhez egy flakont. Akkor én most menyit tegyek a 12,5 L-es tankomba?
Szia Zsocca!
Néhány napja a csapból is az folyik, hogy hogyan kellett volna hatékonyan menteni. Nem ismétlem. De azt igen, hogy egész idő alatt hazudtak, mind a mentések állapotát, mind az utak állapotát illetően. Én valahogy azoknak hiszek, akik ott voltak, nem pedig azoknak, akik hülyének néznek, saját pártpolitikai érdekükből, az egyoldalúan irányított médián keresztül. Pénteken nagyon komolyan aggódnom kellett az unokahúgom és családjának az épségéért. És nem véletlen, hogy úgy érzik az emberek, hogy mióta ez a félhülye vezeti az országot, az is leáll, ami eddig még működött valahogy.