Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogy baj:D
Sziasztok!Tetszik a fórumotok! Nekem 660-om van,de gondolom nem baj.....
Még nem, de a következő két hétben fogok, s ahogy ismerem magam, minél hamarabb kezdem el hirdetni a régit, annál jobbb... :D
vettél uj gumikat?
Srácok, akit érdekel, eladóak a gyári pirelli gumijaim! 10e Ft a kettő!!!
jo, na en nem mondtam egy szoval se h tudnék jobbat de amugy csak a kipun venni észre a változást vagyis a hibát
csinálj jobbat
meg a sárvédő lett rövidebb, hátuljáról leszedtem azt a sok szart... tükör sincs
meg ELSŐ munkám
ja kenda jo, meg mitas is:):D
stoppie, hát ja mit kell nezni a képen?
kipu picit kifele dől, de hat azért vannak a csvarok h megtartsák:D

Aha, ez a Pirelli gumi egyértelműen 90%-10% aszfalt, könnyű terep aránnyal rendelkezik, én is fogok rá venni másik gumit, mert sokat használom terepen, a Pirellit, meg elteszem, jó lesz még vmire...
Az RMC-ben vannak korrekt gumik, asszem Kenda, vagy Mitas Enduro 07-08 vagy mi a kódja 13Ft körül mérnek egy hátsót, havernak ilyen van a Tenerén, szal jó gumma!
Srácok Próbálkoztam 1 picit ...
Nem lett túl jó
de még kezdő vagyok ...
szeva eccerűen tökéletes gép,c sak picit a bütykök hát... lehetne nagyobb hézag közöttük, meg mondjuk nagyobbak csak akkor meg műuton kaksi lenne , de mind1 eccerűen tökéletes kis gép

Üdv márkatesó, szerencsére az izlésünk is megegyezik...
Már kezdtem itt félni a sok supermotos között...
vá boldog tulajdonosa lettem egy uj xt 125 R -nek vá és eccerűen hihetetlen kezes kis gép
szerintem ha rak rá az ember 2 17-es kereket és rövidített supermoto sárvédőt, meg sportkipufogót nem lenne olyan csúnya.
Sztem ez nem neked szólt!
Figyelj lehet h félre értetél mert nem ócsároltam csak annyit mondtam h kár h csak 21 paci .
Mondja ezt 1 kb 5LE robitulaj
Miért van az hogy a 1x eves robitulajok ocsárolja a nem is ismert 250 es motorokat
Tisztelet a kivételnek (Z3)
Kár h csak 21pacis.Mint 1 mz 250es.
hÁt ez kurva ocsmÁny lett ha mÁr supermoto akkor az ugy is nÉzen ki ne ugy mint egy 90-es kiadÁsÚ gÉp marha ronda!!!!
Há most őszíntén nincs igazam?? 20 LE, ropi teló, R6 lámpa... Jah meg a fékek... Hát ha ez a SM változat erre azér nagyobb tárcsa kéne...
hát te hülye vagy
Szarul néz ki, szar teljesítmény, szar teló, szar lengővilla...

Hehe az nem véletlenül a régi R6 hátsó lámpája??

250-es 4t... GÁZ
Vmi nagyobb ccm henger nincs a kicsikéhez???
Ha már CBR-hez van..
Nah, talán nyár végére lesz belőle R változat, mert az érdekelne, addig is marad a lendületből motorozás...
Ime nehany kep az uj 250-esrol
Technikai adatok: 249cc, 118kg, suritesi viszony 9,5:1, 16kW kb. 21LE 7500-as fordulaton, max forgatonyomatek 21N 6500-as fordulaton, tank 9,8l.