Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

heló valaki meg tudná mondani vagy tudna adni egy webcímet hogy yamaha xt 600-ba dugó,gyűrű árát?
Sziasztok! Nézelődök a neten xt 125 -ösöket 2004-es évjárattól !
Gondolkodok , hogy lecserélném a kis Tzr-t egy Xt-re.
Érdeklődöm hogy milyen menettulajdonságaik vannak ezeknek a kis gépeknek mert hallok fűt fát. Itt utazó és végsebességre gondolok.
Menyire bírják ezek a gépek a fiatalságot ? :) Ismerem magam normálisan közlekedek ,tudom hogy lelke van a gépezetnek csak hát tudjátok "fiatalság bolondság" és hát néha elgurul a gyógyszer. De azért tudom hol a határ !
Esetleg aki 50-es ről ült át az mienek gondolja , mert amiket hallok félek " kicsi lesz" 1 hónap múlva. De 2T meg nem nagyon szeretnék venni a hangjuk miatt :D
Nagyon köszönöm a segítségeteket előre is . !
Nem kell valakinek Yamaha xt re gázbowden azt nem tudom h hány köbcentisre csak azt h XT-re?
Véletlenül találtam. Ha érdekel valakit, XT600 spanyol használati.
http://ymenvom.nl/manuals/U4PT...
Vagy a töltés?
Sziasztok!
Ma menet közben megállt a motor, gyújtás és minden elment a kijelzőről. Kiment a biztosíték és még kettőt ki is vert. Amikor visszajött rc 52-04 hibaüzenet jelent meg a kijelzőn. Gyújtás van és kijelző nélkül is működik minden a motoron. Ötlet?
Műszerfal, vezetékszakadás....?
sziasztok. bocsi hogy ide írok de nem találtam xt 600 rovatot. annyi lenne a kérdésem hogy elkezdtem nézegetni ezeket a gépeket, de semmit sem tudok ezekről a gépekről, ha valaki valami infót tudna konkrétan mondjuk erről a gépről,
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_xt_600-506409
9

pozitívumot, negatívumot, mindent, azt nagyon megköszönném.
Hello! Nekem van egy komplett blokkom csak a vezérműtengely hiányzik amm minden megvan benne !
20000 Ft-ért oda adom kompletten!
Hívj megegyezeünk!
Tel.:06 30 369 35 25
Szia , Én most keresek egy éppen ilyen fejidomot, az új ára 15,500-Ft,de csak rendelésre, ha megvan neked még s meg tudunk egyezni ,fél Isten lennél a szememben Köszönöm
Helló xt-sek! Van közületek valaki szegedi? És ha igen akkor van -e neki nyitott dobja, mert ha igen akkor megszemlélném közelebbről, mert én is akarok egyet csak nem tudom h milyet:D
Hali !
xt 350 szeretnék dugó gyűrűt lehet használt is csak jó állapotba !
helló :)
xt 125 höz kellene nekem szelep
szelepvezérlés és ilyesmi
nem tud valaki vmit belőle jó árban
a boltban valyon mennyik lehetnek ezek?
tulajdonképp most vettem a motort h össze kell rakni és kész
de szelep nélkül h rakjam összeXD
nagyon megköszönném ha valaki tudna egy olcsó boltot vagy olcsón alkatrészt
vagy ha csak árat tudna mondani
megrémisztettek vele
h 20 30 ezerben is benne lesz
lehet megbánom h megvettem?
jah 1980 valahanyas évjárat
kereklámpás ;)
köszi a segítséget előre is
üdv papi
Hello!

Eladóvá vált az én kék xt-m ha valakit érdekelne:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Minden info a hirdetésben!

Üdv:Peti!
Egyet értek az előttem szólóval .Az én kis gépem is kapott már eleget , de semmi baj nincs vele, valami más a probléma oka szerintem is.
Ha szakszervizben csináltatod akkor szerintem több százezres tétel lesz a felújítás.. :(
Üdv.
Fura, hogy motorod ezek miatt csörög, nekem is van egy pár km benne, nem a legfinomabb használat mellett és nem csörög. ott vmi más galiba lehet..
Szerintem..

mindenesetre: tömítés garnitura 12E Ft, csapágyak 3-4E Ft/db, dugó+gyűrű 8-9E Ft, fúrás-perselyezés 40E ft.. stb-stb

üdv
Sziasztok. Énis elértem arra a szintre hogy az egykerekezés a gyorshajtás és állatkodás eredménye egy csörgő motor lett. Valaki megtudná mondani hogy egy felújítás mennyibe fog nekem fájni? dugó, gyűrű meg egyéb apróságok csak így nagyon tippre hogy mennyilesz? nem kell mindenből a leg minőségibb de azért normális árúval számolva. köszi :)
Sziasztok,
Ma voltam földesen mikor elkapott az eső és a nyálkán elestem.
A kormányrúd meghajlott meg a lábféknek a fém része amit le kell taposni.Ha valaki tudna egy linket adni, hol lehet rendelni nagyon megkösöznném.
Egyelőre ezt találtam, a semminél jobb!

Szereléshez egy kis alapanyag:
http://www.filecrop.com/650126...

Ha valakinek van javításija, kezelésije, az továbbra is szívesen venném.

Üdv, W.
Hol tudok venni 125/re hátsó indexet?
Sürgős lenne.
ismételten csak ezt a fórumot tudom ajánlani
Sziasztok! 660X-hez hány szemes lánc kell nemtudja vki?
Ja, amúgy 2005-ös, ha ez számít!
Sziasztok!

Került a családba egy XT125 R. Egyelőre nincs probléma, de jó volna egy javítási útmutató. Tud valaki ebben segíteni? Meg esetleg egy balos tükör is kellene...
Köszi,
W.
attól nem folyhatott el elvileg, összecseréltél két csövet:D velem is előfordult:D