Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ezzel még az állatvédők jóindulatú bólogatását is elnyerném! Ezek után muszáj beszereznem egy békás-befőttesüveg tartót a kormányra. Nem láttál az e-bayen jóárasítva?
Egyébként az eső kijelződik most is: vizes lesz a plexim. Az ellen meg a puttonyban lévő esőruhával szoktam védekezni. Na de majd ha egyszer lesz békám a kormányon!
Egy Divistől azért elvárnék némivel több tudományosságot. Pl, egy béka, befőttes üvegben, létrával. Így nem érne meglepetés, tudjukmikor jön az eső és időben be lehet állni mondjuk egy fedett buszmegállóba. Itt, azon felül, hogy pihennénk, a béka ellátására is lenne idő :)
Az enyémen alapból van óra. Nem ilyen szép, dizájnos, csak alap digitális. A hőmérőm meg úgy működik, ha hideg van, akkor fázik az orrom és gyakran kell megállni pisilni, ha meg izzadok akkor tudom, hogy meleg van. De ennyiért valóban jó vétel és még fel is dobja az imidzset.
Köszi! :-)
Köszönöm
Youtube.on keress ra.
xj600 restrickt szavakra
Sziasztok. Egy kérdésem lenne. Az Én lovam 54Le. Mi a különbség, vagyis hogy van fojtva a 61 lovas géphez képest? Karbi belső? Vezérműtengely? Szívótorok átmérő?
Király
Én így oldottam meg. Hőmérőt nem vettem. Nekem itt a műszeregység környezete sérülhetett valamikor a múltban. Az illesztési hézagokon látható, és a km óra is 20-tól indul... :-) Ott a kormányközépen nem volt jó helyen, mert a gyújtást nem tudtam ráadni. A gyújtáskapcsoló is csálén áll... :-(
Anno az én volt 600-as divimen is volt ijen óra és teljesen rendben volt, és még aránylag pontos is volt.
Hali! Vettem a divire kormányra szerelhető órát meg hőmérőt.. 3200Ft ebayről postával, az óra foszforeszkálós...hát kíváncsi vagyok meddig bírják, de ennyiért muszáj kipróbálni..
Egyébként nem szereplési vágyból csinálom. Nem érdekel különösebben, hogy a szakmai, vagy egyéb újságírás felfigyel rám. Magam miatt teszem, vannak álmok, amiket be kell teljesíteni, értelmesebb így az életünk. Kihívások, melyeket magunknak állítunk. A végén pedig megveregetni a saját vállunk, mert végig tudtuk csinálni. És ott lesz még a rengeteg élmény, a szépek és a csúfak is, melyek távlatból szintén széppé válnak majd. Nevetni is lehet rajtuk egyszer.
Lehet, hogy lehet, de nem akarok vele vacakolni. Inkább Észak-Korea mellett elhúzok, és belépek Kínába. Ehhez két Orosz, és egy kínai kell, és nem vacakolok a bürokráciával. Drágább, de egyszerűbb és legalább Kínából is látok valamit. Észak-Koreát is megnézném, de még vízummal sem merem oda bedugni az orromat, mert még a bölcs vezér emberei kémnek néznek, és évekig vendégül marasztalnának.
Legalább jobban felfigyel rád a motoros újságírás és a világ is, hogy nem egy spéci mocival állsz neki. De talán arra is vannak olyan utak, amelyeket utaknak lehet nevezni. Azért Vlagyivosztoknál fékezz majd, nehogy átcsússz É-Koreába, mert akkor tutti nem elég még a két hónap sem, mire kiengednek. Nem lehet igényelni különleges engedélyt?
Töbször átnéztem az utat, és azért nem annyira vészes. Azzal tisztában vagyok, hogy egy túra enduró alkalmasabb lenne erre az útra, de én ezzel akarom végig csinálni. Az igazán rázós terepeket inkább kihagyom, nem szűz földeket akarok felfedezni. Tervben volt ugyan, hogy felmenjek egész északra, hogy Alaszka szemben legyen velem, de az sajnos elmarad, oda már tényleg csak úttalan utak visznek..De így is szép lesz. Gond még a vízum, csak egy hónapra adják, én meg két hónaposra tervezek. De biztos találok megoldást.
Bocs ha beledumálok. De rengeteg autó és motor vétel után elmondhatom hogy Nálam az az igazság hogy nem kilométert ergo futasteljesítményt veszek hanem âllapotot elsősorban. :) Néztem már 19ezret futott mocikat is. Elinditas után inkább sarkonfordultam. Utoljára momdom senki vasát nem szólom le. Ez csakeskizarolag saját tapasztalat. Píísz
https://www.autoscout24.hu/aja...

Ez csak egy példa. Még nem döntöttem el, melyiket veszem, mire meglesz az ára, úgyis változik a kínálat.
Ez 3000eur. És megéri a különbözetet!
A 900-as 99-nél fiatalabb lenne?
Szia. Valóban nem érdekel, de nem az ára miatt. 600-asom van, nem kell még egy. 900-ast szeretnék venni, és a 600-asnak majd eldől a sorsa, talán megtartom, talán nem. Árban 900-asokból, dobozokkal, 50000 kilométer körüli futás teljesítménnyel, van választék, 2000 euró körül, vannak 15-20 ezres futással is, de azok lényegesen drágábbak, és nem tudom, hogy megéri e az alacsony kilométer szám a különbözetet, egy ilyen koros motornál.
Fúúú, ez nagyon izgi útnak hangzik!!! Remélem valamelyik itthoni újságban (Motozin, Motorrevü) is megírod, sok-sok képpel, vagy egy blogban!
Azért a Cadillac-drive filmet elnézve, amikor a Fábriék haza hoztak egy kabrió cadit az oroszokon keresztül, bennem is felmerült, hogy valóban az XJ a megfelelő gép? Olyan út nélküli utakon, ami inkább csak egy sárhalmaz volt sok km-en keresztül, lehet jobb egy endúrós kerék, amin a tajga közepén is könnyebb a belső gumit megfoltozni vagy cserélni. Nem is beszélve a kicsit magasabb pocakról. Persze a moci pocakjáról beszélve. Talán tavaly volt egy cikk, amiben Mongóliába mentek el. Mondjuk ott inkább kő és homok volt, mint sár és szúnyog. De ők sem egy Vespával álltak neki.
Szerintem egyél még egy kis sütit és gondold át a motor-útvonal kombinációt.
Van egy igazoltan 4,400km-es xj600-am de -gondolom- úgyse akarod megfizetni az árát.
Hát, köszi a biztatást. Elhatároztam, mindenképpen végig csinálom. Az indulás időpontja nem biztos még, múlik az anyagiakon, és a munkahelyemen. De ha nem adnak annyi szabit, amennyire szükségem lenne erre az útra, inkább búcsút mondok a munkáltatómnak, szerencsére nem nehéz másikat tálalnom. Mindenképpen tervezek krónikát, de hogy mennyire lesz internetem kint, az majd ott derül ki.
Menj, és csináld végig. Nem gondolom, hogy komolyabb problémával kellene szembenézned, mint amit leírtál. Szó se róla, komoly vállalás, egy picit írigyellek is érte. Ami számít: Megfelelően felkészített megbízható gép, és ami nagyon fontos a könnyű irányíthatóság és a kényelem. Véleményem szerint az xj mindkét feltételnek kiválóan megfelel. Szívesen figyelemmel kísérném az utazást, mondjuk egy erre a célra letrehozott FB oldalon. Vagy blogon, ahova feltöltesz élményeket. Széles utat!
Nekem van doboztartó konzolom.Hívtalak a megadott számon.
Szia

engem érdekelne, hol lehet elérni?

Attila