Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ejha, hat köszi, nem hiszem h akkor lesz ilyenem:D, meg lehet h nem is birnásokáig szegeny masina....
miért?
100ropi, de ahhoz, még kell egy kipuff renszer is, ami pl Janóéknál50 e Ft körül van
Hello!

Kinek van itt 125-ös xt supermotoja, akinek van az lécci írjon
mennyibe van a szett?
Hi cr250r! Én versenyeztem yamahával yz125-sel és nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a yamahával kapcsolatban! Volt szerencsém kipróbálni yzf 450-est egy 2005-ös évjáratot. Nagyon jó motor szerintem de kezdőknek nem ajánlom mert nagyon megy, tapasztalt kezet igyényel! Motoroztam vele pályán is és nagyon jól motorozható. Igazábol tudom ajánlani neked ha idáig is 250-es kétütemüvel motoroztál de azért észel kell bánivele.
Hi! Ha valakit érdekel van az XT-hez tuning dugatyú amivel egy kicsit erősebb lesz és még vezérműtengely is van, erre amerikában találtamrá és már nekem is utban van! Tudok rendelni komplett tuning kitet amelyben van 150ccm-es henger+dugatyú+vezérműtengely csak az a baj hogy az ára elég húzos. Van gyújtás doboz ami 1000-rel tovább engedi forogni a motort. Nekem lassan két éve van XT, idáig van már benne 19 ezer km elég sok helyen megfordultam már vele, ha valakinek valamilyen kérdése van bátran hívjon, mert otthon nincs netem! Tel:70/624-7113
Szeva Gabona!

Elküldtem az emilemet a címedre,szólj nyugottan ha gurulni mentek,szívesen csatlakozok hozzátok.
Mellesleg hol a "székhelyetek"
Mellesleg gabona@counter-strike2.hu itt a mailom!
*** nekem emailt, javítva
Szia!

Semmit nem kell tenned, egyenlőre csak nevedet hozzáadod, és együtt motorozol velünk mikor ráérsz! Külddesz enek egy mail címet, telszámmal és akkro tudlak értesíteni, ha vna valami nagyobb gurulás.

Az XT125 klub egybe lesz, szóval XT-n belül az összes literes moci bent lesz. Az oldal készülőben van.
Sziasztok!
Amint a nevemből is látszik, 2ütemüvel motoroztam, de elegem lett az állandó olajozgatásból és elhatároztam hogy veszek egy négyütemü paripát. Kinéztem egy 450-es Yamaha yzf-et egy 2004-es évjáratút. Mivel nem nagyon ismerem a yamahát, sgítségeteket kérném, hogy mondjátok el mi a véleményetek erről a motortípusról! Előre is köszönöm!!!
Szia Gabona!
Nagyon köszi a meghívást,szeretnék csatlakozni hozzátok!Mit kell tennem?
Srácok, a 125ös klub oldala hogy áll?? Ha nem csinálja a tulaj, bevállalom szívesen!
mi a webcim?
nekünk 600 asunk van
Szia!

Ha gondolod csatlakozhatnál az XT klubhoz! Még kezdetlegesen állunk, de 6 db 660-s taggal büszkélkedhetünk. A weboldal folyamatosan építjük, szóval az is lesz.
húúú de jó idő van mocizni....
Helló Bufa!
Második éve "nyúzom"az XT-t,azt hiszem elég pontos válaszokat tudok adni neked.
Elég gyakran használom városban a motort,a fogyasztása még sohasem jött ki öt liter felletti mennyiségre,túrák alatt 130-140Km/h tempó mellett pedig rendszeresen 4.3 liter/100Km.
A városban nagyon könnyen irányítható a kocsisorok között,nagyon fordulékony,nem érezni a
súlyát(ami azért van neki).
Maximális sebességéről annyit,óra szerint 166-ot mentem vele 1x,de nem tudom hol lehet a vége.
Sokkal többre nem hiszem,hogy képes lenne,de a menetszél miatt nem is kívánkozok 140 felett köz-
lekedni vele.Hidegen elsö pöccre indul,annyit melegítem,hogy felveszem a bukót,kesztyűt,addigra
már be is melegszik.Remélem tudtam segíteni!Üdv.:660
Hi 660!

Mindig is szemeztem a 660 as Xt vel, bár ténylekesen kipróbálni nem tudtam. Érdekelne pár dolog
1 Mennyi a fogyasztása városi környezetben
2 Mennyire lehet vele könnyen kanyarodni( pl kocsik között szalaonozni)
3, Mennyi a végsebessége
4, A inyektorral hidegen is szépen indul? Milyen gyorsan melegszik be?

Amugy a 2007 es moden nem sok változtatás történt, talán csak a hátsó lengőkaron változtattak!
Láttátokmár a 2007-es "hathatvanast?"
Köszi szépen!
grat az xt -hez kurva szép motor és kurva jól néz ki egyszer kipróbálnék 1 et grat hozzá
Bács-Kiskun Megye
nem,hol laX?