Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Látom kicsit tényleg élénkült Diversion topic...ezért én is írok néhány sort
Kár hogy nincs önálló XJ klub...., vagy tudtok ilyenről?
Van egy 94-es gépem.... én személy szerint nagyon szeretem, bár ez a kezőmotorom.
Szívesen olvasok bármely véleményt , tanácsot erről a gépről a továbbiakban is...
Mindenkinek jó motorozást!

ÉS végül íme egy kép Róla
Néked is akadálymentes hétvégét
Már rég...
Mondom karcolások, de 8 napon belül gyógyúltak!

Nah, elmegyek mihozzánk!

Jó 7végét!
Bye!
Megcsináltad már a gépedet?
végre fellendült az oldal. Látod! Elmentél egy idöre mindjárt jöttek a motoros társak!4
Laza! Én pécsen voltam! Hogy rohadna meg Demszi kormányzó meg a 6os ut
1x csak elál, nem?
Ha, akkor kell kitolni!
kinéztél a garagedből!? szakad az esőőőőőőőő!
Járnám, ha nem esne az eső.

Vasárnap voltunk utoljára. Egy kis Dobogókő, aztán Esztergom.....
Jaaaaj, te!
Meddig tart kitolni a garage elé és lefényképezni? Másold fel kislemezre vagy írd ki egy RW-re, aztán majd felrakom.
Még elöször kell kép a gépről! Apu gépével nem fogok ékeskedni!
Amugy mizu veled? Járod az utadat?
Szia motoros87!

Juttasd el hozzám a képet és én felrakom neked a lapodra!
Ne aggodj momo! Lesz kép csak mivel otthon nincs netem igy nehéz magoldanom a suliban a képfelrakást.
Hali népek!
Nekem mákom volt m volt a motoron bukócső. Eredeti yamahás.
Sztem az RMC-ben vagy a SHOX-ban van ilyen cutc. A shox egy pöttyet drága. de legalább lenne elképzelésed.
Koszi,de
nekik irtam meg par honappal ezelott 2 email-t is a temaban, de nem valaszoltak. Mivel eleg nagyok a dobozok es nem nagyon akarom, hogy razkodjanak nagyobb sulynal, en is inkabb a Givi-t vennem az ovalis profil miatt.
Bukocso regen kint volt az oldalukon kb 25-27 e forint korul. Jo lenne ez ala lemenni.

Udv
Mindenféleképp Givi-t.
Nézd meg ezt... Ugyan nem Givi és egy kicsit drágább is, de talán jó.
univerzális doboztartó

Esetleg kérdezd meg őket a bukócsőről is. Ja és szólj, hogy sikerült-e normális áron szerezned, mert az engem is érdekel...
Sziasztok

En is egy 2003-as Xj600 S buszke tulajdonosa vagyok mar kozel 1 eve.
Segitseg kene 2 alkatresz ugyeben:
1., Valamilyen tarto (Givi-t szeretnek) a 3 db mar meglevo Monokey dobozomhoz, de egyszeruen nem tudom hol tudnam kb olyan aron (vagy alatta) megkapni, mint amit a nemetek irtak ra - 251€
2., Bukocso a kicsikehez, hol erdemes megvenni?

koszi
A.
Valóban szépek kirsztianfz6 képei. Én is ilyen túrákra vágyom...

Motoros87 te nem raksz fel képet?
Nékem is ilyenem van csak pirosban. Faternak is. családban maradok
Köszi!

5 évig volt meg, fél évesen vettem. De párszor megjárattam azért az Alpokban is. Én kissebb lánckereket vettem hátulra, így 100-nál csak 4400-at forgott, de nem vettem észre hogy lassabban gyorsult vola.

http://www.moto-station.com/up... pont ilyen volt, de bukócsűvel vettem és volt rajta doboz. Azt utáltam benne, hogy a tükörben zörgött az ólom, de üvegestől kértem olyan szilikonragasztót ami nem oldja a tükörön azt a réteget ami belül található, és fecskendővel telenyomtam az egészet.

Na azért odáig ne menj el! Szegény XJ4 Ha ezt meghallja h kosárba akarod tenni még a végén megsértödik
Nézd meg krisztiánfz6 képeit!
ÁLLAT
Üdv Motoros87!

Azért azt az apró dolgot eltitkoltam, hogy unokatesóm motorszerelő és az ő műhelyében történt a beavatkozás...
Csak ő elég elfoglalt, mert mindenféle motoros viszi hozzá a gépét és én nem akarok tovább várni (tudod rokon nem fizet, de mindig van sűrgősebb meló ), gondoltam ha nem túl nagy feladat akkor a fogyasztás kérdéssel megpróbálok megbírkózni egyedül...
Ha semmi tanács nincs akkor kivárom a sorom, vagy nekiesek a gépnek, aztán legfeljebb kosárban viszem az unokatesómnak . Had örüljön.
Meddig volt xj? És milyen? Mármint mekkora?
Hát öregem! Fotozni azt tudsz!
És a géped is szép!