Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hiho...
egy szokatlan problémával találkoztam. A bőrnadrágom összegyűjti a port és ahogy a tankhoz súrlódik karcolgatja a festéket. Hallottam, h van valamiféle védőfólia, légyszi erőssítsétek meg.... vagy az én nadrágommal van a baj? Furcsa
(Amúgy köszönet Vilman)
Ha kell akkor nekem van xj 650-750 ről kiírt cd-n.
Hi! Érdemes rákérdezni a Polgárdi, Balatoni út 17. /20-9450-610 / bontóban.Ha ott nincs esetleg az enyém
alapján csináltathatunk az egyik haverom abba talán tud segíteni.
Nem tudnál nekem szerezni egy ilyen alsó idomot?
Köszi a képet !a haverom fényezi az alsó idomomat é ő is ilyen gyárir csinálná mjd meg később.
Sziasztok!
Adok egy linket,feltöltöm nektek az XJ600 Diversion "Owners Manuals"-t is.(kezelési útmutató) :
http://www.filesend.net/downlo...
Nem tudna véletlenül szerezni valaki egy ilyet az én gépemhez?
Vagy esetleg tanácsot tudnátok adni,hogy hol tudnék alkatrészt szerezni a gépre?
Ami kéne : -műszerfal
-blokkidom
-fordulatszám-mérő
-gumis indexek
Hali!
Csak hogy ne mondjátok h anonim vagyok felraktam pár képet a paripárol!:)
Amugy hogy van a banda?
Koszi Ronyo a valaszokat
Shox-ot megprobalom doboz rogzitessel kapcsolatban, csak ne lenne ennyi darabbol (Y335+N150 325F ?). es raadasul nem is mindegyik alkatreszrol talalok kepet a neten, igy fejben ossze sem tudom illeszteni. (soha nem volt meg dobozom motoron).

A szervizkonyvet nagyon nagyon koszonom Vilman!
A nagy resze biztosan megegyezik a 2003as verzioval, de meg nem volt idom tuzetesebben atolvasni.

Ui:
index.hu: "A motorosok kedvezményes négynapos "vinyettát" vehetnek május 1-je és szeptember 30-a között, de csak elektronikusan. Nekik ezért idén 765 forintot ( plusz a vásárlás díját ) kell megfizetniük, ez a díj a személyautósok négynapos matricájának a fele. Elektronikus vásárlásra nemcsak az interneten, sms-ben is lehetőség van."

Ez meg az enyim:
Hali yamahaxj!
Van itt valami a számodra :
Az enyémen is,de szerencsére találtam gyári újat,egy békéscsabai yamamoto kereskedésben.
Pont akkor zárta be a gyerek,ezért ideadta a kettőt 10 e(!) forintért...
De műszerfala neki sem volt,csak 550-esé de az meg nem jó erre sajna.Itt a kép,lehet látni,
hogy kezd szétrepedni az egész,a műszerplexiket meg megszívta a nap...
Naigen, a kipuff, az nagyon szép, de az enyém elrozsdált. Alul, ahol van a kondenzvíz kivezetű lyuk.
Itt van a link a Diversion Service Manual-hoz :
http://www.filesend.net/downlo...
Feltöltés folyamatban.
Ez az XJ600 Diversion minden változatához jó sztem,bár sok különbség nincs is köztük.
Hát igen,szép...az előző tulaja ugyanis timföldporral polírozgatta a blokkot,meg 80-100-al járt vele.
Gondolhatod...bár mióta megvettem le kellett cserélnem a hátsótelókat (GSX750) meg a kipufogókat is.
Egyébként tervezem a fejidom festését,mert azt a böszme repsol-matricát el akarom tűntetni onnét.
Ú de szép blokkja van.
légyszi ha van időd tedd ide fel, amelyik legközelebb áll az xj600n -hez
http://www.filesend.net/
előre is köszi
Jja,még valami:van néhány képem,régi német xj-prospektusok,bescannelve.
pl. xj 750, 600+900 egyszerre stb... ha kell,szóljatok.Továbbá van XJ600SK Diversion használati ill. szrvízkönyvem,angolul, .pdf formátumban,45 mb.
Sziasztok!
Most regeltem az oldalra,és láttam hogy van itt ez az XJ-fórum.
Marhára örülök ennek,mert nem találtam még ilyen témát sehol.Egy 1988-as XJ900 31A-m van,
három éve nyúzom.Nagyon meg vok elégedve vele,viszont kellene 1-2 alkatrész hozzá.
Pl. egy műszerfal nem ártana,mert teljesen szét van repedezve,attól félek hogy eccer" elrepül...
Ráadásul a fordszám-mérő is feladta,többszöri javítás után,úgyhogy nem érdemes tovább szívni vele.
Úgy tudom, hogy a jelszavak egy könyvre, egy alkalomra szólnak. Mail vagy tel kérni kell újat tőlük, adnak. Sok sikert.
hiho... már bocs, h megint zaklatlak, de nem akar beengedni azokkal az adatokkal... mit lehet tenni?
udv. koszi előre
Most voltam a vásárlás utáni nagyszervizen. Motorolaj (Castrol 20W-50 4T), olajszűrő, légszürő, gyertyák, fékbetét előre, porlasztó tömítés csere, teljes átnézés. 17000 munkadíj + kb. 50000 alkatrész és anyag. Nem olcsó a Yamaha alkatrész. Két első féktárcsa 110ezer Ft lenne! A Yamaha Harmati-t a Száva utcában csak ajánlani tudom. A srác nagyon ért a motorokhoz és rendes is.
Givi rendszer. Amikor vettem, már rajtavolt. Lehet olyat irok, amit már tudsz, de azért leírom. Ezek 3 részből állnak. A motor specifikus vasalatokból, a doboztartó talpból, és a dobozból. El nem tudom képzelni, hogy "univerzális, minden motorra jó" tartó rendszer működöképes lenne, és biztonságos is. A 600-as és a 900-as között nincs nagy eltérés, talán azok között csereszabados. A Shoxot tudom én is ajánlani. Amikor egy másik motorra kerestem, akkor az Internetet böngészve ráakadtam egy pár helyre, ahol gyakorlatilag minden motorra lehet szereléket kapni. A platni és a doboz általában ugyanaz. Bár néha ott is vannak eltérések. Pl. a 650-es burgimon teljesen más volt a platni, mégis az ahhoz tartozó doboz csont nélkül felment az XJ-re. Az XJ sorozat már eléggé kifutó széria, így ezek a hozzávalók is fogyatkoznak. Ha valamit szeretnél rá, és komolyan gondolod, vedd meg! Lehet, később már nem lesz. Vagy hónapokat kell rá várni, és drágán. Viszont az ebay.de -n érdemes figyelgetni. Épp azért mert kifutó a gép, néha nevetséges áron lehet dolgokhoz hozzájutni.
Szia Ronyo
Ami a kepen van oldal/topcase tarto, az milyen marka/tipus? Ez ramegy a 600-asra is?
Hello
Nekem nem mukodott a szervizkonyv-letolto oldalon a hozzaferes, ha valakinek megvan a 2003-as XJ600 hoz valo szerviz manual, el tudna nekem kuldeni?
Egyebkent latom a fogyasztas fontos kerdes itt a topicban, az enyem is 5 korul, van hogy alatta evett az elmult szezonban. Volt, hogy huztam neki, sokat mentem varosban is.

Most lesz a nagyszerviz, ilyenkor kb. milyen osszegre kell szamitani? Elso fekbetet csere is kell.
Vizsga, ha minden rendben van a motoron mennyibe faj, ti hova szoktatok vinni? (mozaik utca?)

Udv
Hali! Ez is 600as? Mennyit fogyasz néked?