Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
30.000 km: hátsó csapágy csere, benzinszint jeladó először csak lassabban ment vissza, most pedig állandóan ég(ha széthúzom a csatit nem ), ma fenn akadhatot az úszó és kifolyt a fél tank benzin
Jeladóra egyéb ötlet vagy az ára?
Üdv. Viktor
Sziasztok valaki nem tud 125 xt dobot nem gyári kéne hanem vmi olcsó használt és nincs benne a gyári folytás.
előre is kössz
Tiszteletem!
Valakinek nincs otthon elfekvőben yamaha xt 125 x hez index-e?:D 1 pár kéne, árat megbeszéljük!
két első villát keresek 2008as modellhez
Ide nézz be, én személy szerint a 660as blokkot csak dicsérni tudom.
Üdv. Tudom, hogy ez egy Yamaha fórum, és azt is, hogy 125, de engem egy 660-as XTX érdekelne. Véleménye van-e vkinek róla, mert most állok motorválasztás előtt, és van egy 660as x meg egy KTM LC4 640. Ha tudtok előnyöket hátrányokat, meg igazából mindent akkor kérlek írjátok le. Nézegettem vissza, de nem találtam, szóval ha írtak már ilyet akkor bocsi érte.
flexel szétvágni:D, enyém pl úgy van, hopgy szétvolt vágva, ahogy látom, és egy hengerelt perforált lemez van bele rkva kb 2,5-es vagy 3-as, és köré gyapot van tekerve!
a kiheréléssel kiszedik a gyárilag benne lévő folytásokat, amik miatt hangja sincs a motornak!:)
Sziasztok mit értetek azon hogy kiherélik a kipufogot hol kell szét szedni hogy ki lehesen bellole venni
Nem, nem kell cserélni..

üdv
szóval, olaj cserénél akkor nem kell cserélni?:D
De van, csak nem cserélhető!
...és blokk szét ha hozzá akarsz férni..:S
...de nem kell azt bántani...
üdv
életet mentettél:D
Nincs benne.
Csáó!
olyan kérdésem lenne, hogy ebben a gépezetben van olajszűrő?:OOOOOOOOO
bocsi a tudatlanságom miatt van, fonbtos lenne!
előre köszi:D
köszi szépen:D
Az egyik barátom jobb hangot akart az XT-nek, de nem volt pénze sportdobra, ezért kiheréltette.
Rohadt jó hangja lett, és semmi káros hatása nem volt, azt mondta, hogy egy nagyon kicsit jobban is ment tőle.

Szóval szerintem nem baj.
nincs viszonyítási alapom, mert így vettem
És igy menyit megy
Hali!
Most vettem egy XT-t! olyan kérdésem lenne, hogy ha kivan benne herélve a kipu, az nagyon káros?:O
mert sajnos kivan:/
sziasztok.

Van valakinek esetleg 2005-ös xt hez kapcsolási rajza? Nagy szükségem lenne rá.. üdv
Heló, sziasztok!
A segítségeteket akarom kérni XT-sek!
Akarok venni egy xt 125x-et , 50-es papírokkal, és érdekelne hogy milyen árba mozognak, vagy tud e valaki eladót.
Esetleg ha külfödről behozni,ha valaki tudna segíteni azt meghálálnám..

Előre is köszönöm a válaszokat
Üdv. Racsek
Else raktam hova valosi vagy?
Szia! Előszedted már a motort? Mert ha igen, összefuthatnánk majd valamikor... szeretném megnézni közelebbről a kis XT-t. Sajnos nincs XT-s a haveri társaságban és nem tudtam még megvizsgálni egyet. Persze csak ha nem gond?!
sziasztok kicsi xt-met szeretném egy kicsit erősíteni persze a éllétartam csökkenése nélkül akinek vannak ötletei írjon
előre is kösz
hali.

Vegyél gyári tömitést, nem vészes. Semmiképpen nem javaslom a csináltatott tömítést. Ha utángyártottat akarsz, akkor az Athena-t javaslom, az jó minőségű..

üdv