Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én tavalyi prospektusban láttam, hogy az R változat 6 sebességes és ha jó az áttétel, akkor talán tényleg többet tud menni, ha kedvező a széljárás...
De a www.yamaha-motor.hu-n meg 5 sebességet írnak és itt se láttam, hogy vki 6-ról beszélt volna...
Elírás volt?
Hi!

Tudom, hogy szerelő vagy a Soroksári úton, voltam már nálatok többször is még tavasszal, de nem csináltunk nálatok businest...
Viszont én a viharos előzményekre és tapasztalatokra utaltam amit nem ismesz egy-két szervízből. Ott alakultak ki a rossz benyomások sajna és emiatt vannak kicsit fentartásaim, de mint írtam a kivételeket erősítem! A segberúgást meg ne akard... nem fizikális csak ciber, és nem személyeskedés.

Üdv...
Hi nem kell valakinek 1 tavalyi xt 125 r?
jobban is képben vagyok, mint gondolod, ugyan is én vagyok az eggyik szerelö, és nyugodtan bejöhetsz seggbe rugni.
Szia!

Még csak 1500. Csak a blokk hangja nem tetszik, más gond egyenlőre nincs.

Ma eltört a rendszámtartó, de ez nem a motor hibája.

Üdv!
Szerintem ezek az adatok csak becslések!
De miért gyorsabb ha még ráadásul nehezebb is??
Yamaha XT 125 RE:

Motor
Motortípus 4 ütemű, egyhengeres
Motor hűtés Levegőhűtéses
Hengerűrtartalom 124cc
FuratXLöket 54 x 54mm
Kompressziós arány 10:1
Maximális teljesítmény 12.5HP @ 8000 fordulat
Maximális nyomaték 1.19kgm @ 5500fordulat
Karburátor VM20SS
Gyújtásrendszer CDI
Indítás Elektromos
Váltórendszer 5sebességes
Final transmission Lánc
Üzemanyagtank kapacitás 10 liter
Nézz utána, nem 2 ütemű.
Ha megnézed a derbi motorokat, ugyan ez a yamaha motor van bemmük és abbol kitudták hozni a 15 LE-t. Elég furi nem?
mér nem igaz?? ott van leírva...
Ez nem igaz : D
az egyik 2 T másik 4T
az egyik 2 T másik 4T
Ááá ezt most már tényleg nem értem....
Yamaha márkaker honlapján ez áll:
XT 125 R
Lökettérfogat:

124 ccm

Hengerszám / ütem:

1/2 db/ütem

Teljesítmény:

12 LE 9,2 KW

Max. nyomaték:

11,7 Nm/f/p


Tömeg: 111 Kg

Űlésmagasság: 860 cm

Max.sebesség: 110 Km/h

Átlagfogyasztás: 3 L/100 Km

Listaár: 857 000,-Ft

Árukészletünkben: van

Akciós ár: 791, 000,-Ft

-A levegőhűtéses,

XT 125 X
Lökettérfogat:

124 ccm

Hengerszám / ütem:

1 / 4 db/ütem

Teljesítmény:

12,5 LE 9,2 KW

Max. nyomaték:

11,7 / 6500 Nm/f/p


Tömeg: 106 Kg

Max.sebesség: 95 Km/h

Átlagfogyasztás: 2,2 L/100 Km

Listaár: 899 000,-Ft

Árukészletünkben: van

Akciós ár: 842,000, Ft.

Rendkívűl takarékos,

Ugyanaz a blokk van mind a 2-ben és az R még nehezebb is, de hogy megy gyorsabban?????
Na ezt segítetek megoldani?
Szia!

Figyi, mielőtt megjön az a csavar kérlek nézzétek meg a munka-főfékhengert, mert nagy a valószínűsége a gumi benne elkandikált és nem nyom semmit. Nehogy akkor derüljön ki mikor beletekeritek a csavart és kiderül, hogy megint várni kell 2-3 hetet, inkább most

Köszönöm a munkátokat, és bocsi a kellemetlenségekért!
Hali!

Nem hiszem, hogy képben lennél az ügyben...
Gabo sokat szívott már a gépével a márkaszervíz-vezető miatt anno...
Teljesen megértem a problémáit mert nevetségesen rossz az alkatrészellátás nálunk, csak a lehúzás megy de az nagyon!
A "megrugdosást" értsd képletesen... Ugyanis szükségük van sajnos a rátelefonálásokra mert hajlamosak megfeletkezni az ügyfelekről (tapasztalat), persze tisztelet a kivételnek! Én is vidéki szerelőhöz járok mert ott azért jóval barátságosabbak és segítőkészek bármiről is legyen szó!
Üdv...
ahha... mennyi km van a tiedbe?
rendszeresen viszed szervizbe? mert én ugytom h csak akkor érvényes a garancia ha le van szervizelve...
Szia!

Az enyémnek még(!) semmi baja, bár szerintem a blokk elég csörgős. Van aki szerint ez normális.

Tuningot eddig csak kipufogó formájában láttam, nem hiszem, hogy megéri.

Szia!
na ja én is épp az elejéről olvastam és sztem nem jo ez a motor..sztem...
nagya szerviz igényes...
inkább várok én is 2-3 évet vagy 1 et... és egy husky te 450
vagy az összel megjelenő dr-z 450 re is beneveznék....
na de azért várom a válaszokat a kérdésemre...
Sziasztok!
Végig olvastam az egész Forumot de még mindig nem sikerült eldöntenem hogy megéri-e ez a motor.
Akinek megvan mindenkinek 2500 km után beadja valami a kulcsot? Szinte minden 10-edik hozzászólás a szervízelésről szól. Olyan motort nem szeretnék venni ami elég gyorsan meghal, pedig ez még 4 ütemű is....
Vagy inkább várjak még 3 évet azt vegyek valami nagyobb motort (600xt vagy 660Xt) valamiért nagyon Yamaha-s vagyok
pf nagy a pangás...kevés a válasz a kérdésemre
elöbb gondolkozzál
és utána irogassál ilyeneket
ja és persze mien tuningot lehet rá rakni ? ami nem kokányolás..... pl fogask. csere..