Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Hogyan lehet egyszeruen megoldani a gyertya cseret 1992-es 660-as Teneren? A sima gyertyakulccsal nem tudom megoldani.
Xt 660 gyari dob pár eladó.30eft.Tel 70-3179083.
Ezt jó hallani!
Itt nincs széria hiba
Üdv
Tavasszal szeretnék vásárolni egy XT660Xet 2005től felfele,mikre kell odafigyelnem? Milyen széria hibái lehetnek, esetleg tapasztalatokat is szivesen elfogadnék róla megbízhatóság szempontjából stb..
Előre is Köszönöm!
sziasztok bontódik nálam egy xtz660 motorkód 4bw . ahogy a képen van olyan állapotban bontódik motorja szépen jár nem zörög nem csatog nem füstöl minden alkatrésze eladó érdeklődni csak telefonon 06304053450. számon non stop ba sajnos képet nem tőlti fell

faceebokon megtalálható vagyok mint

Motor Horvath

it kerhető kép vagy viberen a

06304053450 es számon
Üdv
XT660X (2008 - 2010) motort néztem ki magamnak, de egy kis adat kellene rólla konkrétan a hűtőjéről ,hogy van e termosztált rajta
Az előző WR450F motrommal konkrétan meggyűlt a bajom a megfelelő hőfokon tartásával és még ventillátor se volt rajta
Sziasztok!
Vettem egy Yamaha XT600 2KF 1993 -as motorkerékpárt. Szeretnék tömítéseket cserélni rajta, mert csöpög belőle az olaj. Hol tudok tömítés készletet beszerezni?
Vákumos benzin szivattyú,szerintem
Yamaha kereskedés??
üdv! yamaha xtz 660 al kapcsolatban érdekelne ennek az alkatrésznek a pontos neve!Valamint,hogy hol kapnák hozzá hol rendelhetnék membrán szettet...előre is köszönöm :)
Szia.
Jó rá mindkettő, én az enyémre patenteszemest raktam, mert azt otthon is feltudom rakni.
Üdv az lenne a kérdésem hogy1988 3 tb Yamaha xt600 berúgós önindítós most lett kábelezve és akumlátor nélkül nem indul be rúgásra se ez normális vagy valami nem jól lett vezetékelve nem én vezetékeltem
Sziasztok Érdeklődnék lánc csere előtt állok és Patent szemes lánc van a motoron, ilyen való rá vagy a nittelős ? köszi
Keresek Xt660xre szürke oldal/tank idomot. Cserébe tudnék adni fekete oldalidomokat
Keresek XT660R elejéhez alkatrészeket. Telók, sárvédő, lámpa, fejidom. Kakasdon, baján a bontóba nincs. Tud valaki segíteni esetleg? Üdv
helló!
Az oldal idom megvan még? Csak jobb oldali van?
Ez engem is érdekelne mert TT600r el jártam már úgy hogy vissza gyújtott . Indításkor egyszer úgy meg rúgta a talpam ( itt megjegyezném , hogy tapasztalt motorosként papucsban voltam) hogy 2 hónapig alig bírtam járni.
yamaha xt 660hoz keresek első teleszkóp védőt, és kis sárvédőt is. Akinek van kérem jelezze!!
Sziasztok! 1-2 megmarad kacatom eladó, ha valakinek esetleg...
Fékpedál (új) 5VK-F7211-00 - 6.300,-
Tükör, balos (új) - 5VK-F6280 - 5.530,-
Oldalidom jobb e (használt) - 5VK-F137X-21 - 7.000,-
Kipufogó borítás (új) - 5VK-E4748-10 - 12.340,-
Oldalidom jobb h (új) - 5VK-F1711-00 - 7.150,-
Hűtővédő (új) - 5VK-E2498-00 - 5.320,-

giraffe64@freemail.hu
Yamaha Xt 660 kipufogó összekötő cső
http://www.jofogas.hu/csongrad/Yamaha_Xt_660_kipufogo_osszekoto_cso_51872135.htm
Van valakinek eladó XT 660X 2007-től??
Sziasztok! Volna egy xt660x-em és egy olyan hibát vettem észre hogy egy bizonyos fordulatnál tekerem a "szarvát" és megáll mintha visszaengedném a gázt aztán ujraelindul és nemcsinálja tovább és huz rendesen meg néha váltásközben majdnemhogy leáll. Ha van ötletetek hogy milehet ennek az oka és leirnátok igenháláslennék! Nemvagyok profi sőt inkább kezdő ha valami nagyonhülyeséget kérdeztem akkor sorry! :D
Eladóvá vált az xt 660 r-em. Sürgősen áron alul
4kerék motorcsere 350ről, nagyobbra