Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló!

szerintetek mekkora a motor utazó sebessége? Vagy ti menniyvel szoktatok menni hosszabb távon?
Üdv!
Nekem felül veszes terhelés alatt alul pedig nagyon laza és amikor ahogy te is mondtad rosszabb útra megyek akkor nem csak hogy zörög hanem beakad so olyan mintha egy pillanatra megragadna a kerék
Csak részben tudok egyet érteni a cikkel...
Sztem, bár biztos én nem ültem akkor ezek szerint még "komoly" endurón, nagyon jól el lehet vele terepezni...
Szia!

Voltál már szelephézag állításon?
Csendesebb lett?
Írd meg ha voltál!

Üdv!
Motomix 2005:
Hali!

Nektek is csattog a lánc rossz úton?
A holtjáték álló helyzetben, terhelés nélkül (könyv szerint nézve) kb. 2-3 cm, a motor hátulja a felső állásban van, így terheletlenül a lánc felül hozzáér a műanyag láncvezetőhöz. (Terhelten nem néztem.)

Üdv!
2004-es motorkatalógus:
Hali!
A Motorvevő újságban sajna nincs benne az xr,csak a 125-ös varadeo.
Vidorka nem tudnál betenni ilyen leírást, a Honda Xr125 -ről? Csak kíváncsiságból hogy mit tud
hát motoros nélkül, lehet megy annyit..
Majd megpróbálom...
mármint mire érted h azzal mentem annyit???? amugy 75ös az RSem! elektronikán kivül full tuning! az adatlapomon megtalálod mik vannak rajta
had kérdezzem mert nem értek hozzá! 50es rssel mentél annyit?
7,7 0-100 km/h

ez teccik
A Derbi se kutya, és gyengébb is!!!
9,8 alatt 100ra beszarás
Vita eldöntve !!!
na ha az xt 15 ló felett van akkor az enyém meg 25?? mert naon csúnyánodarakom
de alatta van, s sajnos gázból nem áll ki, de ha felkapod a jó pillanatban, szépen lehet vele mutatványozni...
22mp lemértem, de ti is lemérhetitek, ott a köridő mérő gépen..
Üdv!

megbrópálok majd vmikor hangot feltenni ,de az biztos nem a napokban lesz.. most voltam vele 12000 szervizben és mondták h vmi szelephézagon állitani kell és akkor a motor hang is halkabb lesz?! majd utána.. amikor igazán muzsikál. Biztos h több mint 15HP..ez baromság h alatta van! nagyon jo kis motor ez. Gázból nem áll egy kerékre!!és nem is fog!!!, de lehet vele ügyeskedni. Én már az második nap eldobtam a "kisszöcskét", de nem kell kimélni.. Biirja! nagyon megbizható. hát mára ennyit..


Sziasztok!
Köszi a segítséget!
100ra inkább 15-20 alatt van...
hali

az xt 125 R és X a moci az 124,5cm-is kb 12lóeró papiron de kb 10 lehet a keréken vagy még anyi se.
1 hengeres 2 szelepes 1 gyertya NGK.
5sebeséges váltó dizájnos forma elérhető áron.
a cbr 125nél előbb kapja el a rajtott de aztán 80-90km/h elfogy a kraft és a cbr lenyomja.
bár az se tud sokkal többet.
kevest fogyaszt és terepen is elmegy bár nem egy cros moci de ligtosan elboldogul.
gyorsulást nem tudok mondani mert ez enduro nem pedig sportmotor.
kb.. 110-120km/h a vége mert csak 5 gangos.
de szerintem 10-15 sec 0-100. : )
bárhova elvisz és kurvára megbizható egy vas ami egész jól jönamikor valahol az isten háta mögöt csapatsz vele.
yamaha vagy honda ezek jók.
na hali
Sziasztok! Motorvétel elött vagyok és az XT is a "listámon van" Azt szeretném megkérdezni,hogy hány szelepes az XT 125??? ill.:hogy gyorsúl?
kerék gázból nem megy? jó habár csak 15 ló az kevéske.