Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.

Kb: 55eFt a reg.adó, 30eFt az átírás..

Üdv
Venni akarok egy xt x-et. 2007-es, de olasz papiros és nem tudom, hogy mennyibe kerülne a lepapírozás és egyáltalán megéri -e vagy inkább magyar okmányosat vegyek?ja és papíron 50-esde megvannak a 125-ös papírjai haverom is vett, egy 2005-öst és az mondta, hogy 65-be volt de gondoltam inkább itt érdeklődök hátha ti többet tudtok mondani erről az egészről.
Tegnap földönfutó lettem! elvitték a kis XTmet; szóval célegyenesben a 660as :)
XD kicsit "gyakorikerdesek.hu" aranyköpések c. rovat érzésem van ha rossi megy a régivel és a 9éves unokaöcsém az ujjal akkor le! forditott esetben nem! buta kérdés... sokmindentül függ; alapvetően az uj technika jobb (legtöbb esetben)
Szerintetek egy régi xt legyorsulj az ujjat?
Tudnátok még abban segíteni,hogy milyen váltóolajat tegyek bele:
Azért kérdezek ilyen hülyeségeket mert most kezdtem a motorozást és nincs kézi könyvem ,a motorba most vettem repsol 10-40 est!
Előre is köszi!
Tudtok valaki szakaembert akihez vihetem Karburátor tisztításra stb. tavaszi átvizsgálásra Budapesten .
Kispest jó lenne!
Köszi!
K.jó hangja van !
Még alszom rá párat!
Attól függ mi az olcsó.
Nekem ilyen van rajta amikor vettem 28000Ft volt és ezt direkt erre gyártattam, szóval csak fel kellett rakni.
Kipufogó
Remélem segítettem ,ha ez drága akkor van valamelyik oldalon 15000-ért unverzális
Sziasztok!
Tud valaki xt 125 re gyári dobot szerezni ÓCSÓN!
Előre is köszi!
szacsomotor@freemail.hu
06(30)2692998
Szia milyen anyagból van? valami kopás álló edzhető ?, sajna semmi elérhetőséged nincs
Eladó új hátsó lánckerekek(Derbi Sendra,Sherco 50,yamaha xt 125ccm)
47-49-53-as fogszámmal
.ár:4000ft+posta
szacsomotor@freemail.hu
Háth én kb 3hetente beinditom :D kicsit mozgassa át az olajat, meg motoroztam vmeik hétvégén v 3 km-t :D amugy az enyém is várja az uj szeretö gazdáját
Csüsztök!Hogy áll a motor emberek?Nekem még ugy áll ahogy letettem még tél elején be sem inditottam ad pihenjen a kicsike hátha egyszer eltom majd adni:D
Okés, köszi!
Azért kérdeztem mert nem bírtam rájönni , hogy hogyan kéne kézileg.

Széles utat!
automata láncfeszítő van benne...

egyébként 10es csavart kitekered, és alatta van a lazító csavar..de feszíteni nem tudsz, max szétszeded és kitisztítod, hátha azért nem feszít mert szennyeződéstől "eldugult"..

üdv
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a vezérműláncot hogyan kell megfeszíteni.
A feszítőt nézegettem de csak egy 10 es csavar van rajta amit meg nem akartam tépkedni.
Előre is köszi!
Hi
Van 1 zsír gumiszettem de szeretném egységesíteni.
Vagy bridgestone cserélnék contira vagy fordítva.
Conti Twist SM Sport 100/80-17
Battlax BT45 130/70-17
Vagy esetleg valami gumisbolt ahol ezt megteszik nekem?
Köszi!
Nem szokott velük baj lenni, meg különben is, a léghűtéses mivolta miatt sokkal nagyobb a hőmérséklet-ingadozási tűréshatára (egyáltalán van ilyen szó?), tehát ha megszűnik az olajozás, azt jó esetben észre lehet venni (drasztikus teljesítménycsökkenés, mechanikai zaj,kurva forró henger ) és időben reagálni rá.
Érdemes a Német/Olasz ebay-en nézelődni, Angliában is vannak (kapásból van fent egy olyan 40e körül), de az ugye mérföld/órában mér.
Üdv! Nekem van egy eladó müszerfalam, 499e irányáron, adok hozzá ajándékba egy motort is passzolom amugy a kérdést! e-bayen nézelödj, jobb tippem nincs
Üdv,
Olyan kérdésem lenne, hogy nem tud valaki 2005-ös Xt-hez eladó műszerfalat? Vagy hol tudnék ilyet szerezni? Mert az a gond, hogy a legtöbb bontó csak 400cc felett bont. Néztem újat is, de 110 körül van az ára.
Nekem soha egy "csepp olajam se fogyott"... szerintem nivopálca böven elég! 6000km egy olajcsereintervallum, ha ezer kmenkén ránézel h minden oké-e nem lehet gond!
Mondjuk ha kicsit jobban bele gondolunk, ha a Yamaha mérnökei úgy gondolták nem kell visszajelző lámpa akkor lehet tényleg annyira megbízható az ólajzó rendszer, hogy nincs is szükség visszajelzésre :D De azért mégis jó lenne valamiféle állandó visszajelzés...
a 660as xt-n is csak egy ilyen "csavaros" visszajelző van, olajcserénél meg kell nézni hogy ott folyik e az olaj ha igen akkor jó