Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok.moci vasárlás elott állok,és az lenne a kérdés hogy a yamaha xt 350 jo moci e?
Szia!

Benzincsap, első főfékhenger?

Köszi.
kipufogód még megvan? ha igen mennyiért adnád?
A blokk is darabokban van két hiba miatt az egyik hogy a dugó halott felkente a hengerre, a másik pedig hogy a balansz tengely fogaskerekén 3 fog kivan törve szóval ezt orvosolva összetudsz rakni egy komplett működőképes blokkot, van még a váz tank egy tank idom két ülés alatti idom ülés egész elektronika minden ilyen hókuszpók az egészért komplett kérek 60.000 Ft-ot.
sziasztok xt 250 350 hez keresek hátsókereket előre is köszönöm üdv Gyuri
Szia. mit kérsz az alkatrészekért? blokkért?

petrikakos84@gmail.com
ide irj kérlek, ha komolyan meg akarsz szabadulni tőlük..

Üdv
Üdv mindenkinek !
Egypár kérdésem lenne van egy XT 125r motorom. És hogy ezekben hol található az olajszűrő ...hogyha van bennük..mert sok helyen láttam hogy lehet kapni hozzá. És milyen olaja vegyek bele? És a harmadik.at nem akarja könnyedén venni eddig semmi probléma sem volt vele most már kezdi amit nem kéne..mi lehet a baj? Yamaha XT 125R 2005/12.
Nekem van egy két cuccom, egyik oldali tank idom illetve a két üllés alatti fekete idom. Illetve ha valakit érdekel váz, tank, blokk ezaz van elfekvőben.
Sziasztok!

van eladó műszerfalam ha érdekel valakit... minden működik rajta.
petrikakos84@gmail.com
üdv
Hidd el kerestem, majd rájöttem nem túl gyakori típus a bontókban sem.
nincs valakinek hátsó 17es felni eladó?
Gondolom azért nem ír senki ,mert senkinek sincs elfekvője.Am meg szoktak lenni motorhibás,bontásra ítélt motorok..neten keresgélj:) aki keres az talál!:)
Mindenki szögeli a vasat nappal, este meg behullik az ágyba? .

Vagy kihalt ez a társaság.

Komplett irányjelzőt is keresek.

Köszi.
Sziasztok!

1-2 tippet, ötletet szeretnék kérni Tőletek.
Bogarásztam de nem nagyon találtam alkatrészeket R-hez.
Komplett idomzatra, benzin csapra lenne szükségem 2005-ös vashoz.

Köszi. Üdv. Biti
Üdv Mindenkinek!
Egy pár kérdésem lenne:
Milyen előírásoknak megfelelő motorolajat (viszkozitás, egyéb normák)igényel ez a motor?
Feltöltési mennyiség?
Gyári alkatrészekre van valakinek valami olcsó beszerzési forrása? (fontos, hogy gyári legyen!) Fékbetétek, olajszűrő, esetleg légszűrő érdekel.
Légszűrőt cserélni kell, vagy mosható?
A motornak nem működik a digitális kombinált kijelzője. Járt már valaki így vele? Ha igen, hogy lehet ezt javítani (hasonló hibát feltételezve)? Nézegettem már, de mintha össze lenne öntve az egész, így egyelőre nem mertem szétfeszegetni.
Sziasztok megválnék a kis Xt-mtől akit érdekel annak itt a galéria és mellette a link ;)


http://www.sportmotor.hu/motor...
Hello van egy Állítolag xt 125 hátsó kerék agyam és hozzá való tárcsa ha érdekel valakit!
Email: Rayen69@hotmail.com
Sziasztok! Esetleg valakinek van itt külföldi papíros XT-je?
sziasztok
megtudná nekem mondani valaki mit jelentenek a yamaha xt 125 x-nél a kijelzön a különbözö dolgok pl: pályakör mérö meg amit a MODE gombbal lehet váltani elöre is köszönöm :D :D :D :D :D :D :D :D
Sziasztok valaki megtuná nekem mondani hogy ami a kalpácsot mozgatja annak mi a neve? jah egy xt 125 röl van szó 4T mert cseréltem egy mocit kicsit rendbeszedném és látom hogy az nem gyári rajta és vennék rá gyárit
Érdekelne valakit fehér XT125 indexbúra, maradt itthon egy pár darab még régről.
hello.
Olyan problémám van hogy a töltés még az akksit lefelé szívja nem hogy töltené, a világítás pedig nagyon gyenge. Rámértem a tekercsekre és a világításhoz 6v jön fel, a töltéshez pedig 2v. Szerintem ez nagyon kevés.
Tudnátok segíteni hogy mennyinek kellene lennie, esetleg egy új alaplap milyen árban mozog? Előre is köszönöm a válaszokat
gyári fékbetéttel nem sikít... utángyártottal elég soknál igen :( pláne eső után... :(
Ha vigasztal az enyém ugyan ilyen, nagyon hangos tényleg fülsértő. Nekem amint kicseréltem a betétet egyből jelentkezett a probléma. Kis utánajárással rájöttem, hogy a betét anyaga ( az én esetemben karbon) és a tárcsa anyaga bizonyos súrlódáskor adja ki ezt a hangot. Szóval a betét anyaga felelős a hangért.
Üdv.