Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyesbítek brazíliában is van már...
Már van xt 250x de csak japánban
A yamaha japán honlapján fent van....
Hát 2007 első félévében biztos nem lesz, voltam benn a kereskedésben ma megnézni, de sztem ha figyelnek a piaci igényekre, 2007 végére, de inkább 2008-ra előrukkolnak egy 250essel, mert sztem lenne rá piaci kereslet, már itt is 2en vagyunk..
Jó lenne :)
XT250X hhhúúú de jóóó lennneee
De szerintem nem lesz
Sajnaa
Nézegettem a yamaha 2007es mocijait, feltűnt, hogy lesz 250es YBR, szerintetek XT lesz???
cép,cép
gratula
Ime az új szépség.
láttátok már a "07 es XT-t?


www.yamaha-motor.fr/produits/m...
Készítek képet és majd fölrakom
Gabona
van képed az uj XT-dről?
Aki gyorsan akar menni és 125 ccm -ig ragaszkodik az vegyen RS-t vagy MITO-t. 4 és a 2 t -nek is meg van a maga előnye és hátránya.
A gyorsulást könnyen ki tudod számolni 3 s alatt van 40 en(innen már csak egy kis fizika)
egyébként tényleg nem megy többet 110 nél, de a gyári adat is ennyi! De városba tökéletes, olyan 80 90 ig elég rendesen húz!
Ez a motor arra lett kitalálva, hogy szar minőségű utakon lehessen vele közlekedni, sokáig bírja, jah, és patikában lehessen hozzá venni a benzint...
Hát az elég gyér!!! Már nem azért!!!
2N-el értek egyet, mind a sebességben, mind a folytásos témában...
NA most komolyan mennyit megy egy ilyen???? Most már volt a 100-tól 160 ig de hát a 150 az izárt dolog. Szerintem Most kinek van ilynel téleg tapasztalala folytás nélkül menyit tud gyárilag? GYorsulásra is iylen szar,??
heverom XT je 105-110et megy és a 70es RSem szopatja mint a szart elég gyenge kis gép:S
Nem, ez a vége. Bár ez közel valós adat lehet, mert több kismotoros meglepődött amikor megmondtam mennyivel mentek. (Az ő órájuk szerint jeletősen többel.)

A kipufogóban katalizátor van + kipufogógáz visszavezetés. Gondolom egyik sem kedvez a teljesítménynek.

Mivel nincs kedvem fúvókázni, áttételt módosítani, és pénzem sport kip, rendszerre, egyenlőre marad is. Városban elég.
Nem utazóra gondoltál? Mert a 4t 125-ös chopperem tud 130-at folytás nélkűl!!!
100-105 km/h. Széljárástól függően, sík úton.
Egyébként én az XT-seket kérdeztem!!!! Z3,nsrdanee,nektek nincs is XT 125-ök!
Naggggyon vicces
Sztem cska 120, de leeht kevesebb vagy több mondjuk
Száthatvan áhh dehogy , mondjuk inkábbb 130