Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

660 bevált?
Jaja, néhanapján :)
nektek letilt az XT 125????? mert haveromnak sose tiltott még le pedig ujonnan vették
Szia Gabona!

Jársz még erre?
Hello Dnew! lécci ad meg az msn címed lenne egy pár kérdésem az xt-vel kapcsolatban.
Bocs nem ide akartam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valaki nemtud 94 es évjáratú Tuaregre idomokoat??????
bocs fehérvár
fehércáron 24ért már franko kiput csinálnak
Nem ott robbantam le, még szerencse,hogy a városban jó a közvilágítás...
Na az egész péntekre marad, majd leírom, hogy mit hogy kell....
Legalább jó helyen robbantál le.
Az gyárival megegyező izzó az osram autólámpa katalógus 21. oldalán van, 7327-es a cikkszáma .
Szia!
Mennyibe fájt ez a dob?
Tudnál felrakni képet?
Leírhatnád a csere menetét, mert én úgy láttam le kell szedni a lámpa maszkot hozzá.
Én is ki akarom cserélni, mert vettem (picit) erősebbet. (45/40W)
Sziasztok!
Nekem is van egy 125-ös X-em. Én nagyon szeretem, lehet azért is mert első motorom.
A dobot kicseréltem yamaha-racing dobra! A hangja lett más kicsit szomszédfelbaszó és a +2Le!
Már elraktam télire, de jövőre ahogy jó idő go motorozni!
Én váci srác vagyok és szivesen találkoznék, motoroznék az xt-s kollegákkal!
Hát elsőre ennyi!
Váá, hogy picit lenyugodtam, szal kiment előbb a tompított, aztán a távolsági, persze ma nem volt benn aszerelőgyerek a szervízben, nem volt izzójuk se, a többi meg azt se tudta, hogy kell kicserélni, szal a b@szott nagy sötétségben egy osram márkabolt előtt szenvedtem a géppel, aztán félóra küzdelem után feladtam, s a félig szétbontott motorral inkább hazamentem a sötétben..
szal, sz@rul jött össze ez a nap, ennyi, majd holnap nyugodtan napfényben kicserélem...
Pontosan mi is a gond?
DE-de üdv...
Valaki segítsen , mert elégge elegem van abból, hogy kiment ez a kurva izzó, grrr
Miért nem ír egy xt-s se? valaki írjon már!!!!!!
Te nem Attila vagy????Én a Varga Judit tesója vok
Hello mindenkinek!
SHOEI XR-1000 CHAMBER BUKO MOST A LOUISBAN 329€!!!
Szerintem megeri!
hát nem tudom nem vagyok benne biztos h olyan marha soakt dobhat rajta, de ha neked meg lesz tavasszal, majd meselj! :D
Eléggé belassult a fórum.....
Mi az, mindenki motorozik???
Sztem nem csökkene drasztikusan az blokk élettartama, főleg, hogy az egy teljesen új dugó, henger, vezérmű, stb...

Hát én most azért melózok tavaszig, hogy megtudjam csináltatni ilyenre...
csak érdekelne róla pár dolog