Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogalmam sincs. Ma egész nap nyomkodtam a kijelzőt eddig semmire se jutottam..
Szerintem tervezték, hogy belerakják, bele is rakták az LCD kijelzőbe, csak a mérő részét spórolták ki utólag belőle. Egyébként ha jól láttam az utódjánál a WR 125-ben már van szintmérő is.
Hát igazából nekem nem szokott olyankor a "bezinkút" bevillani ha fogyóban van a benzin.. csak a sárga kis "lámpa" a jobb alsó sarokban .. a (négyzet) alakú..tehát nem a kijelzőn.:)
Jó kérdés, nekem felse tűnt, sőt talán nincs is, majd holnap megnézem. Egyébként megnéztem a kézikönyvet ebben nem ír erről, és van egy "folyamat ábra" ami az összes opciót bemutatja és csak az RPM és a vBAT a két válaszható opció. De neked legyen igazad. (egyébként talán ha világít a "benzinkut" lámpa jobb oldalt akkor talán ez is világít, bár nem sok értelme lenne, de mint emlitettem nekem fel se tűnt, gyujtás ráadásakor.
Ha nincs benne benzinszint jelző akkor gyujtáskapcsolásnál miért adja be a bal alsó sarokban a "TANK" ot? kép róla ! : http://www.motorcyclenews.com/...
szevasztok. van egy xt125r em es szeretnek egy par eves (2009-2012) wr250f mocit.de lehet 250x is.kulfoldrol tudnek hozni csak a lepapirozasra nincs turelmem. persze a kis xt-m akkor elkelne. ha tud valaki ilyesmit irjon.bzoltan1016@gmail.com
Náluk érdeklődj esetleg: http://www.nagyvas.hu/ bár a termékkatalógusban nem találtam, dobni kell egy emailt. Vagy eBay ott van, de 30e körül van ahogy néztem. Bontóról pedig nem tudok, pedig nekem is hátsó féklámpa kapcsoló kéne...
Üdv! Benzinszintet sajnos nem lehet mérni, csak egy kis lámpa jelzi ha elér egy adott mennyiséget (kb 3 liter). Egyszer lehet a visszatöltést (generátor) mérni, vagy átkapcsolva a fordulatszámot mutatja a skála. Alul pedig: km állás, megtett napi km, megtett napi átlag km/h, köridőt lehet mérni vele, fordulatszám számmal kiírva, idő. Asszem ennyi.
Sziasztok. :)
Miket lehet megnézni konkrétan a kijelzőn ? XT125R.
Elméletileg valahogy meglehet nézni a benzinszintet de HOGYAN?
Sziasztok! Xt 350hez keresek kuplungbowdent! HA valaki tud szóljon! Köszii!
Xt 125 x eladó! kevés kilóméterrel. autóra váltás miatt, már csak púp a hátamon. 360.000 tel +36304405584
yamaha xt 125 x re hátsó féktrácsa mennyibe kerül ? vagy hol lehet rendelni ?
xt 600 elsö sárvédöre lenne szükségem

TUD VALAKI?
Üdvözlet!
Mennyiért gondolod eladni a kicsikét?
JT 855-ös 45 fogas lánckerék XT 660. Vadonat új.link
Akkor úgy fogalmaznék, hogy nem egyedi probléma. Egyébként vagy itt vagy népítéleten olvastam, hogy ilyen bajuk volt. Elvileg ezek a lehetőséget:
- Nem csinálok vele semmit :D
- Rajta hagyom így ahogy van meg a felhólyagosodott részeket felszedem, de akkor az egésznek foltos hatása lesz
- Leszedem telibe, ha tudom, de akkor az egész matt lesz...
- Leszedem telibe, és polírozással meg műanyagápolókkal kifényesítem, de ezt is valami próbadarabon kéne végigcsinálni
- Leszedem telibe, majd kellően előkészítve lelakkoz(tat)om + polír
- Leszedem, lecsiszolom és fényezővel újrafényeztetni (drága lenne az biztos, meg a matricákat se tudnám pótolni
- Komplett idomcsere, na persze vagy 100e Ft :É
Ezt ki mondta neked vagy honnan veszed h "jól ismert hiba" ? Nekem egyáltalán nincsenek ilyenek rajta... szerintem sokat állhatott az előző gazdánál napon és attól lett ilyen,én inkább úgy hagynám... mert sztem ha leszeded akkor csúnya matt lesz, és akkor már veszít az értékéből,vagy lehet az is hogy az vmi gyári karcvédő fólia . ha jutottál vmire akkor írd meg , mert érdekell.
Hali!
Egy hete xt tulaj vagyok és a jól ismert hibával sikerült megvennem a motort. A fólia szépen pattogzik le, vételkor gondoltam majd egyszerűen el lehet távolítani de azzal szembesültem, hogy ez nem olyan egyszerű feladat. Ahogy néztem a fólia alatt matt felület van. Ha mégis sikerülne leszedni akkor matt lenne a felülete? A feliratok és ábrák is eltűnnének vagy azok ezen réteg alatt vannak? Nincs valami megoldás erre pl telibe lakkozni az egészet? Újra fóliázási lehetőség esetleg? Sajnos elég szembetűnő hiba a motoron és pont amiatt sajnálom mert egyébként kiváló a motor....

Köszi!
Üdv!
Sziasztok!
XT-600 sekunder(membrános) oldali főfúvókát keresek(165-ös)!
Ha kevesebb akkor sem baj!
Külsö M10x1-es menettel ha jol emlékszem!
Segitsetek,ne keljen komplett karbit vennem fölöslegesen.
A képen 40 számmal jelölik!http://www.motosport.com/dirtb...
Yamaha World
Sziasztok ..:)
Kellene nekem 2005ös évjárothoz , Váltótengely és léptető villa..( amin a váltókar van) NAGYON SÜRGŐS LENNE ! NAGYON ! ha itt nem kapok akkor szerintetek hol tudnék hozzá venni? akár bontott akár újat?
Pontosan
Sziasztok!
Egy ismerősömnek van egy 125xt és olyan gondja van hogy hol vagy szikra hol nincs(én a gyujtáskapcsolora tippelek mert ha azt ki be kapcsolom van szikra)mi lehet a baja,és a műszer fal se mutat semmit.sos ha valaki tud infot adni.
a hibás blokkot meg mindent amit felsoroltál 60ért adod?
Ezek az alkatrészek illetve kerék, fék, kormány ilyesmik már nincsenek meg.