Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jut eszembe,sem a Prox,sem a Hotrod nem gyárt ilyen típushoz főtengelyt.Szerintem ez az egyetlen amihez nincs utángyártott.Természetesen az volt az első amit lecsekkoltam.
www.motorcyclespareparts.eu ,Csak gyári japán alkatrész.Árban az áfa miatt ugyanolyan mintha Usa-ból rendelnél.Itthon 248000.- mondtak az új főtengelyre ott pont a fele.
Szia, ha nem titkos akkor közkincsé tehetnéd a holland forrást.
Kösz, karlo
Köszönöm a válaszokat.Hála isten USA-ban vágják a témát,sikerült ott megtudnom amit itthoni márkaszervízben nem,vagy válaszra sem méltattak.A magyar alkatrész árakról meg ne is beszéljünk.Holladiából pont fele áron megkaptam a gyári újat.
Szia, abban nem vagyok biztos h változott-e vagy sem, de a felújításkor én is hasonló helyzetbe kerültem: a vezérműlánc felőli oldalon vki szétbarmolta a tengely végén levő menetet (konkrétan törött volt átlósan), ezért cserés lett.
Amit találtam bontottat megesküdtek hogy 426-ból való, de a másik végén a váltó felőli bordázás nem klappolt. Valószínűleg 400-asé ( ).
A megoldás az lett, hogy szét lett préselve mindkettő és lett belőlük egy jó .
Üdv és sok sikert
Letöltesz pl egy Prox katalógust és megnézed hogy meddig ugyanazok a cikkszámok....mivel 426 ot 00-02 között gyártottak így ennyi idő alatt gondolom nem változtattak oly sok mindent...
Sziasztok.Ha van köztetek valami szuper yamaha mágus kérem segítsen.A kérdésem hogy yz 426,különböző évjáratok között változott e a főtengely?
Köszönöm szépen
uh bakker ez a gyári ülés és a 125 matrica az oldalán manapság már nagyon ritka!nagyon szép
Üdv mindenkinek! Csak gondoltam ide is kirakom hogy eladő ez a kis bokorugró .
szia! A két lábtartó mennyi? Hol lehet átvenni?
Hello.olyan kérdésem lenne h a wiseco 677M06800 PRO-LITE dugattyu jolenne nicasilos hengerhez.
A gyűrűhézagot nem tudom,de ha kell van hozzà egy szintén 86-os szinte teljes blokkom!
Üdv mindenki!
Egy olyan kérdésem lenne , hogy Yamaha yz 125 86" 0.04 gyűrű hézag megfelelő-e?
Yz250f 2005 keresek,vázvédő műanyagot...
Még mindig eladó a vadonat új hajtókarom Yamaha yz 125 01-14 ig jó :D
keresd ki melyik motor kód a ami neked kell
Nah igen ez az amit nemtudok vételkor ugy mondták hogy 1987 évjáratú a motor. De az most mind 1 képek alapján ugy is felismerem tudnátok nekem küldeni valami linket ahonnan tudok Yz 125 höz beszerezni alkatrészt?
Szerintem ez nem 87-es YZ 125 blokk. A berugó oldalán a jobb oldalon kéne lennie a vízpumpának meg a röpsúlynak, itt meg nyoma sincs ezeknek.
Előbb ki kéne nyomozni mi ez pontosan. Utána dugót szerezni sima ügy,, főleg ha megméred a hengert. Powert meg a Yamahától vagy bontóban.
Sziasztok!

Lenne egy kerékszettem eladó!
Az összes 2T be az utolso evjáratig, és 2008 ig 4T be jó!
tárcsákkal lánckerékkel, gumik nelkül.
hirdetes a motorok között.

Üdv:Z
Sziasztok ujj tagja vagyok ennek az oldalnak(csoportnak ).
Lenne pár kérdésem hozzátok.
Vásároltam egy Yamaha YZ 125 (1987) Évjáratú motort amiben hiányzik a Power szelep és a gyürü.
Kérsések hogy van e valakinek eladó Power szelep vagy esetleg honnan tudok hozzá beszerezni. És hogy valaki tugya e a gyári dugatyu méretét?
Bocs, a táblázat lemaradt
http://www.posta.hu/static/int...
Üdv, gyanítom igen, itt a táblázat is igazolja. Bár a félbehajtás nem biztos h jót tenne neki, feladom ha gondolod.
Eladó a képen látható nyakvédő
Ár:45.000FT akit komolyabban érdekli annak 40.000
Sziasztok!
YZF 450-hez keresek ilyen tűzkarikát. 46mm a külső 36mm a belső átmérője kb és olyan 4 mm vastag pontosan nem tudom mert elég viseletes.
Honnan tudnék esetleg rendelni?